Įkraunama...
Įkraunama...

La roche posay kosmetika

man irgi LRP gerokai lenkia vichy,mano oda misri,tai man hydraphase kremukas tiko ir patiko,naudojau ir paakiu krema, dar turiu veido krema su spf nusipirkus,bet nenaudoju,nes nespesiu isnaudot,perleidziu
siaip man didelis pliusas ju pakuotese,kad nereikia su pirstu kabinti,o su pompa 4u.gif
Atsakyti
Smagu,kad uzmaciau sia temele..mano veido oda apgailetina doh.gif spuogeliu milijonas,inkstiru milijonas doh.gif vis maskuoju ir maskuoju,bet gavau meginuku ivairiu La Roche Posay,pabandziau - patiko wub.gif zadu isigyti daugiau visko,tikiu,kad gali mano odai padeti.
Pagrindinis klausimas iskilo,ar galima su Effaclar Duo ir Effaclar K naudoti ir koki labiau drekinanti-maitinanti kremuka? Nes pastebejau,kad Effaclar Duo sausina oda..

Mano oda misriai- riebi,bet zadu isigyti prausikli,tonika,vandenuka,effaclar duo ir effaclar K (viena rytu,kita vakarui) ir krema.
Kremas beabejones pats sunkiausias uzdavinys issirinkti,norisi kad gerai drekintu bet ir pamaitintu (nes kartais yra tempimo jausmas) ir kad neblizgetu..gal ka patarsit i koki kremuka atkreipt demesi is LRP? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas nors galetu palyginti LRP Toleriane rich ir Nutritic kremukus, kuris geriau labai sausai, jautriai odai ? 4u.gif Turiu atopini dermatita (Neurodermitas) visalaika naudojau bioderma Atoderm Nutritive kremuka, gal kuris is siu kremuku labiau padetu su tuo odos sausumu susitvarkyti 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simutepl: 27 lapkričio 2014 - 22:34
Ar "LRP Effaclar Duo" kremas veiktų giliau odoje esančius inkštirus? 4u.gif
Atsakyti
Naudoju sias priemones apie metus laiko, labai mano odai jos tiko. Oda gana riebi,inkstiru T zonoje, ir spuogeliu daznai iskyla. Tai ka galiu pasakyti - LRP tobulas pasirinkimas. Naudoju gelini prausikli ir tonika skirta jautriai odai - nesausina,jokio tempimo jausmo, svariai nuvalo oda - 10 balu.
Is kremuku esu bandzius LRP Toleriane Ultra - per mazai drekinimo,nenaudojamas stovi.
Effaclar duo ir Effaclar K kolkas siems esu istikima. Pradejus naudoti juos,man ko gero zymiai stipresnis buvo Effaclar duo ( pastebimas poveikis keliu dienu begyje - mazeja paraudimai nuo spuogeliu,zenkliai palygina oda), Effaclar K labai gerai drekina,beto turi daugiau veikliuju rugsciu nei DUO kovojant su spuogais,taciau kartais pasitepus veidas parausta,kartais jauciasi kad per stiprus,todel reiktu daryti pertraukeles ir panaudoti iprasta drekinamaji kremuka.
Rezultatas - zymiai lygesne oda,spuogeliai taip nepuola. Bet inkstiru pilnai neisnaikina,sutraukia,pamazina poras tai tik tiek, kaip dauguma kremu nuo spuogu - sie kremai nesausina veido odos.
Ir dar vienas dalykas,tik pradejus naudoti LRP keliems menesiams buvau pamirsus odos sveitima,oda visada islikdavo minkstute ir svelni. Aisku oda prie poveikio pripranta ir ilgainiui tenka bent i savaite odos sveitima atlikti.

Gal kas bande Effaclar H? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
sveikos merginos,
norejau paklausti ar yra kas naudojate la roche posay xl veidui? vasara jau artinasi ir pradedu ieskoti kremuko su gera apsauga (50). Labai domina is la roche posay. Kaip matau jie yra dvieju rusiu. vienas su spalva( kaip BB) o kitas be. Gal yra naudojanciu ir turetu atsiliepimus apie juos. Mane labai domina ar jie labai riebus? ar palieka blizgejima, nes mano oda i riebuma 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Bounty9 @ 2015 03 07, 16:49)
Naudoju sias priemones apie metus laiko, labai mano odai jos tiko. Oda gana riebi,inkstiru T zonoje, ir spuogeliu daznai iskyla. Tai ka galiu pasakyti - LRP tobulas pasirinkimas. Naudoju gelini prausikli ir tonika skirta jautriai odai - nesausina,jokio tempimo jausmo, svariai nuvalo oda - 10 balu.



Šį prausiklį naudojate?
user posted image

O jūsų linkusi sausėti oda, jautri, ar nelabai? ax.gif
Ieškau prausiklio probleminei odai, tik bijau kad gali dar ir išsausinti, maniškė labai jautri blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lydema @ 2015 05 07, 15:36)
Šį prausiklį naudojate?
user posted image

O jūsų linkusi sausėti oda, jautri, ar nelabai?  ax.gif
Ieškau prausiklio probleminei odai, tik bijau kad gali dar ir išsausinti, maniškė labai jautri  blush2.gif


Rašykit pavadinimus


Esu turėjusi effaclar prausiklį ir nemanau kad tiktų jautriai ir linkusiai sausėti odai. Tokiai odai yra daug tinkamesnių prausiklių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2015 03 26, 13:48)
sveikos merginos,
norejau paklausti ar yra kas naudojate la roche posay xl veidui? vasara jau artinasi ir pradedu ieskoti kremuko su gera apsauga (50). Labai domina is la roche posay. Kaip matau jie yra dvieju rusiu. vienas su spalva( kaip BB) o kitas be. Gal yra naudojanciu ir turetu atsiliepimus apie juos. Mane labai domina ar jie labai riebus? ar palieka blizgejima, nes mano oda i riebuma 4u.gif 
user posted image


Naudojau abu su spalva ir ultra light versija. Labai patiko, puikiai apsaugo nuo saules.
Puikiai tepasi , nepalieka baltos pleveles, gerai dengiasi pudra.

Kremas su spalva man truputi buvo tamsokas , nes esu labai sviesios odos.
Atsakyti
Gal galetumet ka nors parekomemduoti sausai odai is sios firmos kremuku? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lydema @ 2015 05 07, 03:36)
Šį prausiklį naudojate?
LRP Effaclar
O jūsų linkusi sausėti oda, jautri, ar nelabai?  ax.gif
Ieškau prausiklio probleminei odai, tik bijau kad gali dar ir išsausinti, maniškė labai jautri  blush2.gif


Visgi įsigyjau šį, nes vaistininkė labai prigrė, kolkas patinka, ir keistai jokio audos sausumo nesijaučia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(g-a-b-r-i-e-l-e @ 2015 05 11, 07:29)
Gal galetumet ka nors parekomemduoti sausai odai is sios firmos kremuku? 4u.gif

Toleriane serijos kremus ziurekit smile.gif
Atsakyti