Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas nukrito!

Siandien mano beveik 5 men. dukrele nukrito nuo lovos.

Nukrito ir trenkesi pakausiu i grindis.
Issigando, uzsigavo ir pradejo verkti.
Ne maziau issigandau ir as.
Aisku iskarto pradejau raminti ir uzdejau ant pakausio slapia salta ranksluosti.
Paskambinau savo pediatrei. ji pasake, kad jei per 24 val. prades vemti, bus mieguista, tada reikes atvaziuoti echoskopijai. O jei ne, vadinasi, viskas gerai.

Jau po poros minuciu mazyle nusiramino ir pradejo guguoti.
O as iki siol jauciu kalte ir akmeni ant dusios, kad buvau tokia neatsargi ir aplaidi.
Neveltui gi gydytojai sako niekada nepalikineti vaiku be prieziuros ne sekundei.

Taip kad mamos dabar ir jums sakau ta pati:

Nepalikite mazylio be prieziuros ant lovos! Jis TIKRAI gali nukristi

P.S Tai vat tokia as Supermama. Net geda buvo pasakoti.  :smile.gif


Atsakyti
svarbu, kad viskas baigesi laimingai ir mazajai princesytei viskas gerai  ;)
Atsakyti
OI mao Mantvydukas irgi buvo nukrites nuo lovos , bet ant pilvelio kai am buvo 3 men. Oi kaip as issigandau, laimei atsipirko nelaime tik dideliu mamytes ir berniuko isgasciu ohmy.gif
Atsakyti
Mano Giriukas irgi ne per seniausiai skrido nuo lovos ant grindu pakausiuku, kol mes su vyru ramiausiai miegojom.   :-[
Ismoko vyrukas atbulom sliauzti...Bet viskas laimingai baiges...Uztai daba kai migdau lovoje, tai aokamsau pagalvem ir ant grindu dar pukine antklode pakloju, jei kas  :)
Atsakyti
As tai po to nelaimingo atsitikimo vaikuti guldau tik i vezima arba jo lovyte, o jei pasiimu i savo lova tai guldau prie sienos kad tikrai nenukristu
Atsakyti
Supermama, nepergyvenk, niekas neapsaugotas nuo to , kad taip gali atsitikti.
Stai ir mum taip nutiko, sazine dar dabar grauzia, nors tuo metu buvom abudu su vyru kambaryje, ir nusukom akis tik sekundei, kai pasigirdo BUM, (baisu, dar dabar tas garsas ausyse stovi).
Musu paksiukas busimas nusprende paskraidyt. Buvo paguldytas ant pilvuko ir ismoko sliauzt ta lemiama akimirka, ir nusliauze zemyn nuo vystymo stalo, kuris uzdetas pas mus ant vaikiskos lovytes. Gautusi apie virs metra aukscio. Ysivaizduokit reakcija musu kokia, vaikas klykt pradejo...zodziu baisu buvo. Bet mes is kart greitaja issikvietem , nuveze y vaiku priimamajy, apziurejo, rankytes, kojytes isminke, persviete galvyte ar ner kokiu skilimu, tfu tfu tfu viskas gerai baigesi.
Tai dabar nei sekundei vieno nepalieku, na nebent jis buna savo lovytej arba ant zemes.
Mamos, saugokit maziukus, nes neduok dieve tikrai pasibaigs ne taip laimingai kaip mums.
Atsakyti
na ir baimes siandien apturejau.... :-/
mano lelius dar sliausti nemoka, tik vartosi. palikau ant istiestos sofos ji kaip visada, zaisti su zaisliukais ir atsiprasant nuejau i WC.....[img]http://smilies.sofrayt.com/%5e/m/diffident.gif[/img]
girdziu pradejo rekti, kitaip. kaip lekiau-ziuriu ant grindu.... ohmy.gif :smile.gif, verkia issigandes, turbut ir skaudejo :'(
manau apsiverte ant pilvo ir atbulom sliausdamas nukrito.....
[u][/u]pamokslas(man): jei reikia palikt vaika, tai tik ant grindu ir trumpam, nes vaikai tikrai krenta, gerai, kad nieko neatsitiko...
Atsakyti
Na mano neropoja, bet isikibes atsistoja. Taigi palikau siandien vaika ant grindu sedinti zaisti, pati irgi i WC nuejau, girdziu rekia. Salia vaiko buvo kede, tai jis i ja isikibes bande stotis, tai ta kede ant jo ir uzvirto. Laimei nieko baisaus, nei susimuse nei ka.   [smiley=smiley8.gif]
Atsakyti
Va, va, ir mums taip buvo  :( Maze bande stotis prie kedes prisliauzus, uz atloso kabinosi ir griuvo su visa kede. na, bet tik isgasciu viskas baigesi. Dar buvo mieganti nuo lovos nukritus, sedim mes prie kompo kitam kambary, maze miega, tik girdim bum didziulis. Dar iskart nesupratau, kas atsitiko, bet vyras sako: nukrito nuo lovos. As nubegau iskart, ja paemiau, o ji sau miega toliau :smile.gif  :o O didesniu nelaimiu isvengem  :) maniske atsargi labai buvo, 9 men. ismoko nuo lovos nulipt, dar nevaiksciojo, tai budavo nulipa ir nuropoja kur nori. Tada jau drasiai galejau ant lovos palikt. Budavo priropoja prie krasto, pasisuka sonu, nuleidzia kojyte, po to kita ir stovi patenkinta. Po to ant uzpakalio ir keturiom  ;D Oi, pasiilgau as jau tu laiku  ;)
Atsakyti
Bet juk ne vienas vaikas neuzaugo be guzo galvoj wink.gif. Tiesiog siame amziuje jie buna tokie aktyvus, kad viska nori pamatyt, paragaut, paliest...
Maniskis nebuna dienos, kad neisistatytu guziuko
biggrin.gif.
Atsakyti
sveikos.tokios patirties turiu jau ir as....  :( siandien ryte mano mazylis nukrito nuo lovos,kol as virtuveje pripyliau i virduli vandens ir ikisau kistuka i rozete.... girdziu kambaryje klykia,tekinom i kambari,o ten mano zuika ant zemes.
siaubas,dar ir dabar sirdi gelia.... :'(
Atsakyti
Maniskis irgi pora kartu buvo nukrites, bet kazkur skaiciau , kad kudikiu galvytes kazkaip ten susiformave, kad smegenys atlaiko be pakitimu visokius silpnus smugius(pasirupino motule gamta)Manau nei vienas be to neuzauga. Blogiau jei trenkiasi i ka nors labai kieto ar krenta is aukstai..Svarbu , kaip Supermama rase, stebeti vaiko bukle ir nebijoti kreiptis i gydytojus kilus net ir paciam maziausiam itarimui.
Atsakyti