Įkraunama...
Įkraunama...

Vėrimo kursai

Sveikos:) uu, kaip ilgai neatrašiau.
šiaip norėčiau išmokti pagrindų darbui su tokiai didesniais karoliais, akmenukais. Norėčiu išmokt išsirinkt tinkamą vėlutę, užsegimus pritaisyt, kilputes išmokt darytis ir t.t.smile.gif žodžių reikia man pradmenųsmile.gif pati kažkiek esu bandžius bet vietiek norisi pamatyt kaip dirba žmogus su stažu tongue.gif
smagu, jei susirinktų grupelė, galėtume kartu mokytis;) nors man tai nuo birželio pusės tiktų ax.gif reikia išlaikyt egzus, o po to jau pasinert į karoliukų pasaulį thumbup.gif
Atsakyti
aha, as irgi laukiu to laiko, kai didziausia jo dali galesiu skirti karoliukam bigsmile.gif o jis jau arteja!
Atsakyti
sveikutes siūlau ir internetu pasidomėti ten nuostabiu pamokeliu yra bet radau tik anglu kalba cia wink.gif
video medžiaga spausti ( large)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linkse: 06 birželio 2008 - 08:15
nu ir dar
wink.gif video pamokėles
Atsakyti
QUOTE(linkse @ 2008 06 06, 09:11)
sveikutes siūlau ir internetu pasidomėti ten nuostabiu pamokeliu yra bet radau tik anglu kalba cia wink.gif
video medžiaga spausti ( large)

na nesupratau kur ka spaust, nes nesuprantu anglu, bet kur tas large nors nusisauk neradau
Atsakyti
QUOTE(sssss @ 2008 06 06, 15:15)
na nesupratau kur ka spaust, nes nesuprantu anglu, bet kur tas large nors nusisauk neradau

ten kur parašyta video tutorials
Atsakyti
QUOTE(linkse @ 2008 06 06, 10:15)

LABAI GEROS NUORODOS. 4u.gif įDOMU, O KUR BŪTŲ GALIMA PAPUOŠALŲ GAMYBAI ĮSIGYTI ĮRANKIUS ?
Atsakyti
Aš replytes pirkau 'heyshe' Trakų gatvėj. manau bus ir Jūratės akmenėliuose. o dar 'viskas Jūsų rangdarbiams' prie menų gimnazijos stotelės, šalia žiedo olandų gatvėje;)
Atsakyti
QUOTE(linkse @ 2008 06 06, 09:15)



Oj Linkse... jkaip tau aciuu.... filmukai superiniai thumbup.gif
Susizavejau.... thumbup.gif
Begsiu ardyt senu karoliu ir gaminti naujuosius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jaguarka @ 2008 06 12, 21:35)
Aš replytes pirkau 'heyshe' Trakų gatvėj. manau bus ir Jūratės akmenėliuose. o dar 'viskas Jūsų rangdarbiams' prie menų gimnazijos stotelės, šalia žiedo olandų gatvėje;)

na prisiziurejau blink.gif ir uzsimaniau pati pasidaryti sau apyrankiu, tik nzn kaip cia pavyks doh.gif , ryt reikes nuvaziuoti i cia parduotuve apsipirkti ir bandyti kazka daryt lotuliukas.gif tik nesupratau, kam cia tuos klijus vartojo ir ant ko vere, gal galite kas paaiskinti g.gif man

http://www.auntiesbe...82-db1bfc844e13
Atsakyti
Daivos menė organizuoja vėrimo kursus. Ryt kaip tik bus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 16 birželio 2008 - 21:34
gražiu biggrin.gif darbeliu jums, labai malonu kad patiko mirksiukas.gif
Atsakyti