Įkraunama...
Įkraunama...

MADARA

QUOTE(doufyl @ 2008 03 10, 00:09)
sudomino kremas su atspalviu. ar labais skiriasi paskui veido spalva nuo kūno? lengvai tepasi?
o patogu tepliotis vazeliną, kai reikia pirštu?

na man tai nelabai skyresi veidas nuo kaklo, normaliai atrode.. pasiskirsto lengvai ir lygiai..
o balzama tai visai man patogu (nagai pas mane trumpi biggrin.gif ), jis toks kietas is tikruju yra, bet kai pirstai silti, tai tirpsta ir skysteja, na toks idomus man jis biggrin.gif pirma kart toki turiu smile.gif tepasi ant lupu labai fainai

likau suzaveta as sia kosmetika biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 09 kovo 2008 - 23:35
QUOTE(Palomina @ 2008 03 10, 01:32)
na man tai nelabai skyresi veidas nuo kaklo, normaliai atrode.. pasiskirsto lengvai ir lygiai..
o balzama tai visai man patogu (nagai pas mane trumpi  biggrin.gif ), jis toks kietas is tikruju yra, bet kai pirstai silti, tai tirpsta ir skysteja, na toks idomus man jis  biggrin.gif  pirma kart toki turiu  smile.gif tepasi ant lupu labai fainai

likau suzaveta as sia kosmetika  biggrin.gif

hehe biggrin.gif matom, kad sužavėta biggrin.gif

o kur mėginuką pirkai? kaune?
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 03 10, 13:21)
hehe biggrin.gif matom, kad sužavėta  biggrin.gif

o kur mėginuką pirkai? kaune?

biggrin.gif
as is Vilniaus smile.gif pirkau Baroca parduotuvelej Sv. Stepono g.
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 03 10, 14:27)
biggrin.gif
as is Vilniaus  smile.gif  pirkau Baroca parduotuvelej Sv. Stepono g.


aaa, sumaišiau smile.gif

koks tūris to mėginuko ir kaina? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 03 10, 13:32)
aaa, sumaišiau  smile.gif

koks tūris to mėginuko ir kaina?  4u.gif

gal kokie 3-5 ml.. tiksliai net nezinau, nera uzrasyta ant indelio.. kainavo 3 lt
kremas labai skalsus, du kartus jau tepiau veida ir net zymes ner kad kazkiek nunaudota.. meginuko uzteks pakankamai ilgai, per ta laika galutinai apsispresiu ar pirkti dideli buteliuka kremo smile.gif
dar prie progos reiks ir be spalvos drekinancio kremo meginuka isigyti
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 03 10, 14:43)
gal kokie 3-5 ml.. tiksliai net nezinau, nera uzrasyta ant indelio.. kainavo 3 lt
kremas labai skalsus, du kartus jau tepiau veida ir net zymes ner kad kazkiek nunaudota.. meginuko uzteks pakankamai ilgai, per ta laika galutinai apsispresiu ar pirkti dideli buteliuka kremo  smile.gif
dar prie progos reiks ir be spalvos drekinancio kremo meginuka isigyti



o koks visos bonkutės tūris ir kaina?
labai susidomėjau. norisi truputį rudumo. į soliariumus tikrai nenoriu, o apie savaiminius pagalvojus šiurpas krato.

gal kažkas panašaus į dr. hauschka bronzatą? nors aš jo nebandžius, bet kiek kalbėjo merginos, tai pagyvina veido spalvą ir labai natūraliai atrodo.
Atsakyti
esu bandzius ir Logona, ir Sante kremus misriai/riebiai odai, tai nelabai man jie buvo, Madaros man geriau tinka, o Weleda nesu bandzius kremu, nes kazkodel is atsiliepimu susidariau ispudi, kad jie labai riebus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 03 10, 14:48)
esu bandzius ir Logona, ir Sante kremus misriai/riebiai odai, tai nelabai man jie buvo, Madaros man geriau tinka, o Weleda nesu bandzius kremu, nes kazkodel is atsiliepimu susidariau ispudi, kad jie labai riebus  biggrin.gif


aš sante ir logonos nemažai bandžius, nes kažkada labai daug mėginukų buvo įvairiausių davė. tai visi patiko biggrin.gif

na, gal ir man reikės pabandyti susirasti mėginuką to kremuko su atspalviu.
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 03 10, 13:46)
o koks visos bonkutės tūris ir kaina?
labai susidomėjau. norisi truputį rudumo. į soliariumus tikrai nenoriu, o apie savaiminius pagalvojus šiurpas krato.

gal kažkas panašaus į dr. hauschka bronzatą? nors aš jo nebandžius, bet kiek kalbėjo merginos, tai pagyvina veido spalvą ir labai natūraliai atrodo.

visa bonkute yra 50 ml, kainuoja 90 ar tai 95 lt g.gif zodziu nemaziau 90 lt
brangus aisku, bet pagalvojau, gi susitaupo vistiek, nes nereikia nei atskiro kremo, nei krempudros biggrin.gif veida man pagyvina, spalva islygino neblogai.. siandien gi bandziau as ir Chanel krema su spalva (turejau meginuka), tai net ejau prausti veida, nes man jis nepatiko schmoll.gif
o Hauschka bronzanto nesu bandzius.. esu turejus Sante krema su spalva (taip pat meginuka) lotuliukas.gif ten tai negrems tikriausiai.. labai tamsus buvo, ir seip nelabai lygiai tepesi man
Atsakyti
tik abejoju ar kiekvienai natūraliai kosmetikai reikia atskiros temos ax.gif ... nežinau.

Aš beveik buvau beperkanti MADARA losjoną su blisgiukais, bet kažkaip laaabai brangu pasirodė... turint galvoj kad ti 150 ml blush2.gif

O visa kita dar nesibaigia, tai bandau ir nesigilint smile.gif
Tiesa lengvai drėkinančio kremuko aprašymas vilioja bigsmile.gif - ateičiai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 03 10, 14:53)
visa bonkute yra 50 ml, kainuoja 90 ar tai 95 lt  g.gif  zodziu nemaziau 90 lt
brangus aisku, bet pagalvojau, gi susitaupo vistiek, nes nereikia nei atskiro kremo, nei krempudros  biggrin.gif veida man pagyvina, spalva islygino neblogai.. siandien gi bandziau as ir Chanel krema su spalva (turejau meginuka), tai net ejau prausti veida, nes man jis nepatiko  schmoll.gif
o Hauschka bronzanto nesu bandzius.. esu turejus Sante krema su spalva (taip pat meginuka)  lotuliukas.gif  ten tai negrems tikriausiai.. labai tamsus buvo, ir seip nelabai lygiai tepesi man


rimtai sante tamsus? turiu mėginukų, reikės pamėginti. ten kažkoks bronz fluid pas mane.

įdomu kodėl ta madara tokia brangi. g.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2008 03 10, 13:55)
tik abejoju ar kiekvienai natūraliai kosmetikai reikia atskiros temos  ax.gif ... nežinau.

Aš beveik buvau beperkanti MADARA losjoną su blisgiukais, bet kažkaip laaabai brangu pasirodė... turint galvoj kad ti 150 ml blush2.gif

O visa kita dar nesibaigia, tai bandau ir nesigilint smile.gif
Tiesa lengvai drėkinančio kremuko aprašymas vilioja  bigsmile.gif - ateičiai  unsure.gif

kodel blogai atskira tema? man pvz geriau kai nesuplakta i viena vieta kelios firmos.. ypac kai reikia susirasti atsiliepimu apie koki nors vienos ar kitos firmos konkretu produkta..
Atsakyti