Įkraunama...
Įkraunama...

Man smagiausia su mamyte!

NUOSIRDZIAI SVEIKINU NUGALETOJUS:) Is tiesu grazi nuotraukyte. Zaviuosi gausia seimynele ir dar tokia grazia:) clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
Sveikinu nugalėtojas

Ale nė už vieną iš šitų nebalsavau.... blush2.gif Užtat kaip nustebau, kad balsavau už doma blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 20 balandžio 2005 - 07:39
doh.gif o as pasirodo nebalsavau is vis, nors tikrai maniau, kad prabalsavau dar pirm balsavimo diena
va kaip buna g.gif
Atsakyti
Sveikinu nugalėtojus, tikrai nuotraukos įsimintinos thumbup.gif
Aš tik niekaip nesuprantu kodėl nebalsavau už Tulos nuotrauką, nu taip ji man patiko thumbup.gif thumbup.gif Gal vėlai įdėjo ir nepastebėjau...ech, bet nors dabar pasakysiu, kad man pati pati gražiausia wub.gif wub.gif
Atsakyti
Man pacios paciausios nuotraukos - paciam gale, kai kurios negavo ne vieno balso. smile.gif Bet argi tai svarbu? Aciu jums uz geras emocijas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Chilli @ 2005 04 20, 08:11)
galim ir issiduot biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Niu tai ačiū Chilli ir Mijukui bis.gif
Atsakyti
Aš irgi dėkoju balsavusioms už mumis 4u.gif , a le visai nemažai balsiukų gavom biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 20 balandžio 2005 - 09:16
Man irgi proga thumbup.gif Pirmąkart fotokonkurse už įdėtą foto kažkas balsavo ax.gif Ir dar tiek daug žmonių blink.gif Labai malonu, labai ačiū balsavusiems 4u.gif Nors aš niekada nesitikėčiau net laimėt..nemoku fotografuoti, specialiai nepuolu momentų ieškot..nufotografuoju vaiką tik tada, kai prisimenu, jog būt gerai nors kokių foto turėt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zapuks @ 2005 04 20, 08:16)
Man pacios paciausios nuotraukos - paciam gale, kai kurios negavo ne vieno balso.  smile.gif Bet argi tai svarbu? Aciu jums uz geras emocijas  wub.gif

Tiesą sakant man irgi yra daug gražių nuotraukų ax.gif , kurios gavo labai mažai balsų, arba jų visai negavo. cry.gif Ir yra tokių nuotraukų, kurios gavo daug balsų, tik nelabai suprantu už ką blink.gif g.gif Matyt, ryšiai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Nugalėtojų nuotraukos gražios thumbup.gif Sveikinam 4u.gif, nors mano favoritai buvo kiti ax.gif
Atsakyti
tik dabar pamačiau, kad laimėjom trečiąją vietą smile.gif thumbup.gif tiesą pasakius nesitikėjau, kad tiek balsiukų surinks mūsų nuotraukytė, nors prisipažinsiu, man pačiai ji labai patinka blush2.gif Ačiū visoms balsavusioms už mus...taip pat dėkoju už komplimentus.
Atsakyti
Ir as nustebau laimejusi II-aja vieta thumbup.gif
Aciu aciu visiems,kam patiko musu nuotrauka,nors graziu buvo begale daug..Gal mes tik tiek ir laimejom,kad musu irgi daug ir mums smagu!Uz nugaletoja balsavau ir as.Man ji labai patiko,taip pat ir Tulos!
Dekojame Toshe&Ko 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Be galo gražios nugalėtojų šeimynėlės wub.gif wub.gif wub.gif

Bet konkursų rezultatai greit bus tokie: californiagirl/Toshe, 1 vieta, 2 vieta, 3 vieta ....
Nes jos yra be konkurencijos wink.gif biggrin.gif
Atsakyti