Įkraunama...
Įkraunama...

Pneumo-23

Šiemet ir aš paskiepijau sūnų šiuo skiepu, nes visi ssusirgimai nueidavo į komplikacijas - plaučių uždegimus ir bronchitus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2011 09 06, 11:08)
Šiemet ir aš paskiepijau sūnų šiuo skiepu, nes visi ssusirgimai nueidavo į komplikacijas - plaučių uždegimus ir bronchitus doh.gif



Sveikateles jums. 4u.gif Kiek kainavo?
Atsakyti
prieš skiepijant reikėtų įsitikinti ar jūsų vaikas nėra alergiškas sudėtinėms šio skiepo dalims, kad neatsitiktų taip kaip mum. Antrą dieną po skiepo sutino ranka į kurią buvo skiepinta, sekančią dieną veidas, tempa laikėsi apie 39, nuvežiau vaiką į ligoninę, tai be jokių klausimų paguldė į reanimaciją...... ačiū D baigėsi laimingai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Crazy Lady @ 2011 09 06, 14:29)
prieš skiepijant reikėtų įsitikinti ar jūsų vaikas nėra alergiškas sudėtinėms šio skiepo dalims, kad neatsitiktų taip kaip mum. Antrą dieną po skiepo sutino ranka į kurią buvo skiepinta, sekančią dieną veidas, tempa laikėsi apie 39, nuvežiau vaiką į ligoninę, tai be jokių klausimų paguldė į reanimaciją...... ačiū D baigėsi laimingai 4u.gif

g.gif o kam pasireiske alergija? kiausynio baltimui? jis dazniausiai buna skiepuose g.gif

mano maizukui be jokiu komplikaciju praejo preis 2 sav padareme 4u.gif mokejau 86 lt su ct poliklinikoje 4u.gif dychkiui pries 3 metukus uz 60lt pirkau - infliacija g.gif
Atsakyti
Pries 2 metus skiepinom dukra, mokejom 75 lt. Poliklinikoj.
Atsakyti
QUOTE(Karvute @ 2011 09 06, 17:35)
g.gif o kam pasireiske alergija? kiausynio baltimui? jis dazniausiai buna skiepuose g.gif


tiksliai nežinau, nes niekas taip ir nenustatė..... tik visi bandė gasdint, tik pagalvok kaip gerai, kad paskiepinai, nes jei būtų ištikrųjų susirgęs kokiu plaučių uždegimu ar kita liga, kurios sukėlėjęs pneumokokas, tai pagalvok kas būtų, ir pan..... kiaušinio baltymui jis nebuvo alergiškas, nes paprastai į skiepus jokios reakcijos nebūdavo, ta prasme bėrimų, tinimų, temperatūros ir pan
Atsakyti
QUOTE(Crazy Lady @ 2011 09 07, 13:41)
tiksliai nežinau, nes niekas taip ir nenustatė..... tik visi bandė gasdint, tik pagalvok kaip gerai, kad paskiepinai, nes jei būtų ištikrųjų susirgęs kokiu plaučių uždegimu ar kita liga, kurios sukėlėjęs pneumokokas, tai pagalvok kas būtų, ir pan.....  kiaušinio baltymui jis nebuvo alergiškas, nes paprastai į skiepus jokios reakcijos nebūdavo, ta prasme bėrimų, tinimų, temperatūros ir pan

g.gif nu nezinau net kaip reaguoti i tokias replikas... nu nelabai rimtai skamba...
gerai kad viskas gerai... 4u.gif
Atsakyti
as vat irgi abejoju g.gif g.gif skiepyt ar ne... doh.gif mano panele beveik neserga, bet pradejom eiti i darzeli,bijau ligu protrukio. bet sveiko vaiko pumpuoti skiepais taip nesinori..
Atsakyti
QUOTE(ingulka35 @ 2011 09 09, 17:43)
as vat irgi abejoju  g.gif  g.gif  skiepyt ar ne... doh.gif  mano panele  beveik neserga, bet pradejom eiti i darzeli,bijau ligu protrukio. bet sveiko vaiko pumpuoti skiepais taip nesinori..



Siaip gyd sako, kad Pneumo23 skiepas jau atgyvenes, tipo dabar juo skiepina labiau senus zmones, o vaikus skiepina kitu, tik dabar pamirsau pavadinima. Galesiu veliau parasyt. Tai man sake gyd pneumologas dirbantis Santariskese.

Vyresnele dukrele skiepinom Pneumo 23, aisku sirgo, bet aciu Dievui, nebuvo daugiau plauciu uzdegimo. O pries skiepa sirgom sia liga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 09 rugsėjo 2011 - 17:03
QUOTE(Amelita @ 2011 09 09, 18:02)
Siaip gyd sako, kad Pneumo23 skiepas jau atgyvenes, tipo dabar juo skiepina labiau senus zmones, o vaikus skiepina kitu, tik dabar pamirsau pavadinima. Galesiu veliau parasyt. Tai man sake gyd pneumologas dirbantis Santariskese.

Vyresnele dukrele  skiepinom Pneumo 23, aisku sirgo, bet aciu Dievui, nebuvo daugiau plauciu uzdegimo. O pries skiepa sirgom sia liga.

butu gerai suzinoti to naujo skiepo pavadinima 4u.gif


as uzsisakiau broncho-munnal vaikams
Atsakyti
Turiu gydytojo uzrasytus du skiepus ant lapuko, nuo pneumo infekciju.

Prevenar vakcina ir Synflorix.

Tik nezinau, kuris skiepas yra iki 2 metu vaikams, kuris vyresniems nei 2 metu vaikams. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 09 rugsėjo 2011 - 19:20
mums daktare patare pasiskiepyt, bet nieko nekomentavo, appie siuos skiepus info patare panarsyt internete.MAMYTES, KAIP MANOTE AR VERTA SKIEPYTI KOL KAS JOKIOMIS LIGOMIS NESIRGUSIO VAIKO? AR SKIEPYTI IR NELAUKTI KOL PRASIDES LIGU MARATONAS?( o gal ir neprasides g.gif doh.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingulka35: 09 rugsėjo 2011 - 20:48