Įkraunama...
Įkraunama...

Sidabrinės vestuvės

QUOTE(Ugnė @ 2008 04 27, 11:25)
O gal patiktu dovana, savaitgalio poilsis prie juros, ar Druskininkuose,ar kaimo sodyboj.Arba gal kvietima i grozio salona wub.gif


Gera mintis thumbup.gif toks poilsis tikrai niekam nepamaisytu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano teveliai gavo tokias dovanas:
Sidabro arb., saukstelius su isgraviruotais vardais
Sidabro taures, isgraviruotas palinkejimas
Piesta paveiksla is vestuvines nuotruakos
Ir daug roziu puoksciu (po 25 gelytes)
Atsakyti
Labai grazios dovanos gavo tavo teveliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Is tikruju, labai ispudingai atrode roziu puokstes wub.gif , visa sale tiesiog buvo paskendusi geliuose thumbup.gif
Papildyta:
Patarimas Vilnieciams, Basanaviciaus g. esanciame geliu turguje, paciame kairiajame kampe, daznai parduodamos lietuviskos rozes, jos nebrangios (~3lt/vnt), bet jeigu pirksite daugiau, tai pardavejai daro geras nuolaidas thumbup.gif
Atsakyti
Padekit, mielosios, sugalvoti, kokia dovana galeciau padovanoti tevams Ju sidabriniu vestuviu proga?
Atsakyti
mano tevu sidabrines vestuves buvo gal pries kokia 6-7 metus smile.gif tada nupirkau albuma su lapais, prie kuriu gali prideti nuotraukas ivairaus dydzio (na ten plevele tokia prisitvirtina, turbut supranti apie ka sneku smile.gif ) susiradau senus albumus ir is ju surinkau pagrindines nuotraukas tevu istorijai padaryti. i viena puslapi idejau mamos vaikystes, kitam puslapyje tecio vaikystes nuotraukas. paskui tevu seimas, paskui tevu studentavimo metus, teti karuomeneja, tevu vestuves, tevu darbovietes, statomo namo nuotraukas (idomu buvo sudeti 4 nuotraukas namo,kuri vienoj tik statybos, kitoj ka tik pastatytas, o paskutinej dabartinis namas, su sodu ir visas toks jau subrendes ax.gif ), tada vaiku nuotraukas, musu seimos pramogas, gyvenima, idejau broliu rugsejo pirmosios nuotraukas (pirmos klases) ir t.t. iki sidabriniu vestuviu baliaus smile.gif is kiekvieno momento sudejau po puslapi ar lapa, gavosi labai grazi gyvenimo istorija blush2.gif visa sita dariau slaptai ir po sidabriniu vestuviu sventes padejau ryte ant ju miegamojo staliuko smile.gif rolleyes.gif tevu reakcija buvo superine thumbup.gif dar kartais ir dabar parodo sveciams sita mano daryta albumeli wub.gif smile.gif
jeigu dabar daryciau,tai gal prideciau pacia istorija,ka nors prirasyciau prie nuotraukeliu,kad suprantamiau butu.
tiesa,dar palikau keleta lapu, sakiau,kad gyvenimas dar nesibaigia,tai dar reikes ir anuku nuotraukas ideti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nota: 07 birželio 2008 - 23:26
padovanok paveiksla smile.gif dideli ant sienos kabinama. susirask foto judvieju kokia graziausia. atsiusk. zmogus perpies. ir tau labai nekasdieniska ir iamzinanti dovana smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marijana99 @ 2008 06 07, 23:23)
Padekit, mielosios, sugalvoti, kokia dovana galeciau padovanoti tevams Ju sidabriniu vestuviu proga?




Jei tu iš klaipėdos tada tau čia http://geles.ucoz.lv
Atsakyti
Širdingai aciu jums uz patarimus, labiausiai man patiko pasiulymas su albumu. Piesinys gal ir tiktu, bet jau ir taip sienos nukabinetos mano fotografiju menu. ir gelyciu papuosimai labai graziai atrodo, zinosiu kur kreiptis, kai reikes staigmenos draugams. dar karta jums labai ACIU. smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Gal dar kas kokių idėjų turite? Norisi kažko labai šilto, mielo padovanoti... rolleyes.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu mintim, tiesa tai ne mano, bet gal drauge nesupyks. Savo tevu sidabriniu vestuviu metinems ji padovanojo pasidabruota spyna ant kurios isgraviravo ju vardus ir vestuviu data, sake yra vilniui tokia vieta, tiltas kazkoks berods, kur visi isimilejeliai kabina ir uzrakina spynas. smile.gif Mano manymu tikrai grazi mintis.
Atsakyti
O mes turim 2 sidabrines vestuves, t.y. ir mano teveliu ir vyro.. Skirtumas vos keli menesiai, tai reikia kazkaip skirtingai suorganizuoti dvi sventes.
Kadangi vyro teveliu sidabras anksciau, galiu pasidalinti mintimis del sveikinimo: dovanosime 25 rozes, poilsi Druskininkuose ir toki nemaza drambli, pasidabruotom iltim ir ausim - istikimybes, kantrybes, taikos simboli. I baznycia jie nenori, o baliu vis delto patys organizuojasi.. ax.gif
Va labiau galva reikes pasukti del savo teveliu, nes jie inoringesni doh.gif
Atsakyti