Įkraunama...
Įkraunama...

Užkerėtas žmogus. Kaip jį atpažinti

Atkerėti gali tik tas , kuris užkerėjo... Teoriškai tai įmanoma, bet praktiškai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaMar @ 2008 02 11, 13:00)
Gal kas susidūrėt su užkerėtu žmogumi (cia moteris vyrą užkeri, kad ją mylėtų). Kas tas per biesas yra? Kaip visa tai paveikia tą žmogų? Kokie požymiai? norėčiau informacijos šia tema.



laisvai galima uzkereti vyriski per atstuma, bet lazda turi du galus... ta prasme kadangi isikisai i kito zmogaus likima, turesi uz tai sumoketi.
kokie pozymiai? na kaip galva pametes, pats nezino kodel taip elgiasi, nes galvoj pilna svetimu programu
atkereti irgi galima

Atsakyti
[kadangi isikisai i kito zmogaus likima, turesi uz tai sumoketi.
kokie pozymiai? na kaip galva pametes, pats nezino kodel taip elgiasi, nes galvoj pilna svetimu programu


Nea.. tikrai as nezadu tokiu dalyku daryti... Tik mano ex vyrelis kazkoks keistas, stiklines akys, tai piktas, tai vel, budavo atsigula i lova ir ziuri i lubas ir nesuprasi ka daro.. O dabar kai skiriames, jo mama vis sakydavo jam kazkas yra. kazkas su juo padaryta.. Kalbedavo naktim apie tą kitą moterėlę..

Isejo, bet daugiau ne zinios.. na nesuvokiu. Jo tevui vezys, tai ne nepaaiskines susirinko daiktus ir ne nepasikalbejes isejo, o beveik kasdien buna tame paciame kaime. pralekia pro sali ir net neuzvaziuoja pas tevus. As suprantu, kad manes nemyli, gali ir vaikus pamirsti, bet tevus.. yPAC DABAR, KAI REIKIA TEVUI PAGALBOS, NET NEPASKAMBUINA JIEMS, NEPAKLAUSIA KAIP SVEIKATA..

Dėl to ir nesuvokiu, ar čia toks įsimylėjimas(beveik du metai jau) ar cia tikrai užgirdytas ar dar kazkas padaryta...
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2008 02 19, 22:17)
Pridursiu:toks zmogelis vaiksto apsiseilejes,cepsedamas,versio zvilgsniu sekiodamas savo "meiles" objekta. smile.gif


tai vainama "įsikliopinimus popularis"
QUOTE(IngridaMar @ 2008 02 21, 18:51)
Jo tevui vezys, tai ne nepaaiskines susirinko daiktus ir ne nepasikalbejes isejo, o beveik kasdien buna tame paciame kaime. pralekia pro sali ir net neuzvaziuoja pas tevus. As suprantu, kad manes nemyli, gali ir vaikus pamirsti, bet tevus.. yPAC DABAR, KAI REIKIA TEVUI PAGALBOS, NET NEPASKAMBUINA JIEMS, NEPAKLAUSIA KAIP SVEIKATA..

o tai - egoizmus vulgaris.
Atsakyti
QUOTE(IngridaMar @ 2008 02 21, 17:51)
[kadangi isikisai i kito zmogaus likima, turesi uz tai sumoketi.
kokie pozymiai? na kaip galva pametes, pats nezino kodel taip elgiasi, nes galvoj pilna svetimu programu
Nea.. tikrai as nezadu tokiu dalyku daryti... Tik mano ex vyrelis kazkoks keistas, stiklines akys, tai piktas, tai vel, budavo atsigula i lova ir ziuri i lubas ir nesuprasi ka daro..  O dabar kai skiriames, jo mama vis sakydavo jam kazkas yra. kazkas su juo padaryta.. Kalbedavo naktim apie tą kitą moterėlę..

Isejo, bet daugiau ne zinios.. na nesuvokiu. Jo tevui vezys, tai ne nepaaiskines susirinko daiktus ir ne nepasikalbejes isejo, o beveik kasdien buna tame paciame kaime. pralekia pro sali ir net neuzvaziuoja pas tevus. As suprantu, kad manes nemyli, gali ir vaikus pamirsti, bet tevus.. yPAC DABAR, KAI REIKIA TEVUI PAGALBOS, NET NEPASKAMBUINA JIEMS, NEPAKLAUSIA KAIP SVEIKATA..

Dėl to ir nesuvokiu, ar čia toks įsimylėjimas(beveik du metai jau) ar cia tikrai užgirdytas ar dar kazkas padaryta...

jeigu nesupranti-vadinasi nereikia suprasti arba dar ne laikas, gyvenk savo gyvenimeli, nesi savaji kryzeli,o jis lai nesa savaji 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaMar @ 2008 02 11, 13:00)
Gal kas susidūrėt su užkerėtu žmogumi (cia moteris vyrą užkeri, kad ją mylėtų). Kas tas per biesas yra? Kaip visa tai paveikia tą žmogų? Kokie požymiai? norėčiau informacijos šia tema.

Pati klausi pati ir atsakai. kas per biesas? taigi teisingai ir sakai - biesas. pasimelsk už tą bieso paliestą žmogų gal kiek geriau bus.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 02 19, 21:20)
Atkerėti gali tik tas , kuris užkerėjo... Teoriškai tai įmanoma, bet praktiškai  schmoll.gif



Atkereti gali tik tas kuris tai MOKA.O ne tas kuris uzkerejo.
Atsakyti
QUOTE(IngridaMar @ 2008 02 21, 17:51)
[kadangi isikisai i kito zmogaus likima, turesi uz tai sumoketi.
kokie pozymiai? na kaip galva pametes, pats nezino kodel taip elgiasi, nes galvoj pilna svetimu programu
Nea.. tikrai as nezadu tokiu dalyku daryti... Tik mano ex vyrelis kazkoks keistas, stiklines akys, tai piktas, tai vel, budavo atsigula i lova ir ziuri i lubas ir nesuprasi ka daro..  O dabar kai skiriames, jo mama vis sakydavo jam kazkas yra. kazkas su juo padaryta.. Kalbedavo naktim apie tą kitą moterėlę..

Isejo, bet daugiau ne zinios.. na nesuvokiu. Jo tevui vezys, tai ne nepaaiskines susirinko daiktus ir ne nepasikalbejes isejo, o beveik kasdien buna tame paciame kaime. pralekia pro sali ir net neuzvaziuoja pas tevus. As suprantu, kad manes nemyli, gali ir vaikus pamirsti, bet tevus.. yPAC DABAR, KAI REIKIA TEVUI PAGALBOS, NET NEPASKAMBUINA JIEMS, NEPAKLAUSIA KAIP SVEIKATA..

Dėl to ir nesuvokiu, ar čia toks įsimylėjimas(beveik du metai jau) ar cia tikrai užgirdytas ar dar kazkas padaryta...


nebesigilink, atleisk ir paleisk, kas su mumis atsitinka, viskas tik i gera, rasi dar geresni
siaip dazniausia jie grizta biggrin.gif ka tada darysi?
Atsakyti
QUOTE(apolla @ 2008 02 19, 20:56)
stiklinis, saltas akiu zvilgsnis, staigus svorio prieaugis, ramybes-susimastymo busena.


QUOTE(Ugnė @ 2008 02 19, 21:17)
Pridursiu:toks zmogelis vaiksto apsiseilejes,cepsedamas,versio zvilgsniu sekiodamas savo "meiles" objekta. smile.gif


Klausykit, o tai kam jį kerėt? Taigi čia kaip tai veee gaunasi. Aš, tarkim, užsimanau, kad koks nors vyriškis mane įsimylėtų. Ir suorganzuoju, kad kas užkerėtų. Ir tada jis staigiai pastorėja, kol manęs nebūna, žiūri į vieną tašką ir seilėjasi, o kai aš esu - staigiai ima čepsėt ir puola iš paskos...

Kas čia gero blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ebor @ 2008 02 22, 07:00)
Atkereti gali tik tas kuris tai MOKA.O ne tas kuris uzkerejo.


O jeigu užkerėta naudojant lėlę ir ji išmesta? a?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2008 02 22, 21:38)
Klausykit, o tai kam jį kerėt? Taigi čia kaip tai veee gaunasi. Aš, tarkim, užsimanau, kad koks nors vyriškis mane įsimylėtų. Ir suorganzuoju, kad kas užkerėtų. Ir tada jis staigiai pastorėja, kol manęs nebūna, žiūri į vieną tašką ir seilėjasi, o kai aš esu - staigiai ima čepsėt ir puola iš paskos...

Kas čia gero blink.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif geriau tada tegu tik čepsi, bet kad tik nepultų iš paskos
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 02 22, 22:34)
O jeigu užkerėta naudojant lėlę ir ji išmesta? a?



Maziau skaitykite knygu wink.gif


Jaigu buvo panaudotas voltas , jis vistiek turejo kanala.Kanalas nutraukemas ir uzdedama apsauga.Jaigu buvo pastebeta poveikio pradzioje tada to pakanka , poveikiui isibegejus kartais reikalinga bendra sistemine energo mainu korekcija.Zmogus atgauna buvusias jegas 2-4 savaiciu begyje.

Kiek zinau , volta ar uzkeikius krauju ( ne menesiniu ) naudojama gan retai ( turiu omenyje specelistu ) nes tai tiesioginis Psichikos blokavimas , ir isanksto aisku kuom tai baiksis , ir jokiais jausmais nekvepes.O tai ka daro tokie savamoksliai prisiskaite knygu , geriausiu atveju sukurs kanala tarp dvieju asmenu , kuriuo gaus atgal smile.gif)

Specelisto padaryta poveiki jus net neaptiksite , jau gerai jie juos paslepe.

Uz Laisva Meile drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ebor: 22 vasario 2008 - 23:13