Įkraunama...
Įkraunama...

Pneumo-23

mūsų gydytoja irgi patarė pasiskiepyti šia vakcina. Net nežinau, mes išbandėme viską ir bronchomunalį ir ribomunylį, niekas nepadėjo, tikiuos šis skiepas nors kiek nors padės. Kaip mano pediatrė sakė po šio skiepo vaikai dvigubai mažiau serga.
Atsakyti
bet nepamirškit, jeigu vaikas 5 metu laikotarpyje sirgo viena is pneumokokines infekecijos atmainu nuokuriu yra skiepas, gali buti komplikacijos, del to kaikurie sako, "man skiepas nepadeda, man nuo jo tik blogiau"...o istiktruju, skiepyje visus is eiles net neziurint ar yra kontrindikacijos
Atsakyti
Skiepijomės, bet sergam pastoviai, kai tik nueinam į darželį verysad.gif . Ilgiau nei dvi savaitės dar nebuvom išvaiščioję doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Arinva @ 2006 09 18, 14:03)
nuo 2 metų  4u.gif



g.gif tai kad nuo 4 mirksiukas.gif

mes irgi 6iandien pasiskiepijom, tikiuosi baigsis i6tisiniai kosuliai rolleyes.gif

beje kaina jau 61.2 ax.gif
Atsakyti
ne, nuo 2-ju metu. TAI INSTRUCIJOJE PARASYTA.nors rusijoje leidzia skiepyt jau nuo 18 men.
Atsakyti
Taip,skiepija nuo dvieju metuku. mirksiukas.gif Man gydytoja irgi taip sake.Ruosiames pasiskiepyt siuo skiepu lapkricio men...jei zinoma ligos neuzpuls pirmiau... rolleyes.gif nes serganciu,kaip zinia,neskiepija.... verysad.gif
Atsakyti
as irgi noreciau vaikus paskiepyti,reiks paieskot daugiau informacijos apie si skiepa.tikiuosi pades,bet jau spalio pradzia,ar nepervelai apie skiepa pradejau galvot. ir taip nera jie pas mane jau tokie sirgaliai,bet gal skiepas pades,nes nuo rugsejo einam idarzeli ir jau susirgom.
Atsakyti
skiepijomės ir mes pneumo23 prieš mažajai pradedant lankyti darželį. Deja deja, 3 metų neturinti dukrytė serga išvien, paeina 3-5 dienas ir poto seka ligos su antibiotikais, 2 savaitės sveikimo namie, tada vėl į darželį ir manau kad nieko nepadėjo tas skiepas, nes sirgo ir bronchitu ir kas 2 savaites pūlinga angina.beje dar geriam bronchomunalį, bet naudos kolkas enmatau sad.gif((
Atsakyti
akytess, o nuo gripo jus skiepyjotes? nes dazniausiai bakterine infekcija prisikabina po viruso...
tai kad gydetes antibiotikais nieko nereiskia, nes visos bakterines infekcijos yra taip gydomos.
mes neseniai irgi susirgom angina, patekom jau temperatura pas budunti gydytoja. ji antibiotku neisrase, liepe atseit liaudes metodais, as dar paklausiau, sakau o kaip jus zinot kokia cia gerkles infekcija virusine ar bakterine? nes virusinei antibiotikai nepades, o bakterine butinai reikia AB nes jei neisgydysi bakterijos nukeliaus toliau i bronchus. ji sako, kad atseit gerkle kitos spalvos. nu nu...atsitiko kaip as ir prognozavau.gydomes AB nuo bronchito jau antra savaite. taigy jei daznai sergat anginomis, siulyciau pasidaryt tepineli is gerkles nes greiciausiai turesit kokia bakterija, kuri pastoviai ten sedi, o susilpnejus imunintetui, pasireiskia. o susilpnejimas vyksta kaip tik pasigavus koki virusa. todel atrodo, kad skiepas nepadeda. bet kaip jau ir sakiau nereikia ziuret i kaip i panaceja. kas zino, kei nebutu buve skiepo, butu daug sunkesne ligos eiga arba kompllikacijos.nes net skiepu anotoacijos raso , kad susirgt galima bet lengvesnei formoj. siaip geriausiai daryt kombinuotas vakcinas gripas+pneumokokine infekcija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rituska: 29 spalio 2006 - 09:23
Deja nuo gripo nesiskiepinome, as uz visus skiepus, bet sitas kazkaip man nepriimtinas, nezinau kodel baidausi. Na vel pulinga angina isigydem antibiotikais, tik kad va vel pradejo koset ir snargliuotis,itariu kad teks darzeli nukelt i pavasari verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akytess: 05 lapkričio 2006 - 09:37
akytess, as daug skaiciaus apie tuos skiepus, principas man patinka, bet ar padeda ar ne istikruju nezinau. taigy siais metais pasiskiepijau pati (kaip sakoma viena geriausiu) vakcina Infliuvac. ziuresiu kaip man praeis si ziema. kol kas namie primetysiu visur daug pjaustyto česnako ir girdysiu mazyli transfer faktoriais smile.gif gal reiktu ir rybomunili pabandyti...
Atsakyti
Rituska, konkrečiai nuo ko apsaugo tie skiepai? o jei kita gripo forma prisikabins, tai skiepai nepadeda?
Atsakyti