Įkraunama...
Įkraunama...

MADARA

QUOTE(srauni_upe @ 2008 03 11, 13:07)
dabar galvoju kad b8siu su weleda supainiojus, nes ja poroj vietų ten prekiauja

----

O kaži galima makiaža nuplaut su Madara muiliukais. Galvoju kad pigiau išeitų nei pienelis + prausiklis...

as bandziau visa makiaza nuplaut su muiliuku, visai neblogai nusiplove smile.gif bet vistiek akims man geriau akiu makiazo valiklis, nes muiliukas pas mane tas avietinis (riebesnei odai), tai kazkaip nesinori plaut su juo ir akis g.gif nors akiu negrauze man..

o kuno kremo tai ir as noriu biggrin.gif jauciu is pradziu bandysiu ta pigiausia (lengvai drekinanti), bet pirmiau reikia TBS sviesta uzbaigt
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 03 11, 15:27)
as bandziau visa makiaza nuplaut su muiliuku, visai neblogai nusiplove  smile.gif bet vistiek akims man geriau akiu makiazo valiklis, nes muiliukas pas mane tas avietinis (riebesnei odai), tai kazkaip nesinori plaut su juo ir akis  g.gif  nors akiu negrauze man..

o kuno kremo tai ir as noriu  biggrin.gif  jauciu is pradziu bandysiu ta pigiausia (lengvai drekinanti), bet pirmiau reikia TBS sviesta uzbaigt


čia ne į temą, bet kai sako TBS - tai kažkodėl pirma mintis - Tuberkuliozinis Dispanceris lotuliukas.gif
---

O kaip madaros ekonomiškumas? nes nuo to irgi kaina sąlyginai atrodo didelė arba ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2008 03 11, 16:48)
čia ne į temą, bet kai sako TBS - tai kažkodėl pirma mintis - Tuberkuliozinis Dispanceris  lotuliukas.gif
---

O kaip madaros ekonomiškumas? nes nuo to irgi kaina sąlyginai atrodo didelė arba ne smile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

na is to ka turiu, tai visai taupiai naudojasi.. gal tik toniko buteliuka baigiu sunaudot per 1,5 men lotuliukas.gif bet tai cia jau as kalta, nes pilu negailedama.. kita jau taupiau naudosiu.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2008 03 11, 14:07)
dabar galvoju kad b8siu su weleda supainiojus, nes ja poroj vietų ten prekiauja

----

O kaži galima makiaža nuplaut su Madara muiliukais. Galvoju kad pigiau išeitų nei pienelis + prausiklis...


aš makiažą plaunu su weleda muiliuku ir viskas čiki thumbup.gif
Atsakyti
stai koki prausikli-putas uzmaciau:
user posted image
latviskam ir angliskam Madaros puslapy yra, o LT nera verysad.gif ir pirkt nemaciau kai buvau savaitgaly..
bet labai noreciau isbandyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 03 12, 21:41)
stai koki prausikli-putas uzmaciau:
user posted image
latviskam ir angliskam Madaros puslapy yra, o LT nera  verysad.gif  ir pirkt nemaciau kai buvau savaitgaly..
bet labai noreciau isbandyti  biggrin.gif


mmm turėtų būti geras daiktas
Atsakyti
na ka gi, rasau savo atsiliepimus apie savo pirkinius po dvieju savaiciu naudojimo biggrin.gif nuomone isliko tokia pati teigiama kaip ir po pirmo panaudojimo thumbup.gif tik is pradziu buvau rasius, kad noretusi daugiau drekinimo is naktinio kremo, bet kazkaip dabar visai uztenka man... rytais grazi oda buna smile.gif kai pirkau ta krema, man pardaveja sake kad jis alum kvepia biggrin.gif bet man tai labiau mieliu kvapa primena g.gif seip neerzina kvapai, man patinka..
supratau, kad Madaros tonikas misriai/riebiai odai - tai mano nr.1 tarp toniku, mat jau antra buteliuka naudoju, o to nebudavo su jokiais tonikais..
balzamas lupoms tai wub.gif tik ir norisi man juo tepliotis lupas biggrin.gif reikia isvis labai mazai, ant lupu tiesiog issilydo tas balzamas, zodziu man jis wub.gif
muilas veidui - neblogas, is pradziu kazkaip keistoka buvo prausti veida muilu, mat buvau pripratus prausiklius naudot, kai baigsis muilas, bandysiu gaut tas Madara putas veidui prausti, tada bus galima palygint, kas fainesnis smile.gif
del kremo su spalva tai dar svarstau ar pirkt ar ne blush2.gif nes neapsisprendziu ar pirkt krema be spalvos ir + krempudra isigyti, ar pirkt krema su spalva ir naudot su biria pudra.. kol kas linkstu i antra varianta.. aisku fainiausia butu jei uztektu tik kremo, na bet kai oda nera is paciu graziausiu, tai reikia siek tiek ir papildomu dalykeliu blush2.gif
atrodo viskas.. aprasiau viska ka turiu g.gif
Atsakyti
Palomina, tikra šaunuolė, viską labai plačiai aprašei thumbup.gif biggrin.gif

o to prausiklio tikrai nematyti lietuvoje... gal neatvežtas, arba neseniai atsirado..
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 03 20, 00:22)
Palomina, tikra šaunuolė, viską labai plačiai aprašei thumbup.gif biggrin.gif

o to prausiklio tikrai nematyti lietuvoje... gal neatvežtas, arba neseniai atsirado..

man atrodo tos putos neseniai atsirado, nes anksciau visai nemaciau nei LV nei EN puslapiuose.. as galvoju kai jau mazdaug bus laikas pirkt prausikli, tai nuvaziuosiu i Baroca parduotuvele ir jei netures, tai gal paprasysiu, kad uzsakytu ir atveztu g.gif
va pries kelias minutes veida prausiau muilu, tai tikrai, odos visiskai netempia po sio muiliuko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 03 20, 01:36)
man atrodo tos putos neseniai atsirado, nes anksciau visai nemaciau nei LV nei EN puslapiuose.. as galvoju kai jau mazdaug bus laikas pirkt prausikli, tai nuvaziuosiu i Baroca parduotuvele ir jei netures, tai gal paprasysiu, kad uzsakytu ir atveztu  g.gif
va pries kelias minutes veida prausiau muilu, tai tikrai, odos visiskai netempia po sio muiliuko  thumbup.gif

o kokiai maždaug odai tas prausiklis?
aš irgi muiliuką naudoju - tik ne madaros. man taip pat super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 03 24, 14:21)
o kokiai maždaug odai tas prausiklis?
aš irgi muiliuką naudoju - tik ne madaros. man taip pat super thumbup.gif

raso kad prausiklis visu tipu odai.. penktadieni parasiau laiska Madarai (LT), paklausiau kaip su isigijimu sio prausiklio.. dabar laukiu atsakymo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 24 kovo 2008 - 13:25
QUOTE(Palomina @ 2008 03 24, 14:25)
raso kad prausiklis visu tipu odai.. penktadieni parasiau laiska Madarai (LT), paklausiau kaip su isigijimu sio prausiklio.. dabar laukiu atsakymo  smile.gif

niekas nieko neparase man verysad.gif na nieko, kol kas vistiek dar muila naudoju, o greitu laiku manau vaziuosiu i Baroca nusipirkti veidui kremo su spalva, tai reiks pasiklaust kaip su tuo prausikliu-putom

beje, www.jiko.lt puslapy raso, kad Madara greit bus galima ir Sarmose nusipirkt.. man jau tai buvo sakius anksciau Baroca pardaveja kai buvau apsipirkti smile.gif
Atsakyti