Įkraunama...
Įkraunama...

“FitLife”

Sveikos, ir aš prie norinčių prisidedu. biggrin.gif Iki šiol taip ir neprisiruošiau ten nueiti, vis pinigėliai išgaruodavo doh.gif Bet dabar save versiu eit, jau nuo kitos savaitės. Planuoju eiti rytais apie 9.30h. Gal kas norėtų į kompaniją? Čia bus pirmasis mano sporto klubas, tai velniškai nedrąsu ateit tokiai žaliai ir nežinančiai kas kur ir kaip rolleyes.gif
Atsakyti
sveiki pereisiu is impulso i fitlife kita menesi, norejau paklaust, ar daug zmoniu vakarais aerobikoj, buna kad netelpa ? kaip rubines, dusai, visi telpa?
Papildyta:
beje gal yra kokia panele /mergina / moteris lankanti aerobika cia ? butu drasiai pirmakart ateiti sportuoti jei tureciau bent su kuo pakalbet ar pasitart pirmakart atejus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquawille @ 2010 03 21, 18:13)
sveiki pereisiu is impulso i fitlife kita menesi, norejau paklaust, ar daug zmoniu vakarais aerobikoj, buna kad netelpa ? kaip rubines, dusai, visi telpa?


Iškart po darbo tuo populiariausiu laiku apie 18 val tai nemažai būna. Kartais net ir nejauku būna, kad keliant kokią koją kam nors nekepšteltum.
O dušų tai daug, bet kad išvengt kamštalynės galima po treniruotės dar kokių 10 min padirbėt treniruoklių salėj ir praeis tas didysis srautas.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 03 21, 19:16)
Iškart po darbo tuo populiariausiu laiku apie 18 val tai nemažai būna. Kartais net ir nejauku būna, kad keliant kokią koją kam nors nekepšteltum.
O dušų tai daug, bet kad išvengt kamštalynės galima po treniruotės dar kokių 10 min padirbėt treniruoklių salėj ir praeis tas didysis srautas.

bet gi visi telpa ar ne ? man iki siol didziule trauma po impulso, kur vakarais zmones ten net nebetelpa unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquawille @ 2010 03 21, 20:14)
bet gi visi telpa ar ne ? man iki siol didziule trauma po impulso, kur vakarais zmones ten net nebetelpa unsure.gif


Paskutiniu metu retai vakarais eidavau, tai negaliu tvirtai teigti, bet kiek ėjau, visad užteko vietos. Net kai kuriom dienom palyginus visai nedaug būdavo. Šiaip pavasariop visad šiek tiek padaugėja, bet paskui vėl nusibarsto biggrin.gif
Atsakyti
O tam fitlife dušas bendras ar atskiros kabinos? Iš vis ten normali higiena ir pan? Esu skaičius čia sm, kad kai kuriuose sporto klubuose visi su batais vaikšto ten kur negalima, o dušuose apgailėtina švaros kontrolė, treniruokliai apvarvėję prakaitu ir nenuvalyti. Fitlife taip nėra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(selme @ 2010 03 23, 19:57)
O tam fitlife dušas bendras ar atskiros kabinos? Iš vis ten normali higiena ir pan? Esu skaičius čia sm, kad kai kuriuose sporto klubuose visi su batais vaikšto ten kur negalima, o dušuose apgailėtina švaros kontrolė, treniruokliai apvarvėję prakaitu ir nenuvalyti. Fitlife taip nėra?  g.gif


nu nestovi valytoja po kiekvieno nevalo treniruoklio, bet bent kartą per dieną nuvalo.
Dušo kabinos atskiros, kiekviena su savo durim, ne taip kaip lazdynų baseine buvo, viena patalpa ir daug dušų biggrin.gif
O dėl tų batų, tai vėl gi, jei žmogus neturi supratimo, negerbia kitų, tai prie kiekvieno prižiūrėtojo nepastatysi.
Atsakyti
Aš šiandien įsigijau naujoko abonementą biggrin.gif Žiūrėsim, kaip seksis blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif norejau paklaust o ten yra nuolaidu studentam? 4u.gif
Atsakyti
Bijau suklysti, bet berods nera nuolaidu studentams.. siaip Vilniuj esu isbandzius nemazai sporto klubu, fitlife tikrai rekomenduoju:) patinka aerobikos treneres, labiausiai Beata:)
Atsakyti
QUOTE(rolyte @ 2010 05 10, 13:01)
Bijau suklysti, bet berods nera nuolaidu studentams.. siaip Vilniuj esu isbandzius nemazai sporto klubu, fitlife tikrai rekomenduoju:) patinka aerobikos treneres, labiausiai Beata:)

drinks_cheers.gif man irgi Beata geriausia is visu thumbup.gif
Atsakyti
Aš taip pat dievinu Beata. Ji pati pati nuostabiausia. 4u.gif
Ačiū BEATA. tongue.gif
Atsakyti