Įkraunama...
Įkraunama...

Elektrinės skutimosi mašinėlės

Sveikos Mielosios mirksiukas.gif , pakalbėkime apie nepageidaujamų plaukelių šalinimą skutimosi mašinėlėmis. Noriu Jūsų visų komentarų ta tema. Kokias naudojate? Koks skirtumas tarp moterims skirtų ir vyrams skirtų skutimosi mašinėlių? g.gif Na ilgai nekalbant, labai norėčiau išgirst Jūsų (naudojančių jas) atsiliepimus. Girkit thumbup.gif , peikit schmoll.gif , komentuokit smile.gif ....DĖKUI, ir laukiu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza: 04 balandžio 2005 - 19:20
as kartais "pasiskolinu" vyro philips shave tongue.gif ax.gif geras daiktas yra geras daiktas, gerai skuta ir barzda ir kojas tongue.gif tik su tuo skutimu vargas vis atauga ir atauga mirksiukas.gif
Atsakyti
Taigi, jei jau pradejai skusti, tai kaip barzda- kasdien biggrin.gif Siaip, kai reikia greito rezultato - patogu.
Atsakyti
Ir as noreciau isigyt mot. skut. masinele, nes mano oda labai jautri ir nuo peiliuku daznai veliau atsiranda spuogeliai , kurie gadina visas kojas.Nors ir skusdavau gerais peiliukais bei su spec. skutimosi zele, bet vis tiek veliau isberia...
Tai ziurejau Fhilips , tai kainuoja 60 Lt, ir veikia tik su 2 AA baterijom.
O gal zinot koki pigesni ir nebloga skutimosi masinele?
Atsakyti
Mano puseserė vakar už 10 litų maximoj nusipirko. Tik dar neaišku ar išvis ten tas daiktas skutą. Šiandien išsiaiškinsiu.
Atsakyti
O as vakar Senukuose maciau ir uz 5 Lt ( pradine kaina buvo 9Lt) ir net 1m. garantija duoda, bet jau labai jis man itartinas pasirode...
lauksiu ziniu ,kaip pusseserei sekes su maximiniu!
Atsakyti
Tai va, pasakoju kaip sekėsi biggrin.gif .
Sakė labai labai liux. Ji dar ir putų ant kojų, pažastų ir t.t. užsivaro, ir skutą. Sakė ten taip ir instrukcijoj parašytą. Ir net gi galima kišti po kranu. O aš net negalvjau kad taip galima. Sakė daug greičiau ir lengviau nusiskuta negu su paprastu peiliuku. Ir labai patenkinta, o svarbiausią kad už 10 litų.
Atsakyti
as ir keliskartus buvau saviskio pasiskolinus. tai tikrai geriau buvo nei su peiliukais nusiskutus (kitu priemoniu plaukeliu salinimui tiesiog negaliu naudoti). bet kai maniskis pamate ka isdarineju smile.gif tai nebeleidzia jo naudot. planuoju pirkti bet nezinau kokia. tai labai lauksiu jusu atsiliepimu
Atsakyti
aš naudoju epiliatoriaus skutiklį, neberia su juo nusiskutus smile.gif bet nenuskuta taip trumpai kaip peiliukai sad.gif ežiukas toks lieka doh.gif
Atsakyti
Na nusipirkau ir as Maximoj uz 13Lt Gamos skustuva. Tai visai puse velnio skuta.Kaip uz tokia kaina, ir dar pusei metu garantija!!! Labai susitaupo laiko , lyginant skutimasi su peiliukais.Skutausi ir pazastis ir kojas ir visai liuks! Jokio berimo.Na, gal ir ne taip svelniai nuskuta kaip peiliukai, bet ir nedirgina odos, o tai ypac svarbu, pas ka ji jautri.
Tuo labiau, kad skutima as naudoju retai, nes dazniausiai depiliuojus! Manau, kam reik ne kasdien, o del visa pikto, ekstra atveju, tai galima naudot ir siuos pigius. Svarbu , kad jie veiktu!!!
Atsakyti
Merginos, o ar ne geriau epiliatorius, kuris israuna plaukus? As noreciau pirkt philips satinelle masage ar kazkaip panasiai jis vadinas.
Atsakyti
Zinoma depiliatoriai yra geriau, bet kartais siek tiek kai apsileidai( pvz. : ziema, nes vis del to tai siek tiek skausminga procedura), o reikia kur stiagiai islekt su graziom kojytem, tai skutimosi - masinele geriausias variantas.Tuo labiau , kad po depiliacijos , da 1-2d. oda buna paraudus, sudirginta ( na cia labai individualu, priklauso, kokio laipsnio tas plaukuotumas), tai joks tuomet grozis....
Atsakyti