Įkraunama...
Įkraunama...

Pneumo-23

Nu aš tai negirdėjau tokio dalyko, kad nebesusidaro natūralus imunitetas po tokio skiepo.
Atsakyti
Mūsų gydytoja sakė, kad šis skiepas dar sustiprina imunitetą.
Na paskiepijau aš vaiką tuo skiepu birzelio vidury. Po savaites - kosulys, sloga temperatura. Per savaitę pagijom. Po 2 savaičių vėl tas pats. Tada jau biski rimčiau sirgom - beveik bronchitas (taip gydytoja įvardino ligą smile.gif). per dvi savaites daugmaž išgijom.

Žodžiu to skiepo privalumų dar nemačiau. Pusseserės vaikui irgi ne kiek nepadėjo: jis po to skiepo dar porą plaučių uždegimų turėjo.

Kito vaikučio nebeskiepyčiau. Bet tai tik mano nuomonė ir patirtis.
Rinktis jums, mamos.
Atsakyti
Na juk imunitetas ne iš kart paskiepijus susidaro. Mums minėjo apie 2 mėnesius.
Atsakyti
Mes irgi darem dukrai ta skiepa, bet ji kaip sirgo, taip ir serga...o gal nepaskiepijus dar daugiau ar sunkiau sirgtu... g.gif
Atsakyti
Na aš saviškį daugiau negu prieš metus skiepijau. Prieš skiepijimą gydytoja dar patarė Bronchomunalio sugerti (atrodo, taip vadinasi). Seniau per žiemą po porą kartų plaučių uždegimu sirgdavo, bronchitu net nežinau kiek kartų, tai "valgydavo" beveik vien antibiotikus. Po skiepo visą žiemą labai neblogai ištempė, nei karto antibiotikų nereikėjo. Tai nežinau, ar skiepas padėjo, ar padėjo tai, kad nustatė jam bronchinę astmą ir Singulair'ą naudojo ax.gif Bet praėjusią žiemą rimtesnių problemų neturėjom, išskyrus slogą ir pakosėjimus.
Atsakyti
QUOTE(Insomnia @ 2005 09 02, 21:52)
Na aš saviškį daugiau negu prieš metus skiepijau. Prieš skiepijimą gydytoja dar patarė Bronchomunalio sugerti (atrodo, taip vadinasi). Seniau per žiemą po porą kartų plaučių uždegimu sirgdavo, bronchitu net nežinau kiek kartų, tai "valgydavo" beveik vien antibiotikus. Po skiepo visą žiemą labai neblogai ištempė, nei karto antibiotikų nereikėjo. Tai nežinau, ar skiepas padėjo, ar padėjo tai, kad nustatė jam bronchinę astmą ir Singulair'ą naudojo ax.gif Bet praėjusią žiemą rimtesnių problemų neturėjom, išskyrus slogą ir pakosėjimus.

Paskiepijom vaikus Pneumo23 - jokiu pakeitimu nebuvo, kaip sirgo anksciau, taip ir toliau sirgo. Kol neisaugo tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ikulia: 05 spalio 2005 - 20:19
aš irgi paskiepinau šiuo skiepu savo sunų,tai po trijų savaičių susirgo g.gif .o dabar kolkas neserga,žiūrėsiu ar ilgai ax.gif dar gydytoja sakė kad nevisiems vaikams ji padeda sad.gif vieniems labai gerai,o kitiems lyg būtų neskiepyti juo g.gif
Atsakyti
Jau anksčiau rašiau, kad mes taip pat pasiskiepijom, ir jau spėjom susirguliuot keletą kartų, bet nebe taip stipriai kaip budavo pereita žiemą. Aš tai nesigailiu, kad skiepijau, nes galbūt jei nebučiau paskiepijusi, gal sirgimo formos būtų buvę baisesnės.
Atsakyti
Mes ir pasiskiepinome prieš gerus metus, bet tikrai mum tai padėjo. Nu nera taip kad išvis nesirgtume, jei serga tai trumpai, nes ir daktarė sake nebus taip ,kad nesirgs, o sirgs tik lengviau ir trumpiau, taip ir yra. Vieną kart sirgo angina tai pasveiko per 3 dienas, kai būdavo sirgdavo savaitę mažiausiai. Aš manau kiek žmonių tiek ir nuomonių.
Atsakyti


mano sūnus taip pat paskiepintas šia vakcina , tai aš labai patenkinta .o kaip skiepino su sesele kalbėjau kad kaip kuriems nėra jokio poveikio , ta prasme nepadeda skiepas , omes jau ir garantinį lotuliukas.gif ir dar virš išlaikėm jei sirgdavo tai tikrai lengviau ir trumoiau. skiepas atrodo galioja 5 metus ,o mes jau eina 7 metai kai po skiepo ir viskas thumbup.gif
Papildyta:
thumbup.gif lotuliukas.gif

mano sūnus taip pat paskiepintas šia vakcina , tai aš labai patenkinta .o kaip skiepino su sesele kalbėjau kad kaip kuriems nėra jokio poveikio , ta prasme nepadeda skiepas , omes jau ir garantinį lotuliukas.gif ir dar virš išlaikėm jei sirgdavo tai tikrai lengviau ir trumoiau. skiepas atrodo galioja 5 metus ,o mes jau eina 7 metai kai po skiepo ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
O nuo kiek laiko galima skiepyt vaikutį šia vakcina?
Atsakyti
nuo 2 metų 4u.gif
Atsakyti