Įkraunama...
Įkraunama...

Užkerėtas žmogus. Kaip jį atpažinti

Skaitau tave EBOR....daug geru zodziu zinai biggrin.gif Dziaugiuosi uz tave....bet sneki nevisai i tema. Nesusidures matyt. Juodoji magija-tai net nera sunku-klausimas ar nori tai daryt.Snekek apie tai,ka pats asmeniskai isbandei
Atsakyti
QUOTE(ebor @ 2008 02 22, 23:12)
Maziau skaitykite knygu wink.gif
Jaigu buvo panaudotas voltas , jis vistiek turejo kanala.Kanalas nutraukemas ir uzdedama apsauga.Jaigu buvo pastebeta poveikio pradzioje tada to pakanka , poveikiui isibegejus kartais reikalinga bendra sistemine energo mainu korekcija.Zmogus atgauna buvusias jegas 2-4 savaiciu begyje.



Mielasis, man neįdomūs tie tavo voltai. Šiuo klausimu esu šnekėjus su žmogum, kuris parišinėja vyrus mergoms už pinigus.
Atsakyti
chiromante Voltu tikrai nedariau smile.gif)) Bet maciau kaip tai veikia.

Zaidimas su energijomis ir kai kuri centru aktyvinimas nera juodoji magija wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ebor @ 2008 02 22, 23:28)
chiromante Voltu tikrai nedariau smile.gif)) Bet maciau kaip tai veikia.

Zaidimas su energijomis ir kai kuri centru aktyvinimas nera juodoji magija wink.gif

Bet mes kalbame apie juodaja magija.KARTOJU-TAI NERA SUNKU,tam kas moka....
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 02 23, 00:27)
Mielasis, man neįdomūs tie tavo voltai. Šiuo klausimu esu šnekėjus su žmogum, kuris parišinėja vyrus mergoms už pinigus.


Vaizgante Leles klasikineme praktineme supratime vadinama Voltais.Neviena tu pazysti praktikuojancius ar ne ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ebor @ 2008 02 22, 23:29)
Vaizgante Leles klasikineme praktineme supratime vadinama Voltais.Neviena tu pazysti praktikuojancius ar ne ? smile.gif


Kai baigsi pradinę mokyklą ir išmoksi lietuviškai rašyti, tada ir atsakysiu į tavo klausimą.
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 02 23, 00:29)
Bet mes kalbame apie juodaja magija.KARTOJU-TAI NERA SUNKU,tam kas moka....



Chiromante kalbekite is praktikos o ne Dogmomis _ juodoji magija.

PVZ : pats primitiviausias energetinis stimuliavimas : galvoti apie kita zmogu , mintis su siltais jausmais sukure atitinkama lengva kanala kuris stiprina abieju zmoniu energo mainus.Elementari energetika.

Juodoji magija : tai tiesioginis samones ir valios blokavimas ,o be to yra ir daug kitokiu veiksniu kurie neblokuoja o palieka valia rinktis.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2008 02 23, 00:31)
Kai baigsi pradinę mokyklą ir išmoksi lietuviškai rašyti, tada ir atsakysiu į tavo klausimą.



kada nebemeluosite tiek daug , tada eisiu mokytis. drinks_cheers.gif
Atsakyti
EBOR,tusciai liezuviu nemalu,-jei kalbu,tai kalbu tik is praktikos
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 02 23, 00:37)
EBOR,tusciai liezuviu nemalu,-jei kalbu,tai kalbu tik is praktikos



paprastas pavizdys , kaip zinome mintis turi galimybe Itakoti aplinkoje vyktancius veiksmus.Parodikite zmogu kuris per diena nera kasko blogo pagalvojas ? O tai jau Juodoji magija smile.gif

Chiromante nereikia mestis i krastutinumus paciose technikose.Kas moka tam nera sunku , bet tam kad ismokti reikia praleisti nemazai laiko.netik praktikuojant ,bet perprantant aplinkos veikimo desnius , kas yra daug svarbiua , manau su tuo sutiksite.Ir ateina laikas , kai Masina kure galima netik nuvaziuoti iki darbo ar uzmuzti pesciuju perejoje zmogu tampa tiktais irankiu kuri galima panaudoti krastutiniskai.Spalvos tai krastutinumai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ebor: 22 vasario 2008 - 23:44
EBOR,kalbam apie skirtingus dalykus.Bloga mintis yra bloga mintis-juodoji magija-yra juodoji magija......Ne kiekvienas vairuojantis masina svajoja pervaziuoti zmogu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 02 23, 00:27)
Mielasis, man neįdomūs tie tavo voltai. Šiuo klausimu esu šnekėjus su žmogum, kuris parišinėja vyrus mergoms už pinigus.


cia tai geras, to dar negirdejau....o galetu man tas zmogus paristi koki turtinga su atitinkamo ilgio mazuoju pirsteliu, na kad man dirbt nereiktu? ai nu ir dar grazu, bendrai su visais navarotais. Jei jau rist - tai rist.
Tik nerasyk apie pasekmes, viska zinau.
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 02 23, 01:13)
EBOR,kalbam apie skirtingus dalykus.Bloga mintis yra bloga mintis-juodoji magija-yra juodoji magija......Ne kiekvienas vairuojantis masina svajoja pervaziuoti zmogu biggrin.gif



Tada musu praktinei supratimai visiskai skirtingi , idomu nuo kada Neigema Mintis , neigemas ketinimas NERA destruktyvus reiskinys kurio analogas , ar analogines busenos sukelemos butent tuo ka jus vadinate Juodaja magija ?

Mes kalbame apie viena ir ta pati.Nezinau su kuom jus bendraujate , kokiame praktiku rate , bet manau zmones kurie siek tiek iseje is supratimo , balta ir juoda jums atsakys ta pati.
Atsakyti