Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai Šiauliuose

QUOTE(nafnaf @ 2009 01 06, 21:06)
turiu tik jos mob.tel numeri 869810788. sake issikels i korsako gatve, bet tikslaus adreso nzn

ta numeriuka ir as turiu....Bet kaip nepatogiai i ta Korsako gatve vazinet,bet ka darysi -teks ieskot...
Atsakyti
QUOTE(nafnaf @ 2009 01 06, 21:06)
turiu tik jos mob.tel numeri 869810788. sake issikels i korsako gatve, bet tikslaus adreso nzn


Ačiū, bandysiu ieškoti 4u.gif
O sakykit kas lankotės pas D.Ligeikienę? Kelios pažystamos lankosi, tai irgi neblogi atsiliepimai apie šią gydytoją g.gif , tai dabar galvoju pas kurią geriau ar pas V.Balčiūnienę ar pas D.Ligeikienę? blush2.gif
Atsakyti
su ligeikiene irgi teko susidurti, maloni gydytoja. bet balciuniene tikrai thumbup.gif sekmes beieskant mirksiukas.gif
man tai per toli is centro vazinetis, bet jei kada dar pastosiu, tai tik pas ja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nafnaf @ 2009 01 07, 20:43)
su ligeikiene irgi teko susidurti, maloni gydytoja. bet balciuniene tikrai  thumbup.gif  sekmes beieskant  mirksiukas.gif
man tai per toli is centro vazinetis, bet jei kada dar pastosiu, tai tik pas ja biggrin.gif


Labai pastovus žmogus esu, todėl nors man irgi labai neparanku į pietinį 'trenktis', bet teks, o ką darysi mirksiukas.gif Anksčiau kai Vytauto g. dirbdavo, tai aš porą kiemų perbėgu ir jau pas daktarytę sėdžiu, o dabar tai blogiau g.gif
Teks paklaidžioti kol naują jos kabinetą surasiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė7 @ 2009 01 07, 20:55)
Labai pastovus žmogus esu, todėl nors man irgi labai neparanku į pietinį 'trenktis', bet teks, o ką darysi mirksiukas.gif Anksčiau kai Vytauto g. dirbdavo, tai aš porą kiemų perbėgu ir jau pas daktarytę sėdžiu, o dabar tai blogiau g.gif 
Teks paklaidžioti kol naują jos kabinetą surasiu mirksiukas.gif

gal atsiras mamyciu zinanciu jos naujo kabineto adresa.Nors manau siais kompiuterizuotais ir mobilizuotais laikais nera del to problemu.Juolab,kad pacios Valdorezos numeris cia yra mirksiukas.gif
Atsakyti
zinau tik, kad Korsako g g.gif
Atsakyti
sveikutes, gal zinote gera ginelologe/a siauliu dainu poliklinikoje, uzsiregistravau, bet nezinau koki genikologa pasirinkti, gal patartumet kuri butu geresne? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(munyte @ 2009 01 08, 09:12)
gal atsiras mamyciu zinanciu jos naujo kabineto adresa.Nors manau siais kompiuterizuotais ir mobilizuotais laikais nera del to problemu.Juolab,kad pacios Valdorezos numeris cia yra mirksiukas.gif


korsako g.23
Atsakyti
QUOTE(pupytes @ 2008 12 28, 18:44)
Pirmą kartą apsilankius pas Rimšienę labai nepatiko, visai nešnekėjo.
Antrą kartą lankiausi tai buvo gana maloni, todėl dar neapsisprendžiau ar lankysiuosi viso nėštumo metu.

Gal kas zino kur dar be dainu poliklinikos dirba rimsiene? ar ji priima gimdymus ?
Atsakyti
QUOTE(Wilidza @ 2009 01 12, 15:08)
Gal kas zino kur dar be dainu poliklinikos dirba rimsiene? ar ji priima gimdymus ?

vilties klinikoj Luksio g.
dabar tiksliai nzn ,bet atrodo,kad ne blush2.gif
Atsakyti
Laba, esu naujoke, tad nelabai zinau kaip ir kas 4u.gif
Nemazai ivairiu atsiliepimu apie gydytojus cia yra smile.gif bet kiek skaiciau, o tikrai ne du puslapius, bet neradau kas mane domina, o domina gydytojas Juozas Satkauskas? Gal kas ka zinot apie ji?
Buciau labai dekinga uz info... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Wilidza @ 2009 01 12, 12:08)
Gal kas zino kur dar be dainu poliklinikos dirba rimsiene? ar ji priima gimdymus ?


kiek zinau ji dirba dainu poliklinikoje ir lyros seimos centre rolleyes.gif
Atsakyti