Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai Šiauliuose

Sveikos merginos. Gal žinot, ar Domarkas priima privaciai? Ir kokios kainos pas jį?
Atsakyti
Kiekviena turi savo nuomuone apie daktarus.Kai a pagalvoju kai pas mus apsilankai poliklinikoje tai beveik visi zino kas tau yra,jei neduosi pinigu tai i tave ir neziures.Seis laikais visi megsta pinigus. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(surmute @ 2011 05 04, 18:49)
Kiekviena turi savo nuomuone apie daktarus.Kai a pagalvoju kai pas mus apsilankai poliklinikoje tai beveik visi zino kas tau yra,jei neduosi pinigu tai i tave ir neziures.Seis laikais visi megsta pinigus. doh.gif



drinks_cheers.gif būtent ir tikrai per savo gyvenimą nesutikau nei vieno gydytojo kuris valdiškai dirbdamas atsisakytų pinigų, o dažnai būdavao kai neduodi tai tokią apžiūrą ar konsultaciją ir teturi... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(riešutėlis @ 2011 05 04, 19:52)
drinks_cheers.gif  būtent ir tikrai per savo gyvenimą nesutikau nei vieno gydytojo kuris valdiškai dirbdamas atsisakytų pinigų, o dažnai būdavao kai neduodi tai tokią apžiūrą ar konsultaciją ir teturi... doh.gif  doh.gif  doh.gif

drinks_cheers.gif taip nes esu patyrusi savo kailiu,ka reiskia kai neturi pinigu,o man patinka dar kai daktaras atidaro stalciu ir duoda susiprasti kad idetum pinigu,o jei neidedi tai taves ir neziuri.
Atsakyti
QUOTE(tiger @ 2011 03 30, 15:43)
gal kas lankotės ar lankėtės pas J.Kazlauskienę?
ar verta rinktis šią gydytoją g.gif


Sveikos, pasisakysiu ir aš 4u.gif

Laukiuosi ir vaikštau pas šią gydytoją bei labai norėčiau pas ją gimdyti, jei tik pavyks. Nuostabi gydytoja. Kažkur kažkas rašė, kad lapė, mėgstanti pinigus ji, tačiau aš su tuo visiškai nesutinku. Taip, kai lankydavausi nesilaukdama profilaktiškai jos privačiame kabinete, visada mokėdavau, bet tai yra suprantama. Nori nemokėti, eik į poliklinką. Kai tik pastojau, iš manęs išvis neima pinigų, nors vaikštau irgi tik į jos privatų kabinetą, kadangi man ten jaukiau. Kelis kartus bandžiau klausti, sakyti, neima ir viskas. Tik po to sužinojau, jog iš nėštukių ji stengiasi neimti. Dabar, kai einu, tai nešu, kokią dovanėlę prie kurios pridedu vokelį su pinigėliais, nes man tai yra visiškai suprantama susimokėti. Šiaip, labai profesionali ir labai jautri gydytoja. Mano vyrui, kai ateinam dešimt kartų tas pačias tiesas aiškina, nes jis mėgėjas viską žinoti biggrin.gif Superinė gydytoja, kurią bet kuriai savo draugei rekomenuočiau.
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Norėjau Jūsų pasiklausti - jei moters ir vaiko klinikos puslapyje parašyta, kad J. Balčiūnienė dirba akušerijos - nėštumo patologijos skyriuje, tai reiškia, kad ji priima tik nėščiasias? blush2.gif Aš nesu nestuke.gif , bet norėčiau pas ją apsilankyti rolleyes.gif Ir dar klausimas - kai jau užsiregistruoji toje klinikoje ginekologę galima pasirinkti pačiai ar ją paskiria? blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrikev @ 2011 05 08, 10:25)
Sveikos, pasisakysiu ir aš  4u.gif

Laukiuosi ir vaikštau pas šią gydytoją bei labai norėčiau pas ją gimdyti, jei tik pavyks. Nuostabi gydytoja. Kažkur kažkas rašė, kad lapė, mėgstanti pinigus ji, tačiau aš su tuo visiškai nesutinku. Taip, kai lankydavausi nesilaukdama profilaktiškai jos privačiame kabinete, visada mokėdavau, bet tai yra suprantama. Nori nemokėti, eik į poliklinką. Kai tik pastojau, iš manęs išvis neima pinigų, nors vaikštau irgi tik į jos privatų kabinetą, kadangi man ten jaukiau. Kelis kartus bandžiau klausti, sakyti, neima ir viskas. Tik po to sužinojau, jog iš nėštukių ji stengiasi neimti. Dabar, kai einu, tai nešu, kokią dovanėlę prie kurios pridedu vokelį su pinigėliais, nes man tai yra visiškai suprantama susimokėti. Šiaip, labai profesionali ir labai jautri gydytoja. Mano vyrui, kai ateinam dešimt kartų tas pačias tiesas aiškina, nes jis mėgėjas viską žinoti  biggrin.gif  Superinė gydytoja, kurią bet kuriai savo draugei rekomenuočiau.

drinks_cheers.gif visiškai sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
katik gryzau is ligonines,kazlaukskiene mane stebejo, vaje kokia gydytoja,super ,pasaka,isgelbejo mano mazyli,dabar toliau augame pilvelyje bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(riešutėlis @ 2011 05 04, 18:52)
drinks_cheers.gif  būtent ir tikrai per savo gyvenimą nesutikau nei vieno gydytojo kuris valdiškai dirbdamas atsisakytų pinigų, o dažnai būdavao kai neduodi tai tokią apžiūrą ar konsultaciją ir teturi... doh.gif  doh.gif  doh.gif


o aš kaip tik norėčiau pasakyti, kad dar yra gydytojų, kuriems pinigai ne pirmaeilis dalykas. Man Peršina darė operaciją, tai nieko neėmė, net specialiai toliau stovėdavo, kad jai niekas nieko neįdėtu į kišenes. Tikrai neturiu jokių nusiskundimu, prižiūrėjo liuks, viską smulkiai išaiškina ir nesinervina, jei jaučia, kad tu irgi kažkiek gaudaisi.
Papildyta:
QUOTE(jankara @ 2011 04 11, 17:46)
labas. naujoke jums pateiks savo patirti  4u.gif  jau beveik pusantru metu kankinuosi su nesibaigianciom problemom : pienlige, uzdegimas, uzdegimas, uzdegimas, pienlige... pirmas ginekologas, aplankytas Siauliuose, buvo Liukenskas (boksto poliklinikoj). elgiasi pakankamai svelniai, nepamokslavo, gydymas zvakutemis... nelabai malonu man pas vyra eiti, tai kaip tik per jo atostogas perejau pas Mozuriene (ta pati poliklinika prie boksto). si moteris pakankamai svelni, bendrauja graziai, bet is gydymo puses nieko gero.... visus metus pas ja einu ir einu, o ji vis sako - nezinau ka daryti, vis nepasigydom...... as jau vilti pasveikti praradau... bet snd Mozuriene man israse siuntima paseliui pasidaryti... tikiuosi bent tas pades, nes jau taip atsibodo tos problemos, nebepamenu , ka reiskia buti sveika..  verysad.gif  verysad.gif
siaip is visos tos poliklinikos ginekologu ji, manau, populiariausia, nes eiles tik prie jos, bent as taip pastebejau..


Poliklinikoje buvau aš ir pas Klibavičių - reklamos auka. Mozurienė - netobulėjanti, jei tu sėdi ir matai, kad atitinkamais klausimais žinai daugiau už ją, nu tai tada atsiprašau.... Liukenskas, labai malonus, kartais ir ranką paduoda lipant nuo samaliotio, pabajeruoja, aiškina viską laaabai smulkiai, kas liečia paprastą ginekologiją tai jis tikrai liuks, bet jei yra didesnių problemų už pienligę ir grybelius - silpniau....

O tu nenori pabandyti menstracines taureles? Nes merginos sako, kad daug kad dingo visos pienligės ir pan. Šiaip tai daiktas - nerealus thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Senmergiukas,2011 04 02, 19:13]
Sveiki,

Vizitas 'Alsavitoj" kainuoja 80 Lt, echoskopiją padarė už tuos pačius. Viena bėda - pacienčių turi daug, kad patekti pas ją tenka ilgiau palaukti.


Sakykit, o echoskopas pas Žymantienę-Peršiną išorinis, ar apžiūri iš vidaus ? Kiek skaičiau, ko gero rinksiuosi ją (kainos ir kokybės santykis)....
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2011 05 21, 12:14)
Sakykit, o echoskopas pas Žymantienę-Peršiną išorinis, ar apžiūri iš vidaus ? Kiek skaičiau, ko gero rinksiuosi ją (kainos ir kokybės santykis)....

o ten prisiregistravus nekompensuoja ligoniu kasos kazkiek?turi moket uz vizita pastoviai 80lt?
Atsakyti
QUOTE(Obuolių Delčia @ 2011 05 21, 17:58)
o ten prisiregistravus nekompensuoja ligoniu kasos kazkiek?turi moket uz vizita pastoviai 80lt?



Prisiregistravus moketi nereikia,beje tikrai labai gera gydytoja 4u.gif
Atsakyti