Įkraunama...
Įkraunama...

Pradinės mokyklos

Musu dukra lanko Fileretu pradine, ir mes esame labai patenkinti.Ir mokyoja Jurgita Blaziene taip pat labai patenkinti, direktore irgi nuostabi.Drasiai galit rinktis sia mokykla.
Atsakyti
Mes labai domimės Prano Mašioto bei Volungės pradinėmis mokyklomis. Būsiu labai dėkinga, jei kas nors plačiau pasidalins savo nuomone ir atsiliepimais.

Mamulia, prašom plačiau papasakot savo įspūdžius apie Prano Mašioto pradinę mirksiukas.gif Taip pat labai domintų mokytojų, kitais metais rinksiančių pirmokus, pavardės (ar vardai). Iš anksto dėkinga wub.gif
Atsakyti
Dukra lanko Sviesos pradine mokykla. Cia Fabijoniskese. Ir ji ir mes patenkinti. Mokytoja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Turbut tai svarbiausia smile.gif
Atsakyti
Mano dukra lanko Volunges pradine, antra klase. Ka galiu pasakyti? Mokykla kaip mokykla, tikrai nieko ypatingo, bet ir nieko blogo. Tik pernai ten grupe vaiku nusinuodijo valgykloje schmoll.gif
Atsakyti
Labukas. Rudenį pradedame lankyti mokyklą. Mąstome apie Medeinos arba Vyturio pradines mokyklas. Gal kas galėtumėte patarti? O gal kas siais mokslo metais baigiate ketvirtą klasę siose mokyklose ir galite parekomenduoti mokytoją?
Kada reikia užsirašyti? Ačiū.
Atsakyti
labutis visoms. gal kuri mamyte galit parekomenduoti gera mokykla antakalnyje arba netoli antakalnio. girdejau, kad kitos mamos uzraso vaikiukus i mokykla, kai siems dar penkeri. ar reikia taip is anksto daryti?
Atsakyti
QUOTE(aujura @ 2005 11 18, 17:29)
Labukas. Rudenį pradedame lankyti mokyklą. Mąstome apie Medeinos arba Vyturio pradines mokyklas. Gal kas galėtumėte patarti? O gal kas siais mokslo metais baigiate ketvirtą klasę siose mokyklose ir galite parekomenduoti mokytoją?
Kada reikia užsirašyti? Ačiū.

Sūnus lanko šią mokyklą, jis jau trečiokas.
Galiu pasakyti tik daug daug gerų žodžių. Dokumentus į mokyklą pridavm gegužės mėnesį, bet mums pasisekė, nes mes patekom ten pagal gyvenamąją vietą. Ką rekomenduoti iš mokytojų ... g.gif Ten visos thumbup.gif
Atsakyti
Pasakykit man tamsuolei, o Medeinos ir Aušros (adresas Medeinos g. 5, berods...)pradinės - tai skirtingos mokyklos? blush2.gif Jeigu skirtingos, gal kas ką girdėjot apie Aušros pradinę? ax.gif
Atsakyti
Paskaiciau as cia ir susimasciau. jauciu ir man reikia is anksto vaiki uzrasyti, nors rudeni dar jo neleisiu i mokykla, dar plauksiu metus, nes kol kas reiktu jam klbos trukumus speti pataisyti.
Gal kas zinote ar yra logopede Filaretu pradineje ir Volungeje?
Ir dar, ar Volungeje yra galimybe mokytis anglu kalbos?
Siaip Filaretai man labai tiktu, bet ta vokieciu kalba verysad.gif labai noretusi anglu kalbos. gal per pora metu atsiras, nes paskui noreciau, kad vaikas salia anlgu mokytusi pvz kaip antra uzsienio rusu kalba, ar ispanu, bet ne vokieciu..nors aisku, dar anskti apie tai.
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2006 01 05, 20:52)
Paskaiciau as cia ir susimasciau. jauciu ir man reikia is anksto vaiki uzrasyti, nors rudeni dar jo neleisiu i mokykla, dar plauksiu metus, nes kol kas reiktu jam klbos trukumus speti pataisyti.
Gal kas zinote ar yra logopede Filaretu pradineje ir Volungeje?
Ir dar, ar Volungeje yra galimybe mokytis anglu kalbos?
Siaip Filaretai man labai tiktu, bet ta vokieciu kalba  verysad.gif labai noretusi anglu kalbos. gal per pora metu atsiras, nes paskui noreciau, kad vaikas salia anlgu mokytusi pvz kaip antra uzsienio rusu kalba, ar ispanu, bet ne vokieciu..nors aisku, dar anskti apie tai.

Mano dukra Filaretų mokykloj mokosi. Dėl logopedės, tai negaliu tiksliai pasakyti, man atrodo yra ten logopedė. Bet siulyčiau pasiskambinti į mokyklą, tai tiksliai sužinosit. Šiuo metu mokykloj yra anglų k. būrelis, užsiėmimai vyksta 2 kartus per savaitę, vaikai turi vadovėlius, pratybų sąsiuvinius. Aišku dvi kalbos tokiems mažiams gal ir nelengva, bet kol kas kažkaip veiksmas vyksta.
Kadangi vaiką dar negreit ruošiatės leisti mokyklon, tai reikalai gali iki to laiko ir pasikeisti.
Atsakyti
Dar kartą labai prašau, kas galit, suteikit kokią nors info apie Volungės ir P.Mašioto pradines m-klas. Šiaip čia labai gyrė P.Mašioto, bet dabar girdėjau, kad jie labai "pasikėlė", sunkiai priima vaikus iš kitų rajonų - tiesiog pastaruoju metu sulaukiau nekokių atsiliepimų. Todėl labai domintų Volungės m-kla.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Gal kas turėtų informacijos apie ''Vyturio'' pradinę mokyklėlę, ji randasi Justiniškėse, Vilniuje, Dėkoju iš anksto 4u.gif
Atsakyti