Įkraunama...
Įkraunama...

MADARA

QUOTE(Manija69 @ 2009 05 16, 14:50)
Kas čia per gelis?Negirdėta g.gif Nors mano oda normali,arba sausenė,tai man gal ir nereikia biggrin.gif Palomina, ką tu naudoji akių makijažui valyti? bigsmile.gif Kiek supratau madara neturi nieko tam reikalui ar taip? ax.gif Bet norėčiau...

buvau praziopsojus tavo klausima blush2.gif blush2.gif
Madaros gelis riebiai odai - na tai kremas, tik kad lengvos konsistencijos.. fainas.. pirksiu tikrai veliau..
o akiu makiaza (tiksliau visa makiaza tame tarpe ir akiu) siuo metu valau Weleda Iris pieneliu.. Madaroj konkreciai akims tai nieko nera, na bet kai turejau Ziedu putas, tai puikiai ir tusa nuplaudavo (aisku tada Hauschkos tusa naudojau)
Atsakyti
QUOTE(Kenzo26 @ 2009 06 08, 15:11)
MADARA produkcija "senose" pakuotese su 30% nuolaida.
TIK BAROCA:  Užupio g. 9, Vilniuje


Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
Palomina Paskelbta Vakar, 15:58
  QUOTE(Manija69 @ 2009 05 16, 14:50)
Kas čia per gelis?Negirdėta  Nors mano oda normali,arba sausenė,tai man gal ir nereikia  Palomina, ką tu naudoji akių makijažui valyti?  Kiek supratau madara neturi nieko tam reikalui ar taip?  Bet norėčiau...





buvau praziopsojus tavo klausima 
Madaros gelis riebiai odai - na tai kremas, tik kad lengvos konsistencijos.. fainas.. pirksiu tikrai veliau..
o akiu makiaza (tiksliau visa makiaza tame tarpe ir akiu) siuo metu valau Weleda Iris pieneliu.. Madaroj konkreciai akims tai nieko nera, na bet kai turejau Ziedu putas, tai puikiai ir tusa nuplaudavo (aisku tada Hauschkos tusa naudojau)

biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Gavau Madaros mėginukų naktinio kremo,kad jau dabar nakčiai nesitepu kremo,tai naudoju dieną biggrin.gif Bet kaip patiko,toks lengvutis ir kvapas wub.gif Dieninio drėkinančio dar net neišbandžiau,tikiuosi taip pat patiks.

Palomina, norėčiau dar išbandyti lūpų blizgį mėnulio bučinys biggrin.gif Saulės tai duoda tik tokį bronzinį atspalvį,malonus ant lūpų,bet man norisi daugiau,gal kad pripratus prie cheminių blizgių,kurie optiškai duoda lūpoms putlumo ir gražiai spindi ax.gif Aš tik ant rankos bandžiau pardėj,tai mėnulio atspalvis kitoks,šaltesnis ir daugiau blizgesio suteikia.Tik galvoju ar verta dar vieną pirkt g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2009 06 23, 14:20)
Gavau Madaros mėginukų naktinio kremo,kad jau dabar nakčiai nesitepu kremo,tai naudoju dieną biggrin.gif Bet kaip patiko,toks lengvutis ir kvapas wub.gif Dieninio drėkinančio dar net neišbandžiau,tikiuosi taip pat patiks.

Palomina, norėčiau dar išbandyti lūpų blizgį mėnulio bučinys biggrin.gif Saulės tai duoda tik tokį bronzinį atspalvį,malonus ant lūpų,bet man norisi daugiau,gal kad pripratus prie cheminių blizgių,kurie optiškai duoda lūpoms putlumo ir gražiai spindi ax.gif Aš tik ant rankos bandžiau pardėj,tai mėnulio atspalvis kitoks,šaltesnis ir daugiau blizgesio suteikia.Tik galvoju ar verta dar vieną pirkt g.gif  biggrin.gif

naktini krema veidui pernai turejau, tai patiko ir man.. smile.gif
o lupu blizgio tai ir as noriu.. to rozinio biggrin.gif kazkada ziurejau pardej, tai patiko man ta spalvyte.. o rusvo tai net nebandziau, netinka man tokia spalva..
Atsakyti
Aš kitaip įsivaizdavau tą spalvą,bet mano lūpos tamsios iš saves,tai šiek tiek dar patamsina,bet ne per daug kas ir matosi. Bet greit ir nuvalgau aš biggrin.gif

Atsakyti
jeigu nematėt, tai šią savaitę Barocoj daro 10 proc. nuolaidą, perkant žiedų putas veidui prausti + žiedadulkių losjoną kūnui smile.gif
Atsakyti
QUOTE
katutis Paskelbta Šiandien, 22:45
  jeigu nematėt, tai šią savaitę Barocoj daro 10 proc. nuolaidą, perkant žiedų putas veidui prausti + žiedadulkių losjoną kūnui 

Gaila,kad veiksmas Vln wink.gif
Labai jau traukia žiedadulkių losjonas wub.gif
Atsakyti
Sakykit, o kur Kaune butu galima nusipirkti meginuku? Ar tik Sarmoj kartais pasitaiko, kad duoda?
Susidomejau ir as sios firmos produkcija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2009 06 23, 23:18)
Gaila,kad veiksmas Vln wink.gif
Labai jau traukia žiedadulkių losjonas wub.gif

Ziedadulkiu losjona turiu ax.gif labai fainai zeri ant odos pries saulute wub.gif
Atsakyti
QUOTE
Palomina Paskelbta Vakar, 22:37
 

Ziedadulkiu losjona turiu  labai fainai zeri ant odos pries saulute 

Aha,atsimenu kad turi ir dar kepšelyje užmačiau tongue.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 06 24, 22:37)
Ziedadulkiu losjona turiu  ax.gif  labai fainai zeri ant odos pries saulute  wub.gif

O nuo ko žėri g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti