Įkraunama...
Įkraunama...

Odontologai Šiauliuose

QUOTE(semke @ 2010 08 16, 18:17)
Kiek stoties g yra stomatol. kabinetu? vienas? Ta Geguzienes (ar kaip ten jos pavarde) klinika? Cia apie ta kalbate?

Mes siandien su vyru ten buvom, apziurai, patekom pas vyriski jauna, kurio net pavardes nezinom  doh.gif  biggrin.gif  pasirode malonus. Mus apziurejo, o vyrui pakeite 2 plombas. Sumokejom 230 Lt  g.gif  unsure.gif
Nezinau, cia labai daug ar normaliai?  g.gif  kazkaip nesigaudau kainose...
Gal nuomoniu turit apie si gydytoja?


Jei buvote pas Igori, tai tikrai manau visai normaliai sumokejote, nes kiek klausau atsiliepimu apie ji, neva jis vienas is brangesniu stomatologu, bet man va implantavo du dantukus, kitus tvarko, kuriem mazesnio "remonto" reikia ir tikrai esu patenkinta thumbup.gif mirksiukas.gif O kainos net nezinau, vienam brangu, kitam visai normaliai... rolleyes.gif
Atsakyti
Mergaites, atleiskit man nemoksai, ieskau temos apie dantu breketus, kabes, bet nieko nerandu visam forume, nors zinau, kad tikrai kazkur buvo.. tai klausiu cia (visgi tema apie dantistus biggrin.gif ):

Kur Siauliuose patartumet detis dantu breketus , kaip kainos, ar skiriasi?
Pas Igori stoties g. sake apie 4- 5 tukst. kainuotu dedant ir virsuj ir apacioj... unsure.gif brangoka... bet gal visur vienodai?
Gal kas turit patirties siam reikale?

As vis neapsisprendziu- detis man ar ne.. Dantukai prieky kreivoki, kompleksa jauciu del ju sypsotis placiai, bet.. vis nesiryztu detis tu breketu.. Kad butu man tevai paauglystej ar zalioj jaunystej sudeje tai buciau nieko pries, bet nesudejo.. O db man 27 m. tai kazkaip jausmas kad jau gal ir nebeapsimoka detis, na ta prasme, kad jau tiek nugyvenau taip tai gal ir nugyvensiu toliau lotuliukas.gif
Be to- kaina didele... o ir nesioti reiktu apie 3 metus...

ir dar, reiktu istraukti du sveikus dantis kad galetu istiesinti, nes kitaip, sako, nera vietos dantims pasukti kaip reikia.. nu zodziu, vien abejones...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Pasvalio poliklinikoj neseniai pradejo dirbti gyd. odontologe A.Birute Silickiene. Kiek supratau, ji yra is Siauliu. Rytoj man pirmas vizitas pas ja. Gal kuri esat pas ja tvarkiusi dantukus, kokie butu atsiliepimai?.
Atsakyti
Sveikos panos,mamos ir mociutes 4u.gif
Padekit surasti gera pritezuotoja nes Siauliuose nei pas viena nesilankiau kadangi neseniai apsigyvenau cia,i kita miesta kur anksciau gyvenau nera galimybes ir laiko vazinetis.Ivyko beda nu man tai taip skamba,pameciau viena "savo"dantuka porcelianini verysad.gif ir turiu butinai isistatyti kita,tad laukiu jusu pagalbos ir atsiliepimu ir jei turit kontaktu gydytoju-protezetuoju i AZ smile.gif
Is anksto visoms dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sauze2006 @ 2010 10 22, 16:47)
Sveikos panos,mamos ir mociutes 4u.gif
Padekit surasti gera pritezuotoja nes Siauliuose nei pas viena nesilankiau kadangi neseniai apsigyvenau cia,i kita miesta kur anksciau gyvenau nera galimybes ir laiko vazinetis.Ivyko beda nu man tai taip skamba,pameciau viena "savo"dantuka porcelianini verysad.gif  ir turiu butinai isistatyti kita,tad laukiu jusu pagalbos ir atsiliepimu ir jei turit kontaktu gydytoju-protezetuoju i AZ smile.gif
Is anksto visoms dekoju 4u.gif


Galit pabandyti pas gyd. Anseviciu (Daukanto g.54),as pas ji gydziausi dantis,bet ten ir protezuoja,ir implantus deda,nukiek supratau viska.Kaip gydytojas tai jjis man patiko,labai malonus,o del kainu nezinau ar jis brangininkas ar ne,kadangi pas kitus nesilankiau tai neturiu su kuo palygint.Pav.man dvieju dantu gydymas+plombavimas kainavo kazkur apie 200lt(tiksliai dabar nebepamenu)
Atsakyti
QUOTE(waja28 @ 2010 10 22, 21:16)
Galit pabandyti pas gyd. Anseviciu (Daukanto g.54),as pas ji gydziausi dantis,bet ten ir protezuoja,ir implantus deda,nukiek supratau viska.Kaip gydytojas tai jjis man patiko,labai malonus,o del kainu nezinau ar jis brangininkas ar ne,kadangi pas kitus nesilankiau tai neturiu su kuo palygint.Pav.man  dvieju dantu gydymas+plombavimas kainavo kazkur apie 200lt(tiksliai dabar nebepamenu)


Dekoju visoms atsiliepusiom uz pagalba,tikrai padejot mamai sedinciai namuose 4u.gif Visoms sekmes ir sveikateles smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Girdejau, kad gerai protezuoja gydytojas Lastauskas, mano nemazai kolegiu pas ji buvo, ir šiaip eilės pas jį nemažos. Man jis traukė protinį dantį, tai visiškai nieko nejutau, super istrauke thumbup.gif . Dirba jis Lyros gatvėje.
Atsakyti
Regina Bugareviciene man pati geriausia thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Gal galetumet parasyti ar Giedrius Kanauka labai brangininkas,nes man reikia danti protezuot,dar tiksliai nezinau viena dantiste sake reikia,o kita kad nereikia,beda ta kad man pradejo skaudet,ir butu idomu suzinot kokia kaina butu jei reiketu protezuot,arba tiesiok pakeist blomba.Aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*zara* @ 2010 11 17, 15:05)
Sveikos 4u.gif Gal galetumet parasyti ar Giedrius Kanauka labai brangininkas,nes man reikia danti protezuot,dar tiksliai nezinau viena dantiste sake reikia,o kita kad nereikia,beda ta kad man pradejo skaudet,ir butu idomu suzinot kokia kaina butu jei reiketu protezuot,arba tiesiok pakeist blomba.Aciu uz info 4u.gif


O man irgi vienas sakė,kad reeikės 2 dantis traukt,o nuėjau į Daukanto 54 tai ištraukė tik vieną ir pradės gydymą,prižotezavimą ir atrodo nėra labai brangininkas rolleyes.gif ,gal pabandyk ir tu ten nueit unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*zara* @ 2010 11 17, 15:05)
Sveikos 4u.gif Gal galetumet parasyti ar Giedrius Kanauka labai brangininkas,nes man reikia danti protezuot,dar tiksliai nezinau viena dantiste sake reikia,o kita kad nereikia,beda ta kad man pradejo skaudet,ir butu idomu suzinot kokia kaina butu jei reiketu protezuot,arba tiesiok pakeist blomba.Aciu uz info 4u.gif

Aš kaip tik šiandien kaip tik vaiką vedžiau,tai dantuką užplombavo-30 lt paėmė,manau normaliai g.gif
Atsakyti
Aciu merginos uz informacija 4u.gif
Atsakyti