Įkraunama...
Įkraunama...

“FitLife”

o akip Editos kalanetika?smile.gif
ar yra sudaryta kokia grupe sportuoti pigiau?
Atsakyti
Taip ir nesuprantu, yra Fitlife kokios grupes pigiau?
Ar dar galioja temos pradzioje paskelbta abonemento kaina 140lt ar jau nebe?
Gal kas galetu brukstelt zodeli, kaip fitlife joga, kalanetika, pilatesas?
Aciu!
Atsakyti
Man Fitlife nepatiko kalanetika. Skiriama daugiausia demesio sakyciau nugarai, rankom...
Per paprasti pratimai. Maza klubams, pilvui...
Atsakyti
QUOTE(catca @ 2010 09 08, 00:01)
Man Fitlife nepatiko kalanetika. Skiriama daugiausia demesio sakyciau nugarai, rankom...
Per paprasti pratimai. Maza klubams, pilvui...

Tai gal ne tą treniruotę pasirinkai? Eik į kokį ABL'ą, bus ir presas, ir sėdmenys. Klubų nebus - kaulas paprastai raumens neturi - nepatreniruosi smile.gif
Atsakyti
Kaži ten kokių naujovių per pusmetį atsirado g.gif
Galvoju reiks vėl pradėt sportuot, ir nesumąstau ar ten pat grįžt, ar kažko naujo ieškot ax.gif
Atsakyti
Sunku prisiversti i ta FitLife, nors man visai salia namu, bet vazineju gerokai toliau, uztat pigiau, smagiau, ir su graziu vaizdu per langa smile.gif ...O cia - kaina - kosmine, kaip tokiam klubui, aerobikos sale - kaip kokiam rusy, be langu, baseino nera, begant ant takelio praeiviai i tavo uzpakali spokso...Bent kokias akcijas padarytu ar ka...Juk i visai padorius klubus siais laikais galima uz 120-150 nueit, o cia - 199!
Atsakyti
QUOTE(Lyyja Marija @ 2010 09 08, 17:21)
Sunku prisiversti i ta FitLife, nors man visai salia namu, bet vazineju gerokai toliau, uztat pigiau, smagiau, ir su graziu vaizdu per langa smile.gif ...O cia - kaina - kosmine, kaip tokiam klubui, aerobikos sale - kaip kokiam rusy, be langu, baseino nera, begant ant takelio praeiviai i tavo uzpakali spokso...Bent kokias akcijas padarytu ar ka...Juk i visai padorius klubus siais laikais galima uz 120-150 nueit, o cia - 199!

paskaiciau jusu posta ir galvoju - kaip gerai, kad tokios moteriskes kaip jus fitlife nelanko. manau, kad tai gerai atsiliepia klubo atmosferai...
Atsakyti
Pastebejau, kad kritikos siam forume nera daug...Bet manau, kad tokiu, kaip as, paprasciausiai nenorinciu permoketi, nes nera uz ka moketi tokios sumos, yra ir daugiau ....
Atsakyti
QUOTE(Lyyja Marija @ 2010 09 09, 17:02)
Pastebejau, kad kritikos siam forume nera daug...Bet manau, kad tokiu, kaip as, paprasciausiai nenorinciu permoketi, nes nera uz ka moketi tokios sumos, yra ir daugiau ....

tai ir nepermokekit. o kol fitlife tures tuos, kurie moka, tol laikys tokias kainas. elementari ekonomika.
man, pvz., ten patinka ir kaina tenkina. baseino nera, bet yra pirtis. dusai su durelem, kas ypac vertinga ziema, kai is visu pusiu pucia ir prapucia. sale be langu, bet gerai tai, kad nieks i tave nespokso, kai bandai pratima padaryti biggrin.gif zodziu, pliusu ir minusu visada gali surasti, tik kartais pagalvoju - kam juos is viso ieskoti...?
Atsakyti
žiūriu labai senai tema neliesta smile.gif
Ar yra sportuojančių šiame sporto klube dabar?
Gal galit papasakot apie asmeninės programos sudarymą, pas kokį trenerį,ar veiksminga? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra86 @ 2012 01 12, 13:16)
žiūriu labai senai tema neliesta smile.gif
Ar yra sportuojančių šiame sporto klube dabar?
Gal galit papasakot apie asmeninės programos sudarymą, pas kokį trenerį,ar veiksminga?  4u.gif


Anksciau sportavau. Sio klubo neabejotinas pliusas yra trenere Edita, vaiksciojau i kalanetika, pilatesa, power ball. Labai labai ji patiko. Bet pvz joga ir kalanetika pas kita trenere visai nepatiko. Siaip klubas gana jaukus, gaila, aerobikos sale be langu...bet svaru, jauku, kaina gana nemaza, bent jau man...
Atsakyti
QUOTE(Susve @ 2012 01 12, 14:53)
Anksciau sportavau. Sio klubo neabejotinas pliusas yra trenere Edita, vaiksciojau i kalanetika, pilatesa, power ball. Labai labai ji patiko. Bet pvz joga ir kalanetika pas kita trenere visai nepatiko. Siaip klubas gana jaukus, gaila, aerobikos sale be langu...bet svaru, jauku, kaina gana nemaza, bent jau man...


Aš dar nebuvau aerobikoj, einu kolkas tik į treniruoklių salę. Patinka,kad nedaug žmonių,nebūna eilių prie treniruoklių, švaru, vietoj baras. Treneriai paslaugūs. O kaina, tai manau normali. Rinkausi ir tarp kitų klubų prieš eidama į šį,tai visur kainuoja apie 140-180lt. Šiame moku 150lt už neribotą ir savaitgalinį abonentą. smile.gif
Atsakyti