Įkraunama...
Įkraunama...

Vėrimo kursai

QUOTE(nnina @ 2008 06 16, 22:27)
na prisiziurejau blink.gif ir uzsimaniau pati  pasidaryti sau apyrankiu, tik nzn kaip cia pavyks doh.gif , ryt reikes nuvaziuoti i cia parduotuve apsipirkti ir bandyti kazka daryt lotuliukas.gif tik nesupratau, kam cia tuos klijus vartojo ir ant ko vere, gal galite kas paaiskinti g.gif man

http://www.auntiesbe...82-db1bfc844e13

super pamokeles thumbup.gif
Atsakyti
sveikos.noreciau suzinot,ar kas nors Vilniuj lanke tuos verimo kursus? g.gif noreciau gal ir as save isbandit smile.gif
Atsakyti
http://www.auntiesbe...3c-531c3bb41153 smile.gif
gal dar nera
Atsakyti
aciu.bet as pagalvodavau apie kursus /jurates akmeneliose/,o gal ir neverta :hmsiyoj nuorodoj galima daug ko ismokti
Atsakyti
QUOTE(nnina @ 2008 06 16, 21:27)
na prisiziurejau blink.gif ir uzsimaniau pati  pasidaryti sau apyrankiu, tik nzn kaip cia pavyks doh.gif , ryt reikes nuvaziuoti i cia parduotuve apsipirkti ir bandyti kazka daryt lotuliukas.gif tik nesupratau, kam cia tuos klijus vartojo ir ant ko vere, gal galite kas paaiskinti g.gif man



cia verta ant silikoninio siulo. o klijai naudojami tam kad jis neatsiristu
Atsakyti
Ar gali kas pasidalint ispudziai is kursu?? Labai lauksiu bigsmile.gif
Atsakyti
nepamenu ar rasiau ar ne....
as lkau kursais nusivylusi.... nieko ten gero neparode, reikia tik nepatingeti ir internete pasedeti, cia viska galima ismokti, o toliau tai tik fantazijos ir praktikos reikalas blush2.gif
Atsakyti
sveikos,as beveik pries metus buvau dvieju valandu kursuose stikleje. kadangi karoliukai man buvo dar neatrastas dalykas, tai tos pamokeles buvo labai naudingos. nors visu dvieju valandu as ten neisbuvau, kazkaip labai sekesi viska isisavinti blush2.gif mokino kilputes padaryti, uzsegimus pritvirtinti, dave patarimu kaip verti keliu eiliu verini (ant troselio).. bet kai dabar pagalvoju, tai daugiau galejo visko pamokinti.. tai va, eksperimentuodama su karoliukais daug dalyku ir pati ismokau, o dabar dar ir si foruma suradau tai jau tikrai jokiu kursu nebereikia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(makalaika @ 2008 11 07, 15:07)
nepamenu ar rasiau ar ne....
as lkau kursais nusivylusi.... nieko ten gero neparode, reikia tik nepatingeti ir internete pasedeti, cia viska galima ismokti, o toliau tai tik fantazijos ir praktikos reikalas  blush2.gif


O kokius kursus lanket? Kokiam mieste?
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2008 11 07, 16:39)
O kokius kursus lanket? Kokiam mieste?

klaipedos stiklej
Atsakyti
QUOTE(makalaika @ 2008 11 09, 22:01)
klaipedos stiklej


Pati nesu klaipėdietė, bet dabar gyvenu Klaipėdoje. Kur ta "Stiklė"? Labai noriu palankyti pradžioje kursus. blush2.gif Ačiū.
Atsakyti
Idomu kaip tie kursai Jurates akmeneliuose? Kaune
Atsakyti