Įkraunama...
Įkraunama...

Pradinės mokyklos

Neringucia, tikrai viskas bus gerai smile.gif O mūsų vaikai bus klasiokai smile.gif Auklėtoja jų ir maloni, teko va pabendraut su ja, tai įdomus žmogus tikrai.
Atsakyti
QUOTE(Extra @ 2005 06 29, 13:41)


Del genio mokyklos. Mes kraustomes is mazesnio miestelio i sostine ir maniskei tenka keisti mokykla. Gavom vieta Genio pradinej, be jokiu kysiu ar pan. Nesuprantu, kodel vilnieciai ja vadina prestizine - aplinka skurdi, netvarkinga, baisu, bureliu mazai, o vaikai, kiek supratau, noro juos lankyti nerodo. Bendravom su mokytoja - tai ji jokio ispudzio nepadare, nei gero, nei blogo, zodziu, jokia. Klaseje ne vienas vaikas nelanko bureliu mieste, tai koks ten vidinis klimatas,noras kazka veikti, tobuleti? Gal mokytoja tiesiog nesugebejo "parduoti" saves, bet man ta vieta pasirode tik neremontuotas darzelis, o tevai, kiek sake, apskritai nelinke mestis gerbuvio gerinimui. Manau, mobiliakams irgi. Gal cia tik tai klasei galiojantys kriterijai, nezinau
Atsakyti
[B]
QUOTE(Extra @ 2005 06 29, 13:51)
Del genio mokyklos. Mes kraustomes is mazesnio miestelio i sostine ir maniskei tenka keisti mokykla. Gavom vieta Genio pradinej, be jokiu kysiu ar pan. Nesuprantu, kodel vilnieciai ja vadina prestizine - aplinka skurdi, netvarkinga, baisu, bureliu mazai, o vaikai, kiek supratau, noro juos lankyti nerodo. Bendravom  su mokytoja - tai ji jokio ispudzio nepadare, nei gero, nei blogo, zodziu, jokia. Klaseje ne vienas vaikas nelanko bureliu mieste, tai koks ten vidinis klimatas,noras kazka veikti, tobuleti? Gal mokytoja tiesiog nesugebejo "parduoti" saves, bet man ta vieta pasirode tik neremontuotas darzelis, o tevai, kiek sake, apskritai nelinke mestis gerbuvio gerinimui. Manau, mobiliakams irgi. Gal cia tik tai klasei galiojantys kriterijai, nezinau


Dėl Genio pradinės, tai kiek žinau, jos yra kaip ir dvi, tiksliau dalis mokyklos yra Miglos gatvėj, o kita dalis Blindžių (atrodo). Beje, kaip man atrodo, anksčiau iškelta problemėlė apie mob.telefonus labiau tiktų Miglos "pusei", o gal Jūs kalbate apie kitą... smile.gif
Nežinau, gal klystu... ax.gif
Manau, kad Genio pradinė yra gera mokykla, bet aš į ją patekt nesiplėščiau.
Ir dar, ir tai, manau, yra svarbiausia: pradinėse klasėse svarbiausia yra gera mokytoja (o "gera"- supranta kiekvienas skirtingai, vienam vaikui vienokia tinkamesnė, kitam- kitokia. Labai individualu.)

4u.gif
Atsakyti
laba diena, mamytes. Suprantu, kad liepos menesi tema apie pradines mokyklas nera labai aktuali, bet jei kas prisijungsit, padekit. Maniskei reikia pereiti i trecia klase, kraustomes is kito miesto i Kalnenus, o mokyklos rasti nepavyksta. Tiksliau, nezinau, kuria rinktis. Girdejau daug geru atsiliepimu apie Daukanto vidurine, bet ten patekti sansu ner. Vakar minejau, kad buvom Genio, Miglos gatvej, bet man pasirode nelabai... Sutinku, kad pradinukams svarbiausia - gera mokytoja, bet kaip zinoti, kur ja rast? Jau iskvarsinau galvas visiems pazistamiems vilnieciams, bet nieko nepesiau. Maniskei kraustymasis - ziaurus stresas, td noriu ji kaip galima labiau susvelninti, parinkdama gera mokykla ir mokytoja. Eisim dar i Filaretu pradine, ten girdejau apie "stipria" mokytoja Ingute, gal ka zinote? Dar patikrinsim Vytes nemunelio, Vienuolio ir Vileisio pradines. Bet kokie patarimai labai labai laukiami, padekit naujokams vilnieciams ax.gif
Atsakyti
Vienas iš skirtumų tarp Vileišio ir Filaretų pradinių:
Filaretuose tik pradinukai, o Vileišyje - mokosi nuo pirmos iki dešimtos klasės

dėl užsienio kalbų nuo 2 klasės:
Vileišyje gali rinktis anglų ar vokiečių
Filaretuose, bent anksčiau, buvo tik vokiečių

jei dar kas įdomu, klausk, žinosiu - parašysiu
Atsakyti
Aciu, makuke, mazai tikejausi, kad kas uzklys i si foruma liepos menesi thumbup.gif . Manoji mokesi anglu, bet kai kalbejau su filaretais, sake, kad vaikai greit persilauzia, o anglu lyg ir yra galimybe mokytis po pamoku. Kita penktadieni planuoju pereiti visas anksciau minetas pradines ir paziureti, kaip atrodo. Pabendrauti su mokytojomis, direktoremis. Mane labiausiai domina mokytojos, be abejo. Ju "stiprumas", ziniu perdavimo lygis, mokslo pagrindu suformavimas, visa kita issiaiskinsiu vietoj. Zinoma, noretusi pakliuti ir i draugiska klase, bet gal as per daug noriu? rolleyes.gif Tad jei zinai geromis vadinamu mokytoju pavardes, busiu labai dekinga. 4u.gif Ir del vertinimo sistemos - kai kuriose mokyklose ji su tevu sutikimu egzistuoja, turiu omenyje ne lipdukus. Tad laukiu ziniu, jei turi, ir gero savaitgalio!
Atsakyti
Neringucia, su taviškiu bus mano mergiotė smile.gif Vardas Silvija ax.gif Mes išvis būsim naujokai toj mokykloj, nes darželį lankėm kitur, tai teks pratintis dukrai prie naujos aplinkos pilnai smile.gif Smagu kad su keliais vaikais susipažino testo metu, tai vis drąsiau keliaus į tą mokyklą, o dar labai džiaugias, kad su ja mokysis jos darželio grupės draugė smile.gif
Labai nuramino mokytoja vieno pokalbio metu, kai pasakojo su kokiais vaikais teko dirbt, kaip sekės, tai esu labai rami leisdama dukrą pas ją, kad žmogus sugebės susitvarkyt su visais vaikais, kad ir kokie jie būtų thumbup.gif
Atsakyti
Tai tikrai tavo dukrytei bus sunkiau nei maniškiui. Jo tai pusė grupės į tą pačoą klasę eina, kaip sakoma draugeliai nuo lopšio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Extra @ 2005 06 30, 12:43)
laba diena, mamytes. Suprantu, kad liepos menesi tema apie pradines mokyklas nera labai aktuali, bet jei kas prisijungsit, padekit. Maniskei reikia pereiti i trecia klase, kraustomes is kito miesto i Kalnenus, o mokyklos rasti nepavyksta. Tiksliau, nezinau, kuria rinktis. Girdejau daug geru atsiliepimu apie Daukanto vidurine, bet ten patekti sansu ner. Vakar minejau, kad buvom Genio, Miglos gatvej, bet man pasirode nelabai... Sutinku, kad pradinukams svarbiausia - gera mokytoja, bet kaip zinoti, kur ja rast? Jau iskvarsinau galvas visiems pazistamiems vilnieciams, bet nieko nepesiau. Maniskei kraustymasis - ziaurus stresas, td noriu ji kaip galima labiau susvelninti, parinkdama gera mokykla ir mokytoja. Eisim dar i Filaretu pradine, ten girdejau apie "stipria" mokytoja Ingute, gal ka zinote? Dar patikrinsim Vytes nemunelio, Vienuolio ir Vileisio pradines. Bet kokie patarimai labai labai laukiami, padekit naujokams vilnieciams ax.gif

Nežinau ar užeisi dar į šitą forumą, bet jeigu pataikysi, tai gal tau bus naudinga. Mano dukra mokosi Filaretų pradinėj, eis į trečią klasę kaip ir tavo. Mokytojos Ingutės nežinau, maniškė matyt kitoje klasėje.
Pagrindinė kalba ten tikrai vokiečių, bet yra anglų būrelis, jo užsiėmimai du kartus per savaitę. Yra ir vadovėlis ir pratybų sąsiuviniai, žodžiu kaip normalios pamokos.
Ir šiaip mokykloje nemažai būrelių (beveik visi nemokami).
Mes taip pat gyvename netoli Kalnėnų, važiuoti į mokyklą labai patogu, kamščių nebūna.
Tai tiek, jei kas įdomu atsakysiu.
Atsakyti
QUOTE(gri36 @ 2005 06 20, 18:32)
vedita, jei nesunku  4u.gif  , gal galėtum parašyt daugiau apie Medeinos prad. mokyklą, kokie būreliai verti dėmesio, ar mokami, iki kelintos prailginta grupė dirba, kiek maždaug už ją mokat, kaip maitinimas, ar pardavinėja mokykloj visokius valgomus niekalus( pigiosios gumos, čipsai, anilininiai ledinukai ir kt.), ar dažnos rinkliavos. Pirmokai pernai buvot, o kaip su klasės remontu, suolais... Kas, kaip, kada, maždaug kiek?
Gali rašyt ir į AŽ, nors gal ir daugiau besidominčių šia mokykla bus.

O aš žinau tik tiek, kad bus dvi pirmos klasės. Viena mokytoja vyresnio amžiaus, kita jaunesnė gerokai, demokratiškesnė, naujoviškesnė, bet abi labai geros. Taigi nežinau beveik nieko biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Patarimai ir informacija apie pirmokų mokytojas vis dar laukiami smile.gif .

Beje, ką tik pagalvojau, gal geriau naują temą apie šią m-klą atidaryt?..

Medeinos mokykloje bureliu yra daug , mano mergina lanko pop grupe VIESULAS , LABAI PATENKINTA , del valgyklos reikalai ne kokie schmoll.gif , nes ji privati , todel vaikams kisama bet kas , prailginta grupe mokama , bet mes nelankem tai nezinau kiek kainuija , atrodo iki 18val., musu klase didele , jauki , vaikai turi poilsio kambari , salia WC , AS KAIP MAMA ESU PATENKINTA , nes matau , kad mano vaikas grizta is mokyklos nors ir pavarges , bet laimingas 4u.gif
Atsakyti
O gal kas žinote II Fabijoniškėse pradinę mokyklą? Kokie atsiliepimai būtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Extra @ 2005 06 30, 11:43)
laba diena, mamytes. Suprantu, kad liepos menesi tema apie pradines mokyklas nera labai aktuali, bet jei kas prisijungsit, padekit. Maniskei reikia pereiti i trecia klase, kraustomes is kito miesto i Kalnenus, o mokyklos rasti nepavyksta. Tiksliau, nezinau, kuria rinktis. Girdejau daug geru atsiliepimu apie Daukanto vidurine, bet ten patekti sansu ner. Vakar minejau, kad buvom Genio, Miglos gatvej, bet man pasirode nelabai... Sutinku, kad pradinukams svarbiausia - gera mokytoja, bet kaip zinoti, kur ja rast? Jau iskvarsinau galvas visiems pazistamiems vilnieciams, bet nieko nepesiau. Maniskei kraustymasis - ziaurus stresas, td noriu ji kaip galima labiau susvelninti, parinkdama gera mokykla ir mokytoja. Eisim dar i Filaretu pradine, ten girdejau apie "stipria" mokytoja Ingute, gal ka zinote? Dar patikrinsim Vytes nemunelio, Vienuolio ir Vileisio pradines. Bet kokie patarimai labai labai laukiami, padekit naujokams vilnieciams ax.gif

Drasiai rinkis Filaretu pradine, ir busi patenkinta. Cia nera antros pamainos, labai grazus zalias kiemas, o vidus irgi sutvarkytas puikiai. Ji is buvusio darzelio tapo mokykla. Kiekviena klase turi savo rubinele, tualeta, zaidimu kambari. Be to bendra atmosfera kazkokia gera. Ten nuo antros visiems vokieciu sustiprinta. Pas mokytoja Inga mano dukra baige. Labai energinga, kurybinga, taiko ivairias naujoves. Pvz per matematika po 2 suolus sustumia, po 4 susodina, ir visi sprendzia komandomis, kuri greiciau laimes, pastoviai kazka sugalvoja, kad vaikai aktyvus butu, nemiegotu. Arba sedi pas ja po kelis menesius ne po du, o visa klase ratu. Labai skatino skaityti, ant langu buvo kiekvieno vaiko boruzele, tai uz 100psl. jjuoda taskeli nupiesdavo, tokios va lenktynes. Vaikai visi mokedavo savo nuomone pasakyti, ji ta skatindavo. .Ismokino gerai, nes burelis jos mokiniu po 4 kl istojo mokytis i gimnazija, jos klase pastoviai geriausius rezultatus rodydavo. Dar - netingi vazinet su vaikais po ekskursijas. O man labiausiai patiko, kad su ja galima buvo diskutuoti, kalbetis kada panorejus. Dabar tai jos 3 -cia laida mokosi. Na, prigyriau as ja, o is neigiamu dalyku, tai uzrekdavo kartais , bet gal kitaip neimanoma. Klase jos klause, autoriteta turejo, vaikai nebijojo tikrai.
Atsakyti