Įkraunama...
Įkraunama...

MADARA

QUOTE(Geikutux @ 2009 06 30, 21:09)
O nuo ko žėri g.gif  g.gif  g.gif  g.gif

nuo mineralu
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 06 30, 22:16)
nuo mineralu

Aukso, deimantų g.gif g.gif Gal gali patikslint, nesinori bet ko ant odos tepti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Geikutux @ 2009 07 01, 09:12)
Aukso, deimantų g.gif  g.gif Gal gali patikslint, nesinori bet ko ant odos tepti ax.gif

Madara yra sertifikuota eko kosmetika, taigi naudojant šią produkciją ant odos tikrai bet ko netepi ax.gif.
Atsakyti
QUOTE(Geikutux @ 2009 07 01, 09:12)
Aukso, deimantų g.gif  g.gif Gal gali patikslint, nesinori bet ko ant odos tepti ax.gif

na jau nei aukso nei deimantu biggrin.gif tada isvis neaisku kiek kainuotu kremai biggrin.gif

stai sudetis (mineralus pazymejau raudonai):
Sudedamosios dalys (INCI): Aqua, Simmondsia Chinensis (Simondsijos) Oil*, Alcohol, Helianthus Annuus Seed (Sunflower) Oil*, Glycerin*, Theobroma Cacao Seed (Cocoa) Butter*, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), Calendula Officinalis (Medetkos) Extract*, Chamomilla Recutita (Ramunėlės) Extract*, Plantago Major (Gyslotis) Extract*, Algae Extract, Capryloyl Glycine, Rosa Canina (Erškėtrožės) Extract*, Stearic Acid, Xantan Gum, Potassium Hydroxide, Aroma**

* sudedamosios dalys gautos iš ekologinių ūkių

** neorganinės medžiagos ir/arba mineraliniai gamtiniai pigmentai

99,875% sudedamųjų dalių yra gamtinės kilmės

15,8% sudedamųjų dalių gautos iš ekologinių ūkių

Ekologiška ir gamtinės kilmės kosmetika sertifikuota ECOCERT SAS –B.P. 47 F-32600 remiantis ECOCERT reikalavimu.

Atsakyti
Gal kam reikia Madara deep clarifying toner, skirto mišriai/riebiai odai? Bandytas keletą kartų, pirktas L-je, mokėjau 42 lt, atiduočiau už 30. Tik per až.
Atsakyti
man ir patinka madaros kremas su spalva, naturalus atspalvis, palygina odos spalva (nes as pvz kaktos prieki nudegiau, o sonuose ne, tai puikiai sulygina smile.gif )
Is pat pradziu, kai pirkau, kazkaip galvojau, kad jis palaipsniui idegi suteikiantis, bet ziuriu, kad nusiplauna. blush2.gif Ai, bet nieko tokio, man vis tiek patinka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gatinha2: 02 liepos 2009 - 12:34
QUOTE
gatinha2 Paskelbta Šiandien, 13:33
  man ir patinka madaros kremas su spalva, naturalus atspalvis, palygina odos spalva (nes as pvz kaktos prieki nudegiau, o sonuose ne, tai puikiai sulygina  )
Is pat pradziu, kai pirkau, kazkaip galvojau, kad jis palaipsniui idegi suteikiantis, bet ziuriu, kad nusiplauna.  Ai, bet nieko tokio, man vis tiek patinka 


Pas tave saulės gėlės?

Aš mėginuką gavau, bet mėnulio gėlės. Bet vistiek ydomu kaip ten jis. rolleyes.gif

Nusipirkau žiedadulkių losijoną biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Visplanuoju pirkti saules geles, jei kas kur uzmatysit nuolaidu, buciau dekinga, kad cia parasytumet, tema seku 4u.gif
Atsakyti
doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveliina: 02 liepos 2009 - 19:42
Eveliina kodėl taip? rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2009 07 02, 20:33)
Pas tave saulės gėlės?

Aš mėginuką gavau, bet mėnulio gėlės. Bet vistiek ydomu kaip ten jis. rolleyes.gif

Nusipirkau žiedadulkių losijoną biggrin.gif  wub.gif

as turejau ir menulio geles krema pernai smile.gif tai nuo saules geles skiriasi tik spalva smile.gif

jau isbandei ziedadulkiu losjona? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2009 07 02, 20:44)
Eveliina kodėl taip? rolleyes.gif

ai, seses vardu zinute buvau parasius, tai istryniau taip doh.gif doh.gif blush2.gif Dabar vienu kompiuteriu dalinames blush2.gif biggrin.gif
jo, saules geles turiu. Norejau pirkt menulio, bet nebuvo smile.gif
Kai isbandysi losjona, prasom atsiliepimu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti