Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys šampūnai, putos ir kt.

QUOTE(Laukinė orchidėja @ 2009 06 30, 21:06)
Didelis ačiū 4u.gif .Gal galima gatvės pavadinimą blush2.gif , nes ne kauniškė esu, būsiu vieną dieną Kaune, tai ir pasižiūrėčiau 4u.gif


Laisves aleja, jos pradzia. Ten buvo Skalsos parduotuve, dabar teismo rumai. Tai veiksmas vyksta ten 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(aurytea @ 2009 06 30, 21:37)
O manai nupilkintu mano truputuka rudus su ryzu atspalviu plaukus?Ar cia tik ant blondiniu veikia?


Nepilkink, murzinas atspalvis gausis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 06 30, 22:05)
Laisves aleja, jos pradzia. Ten buvo Skalsos parduotuve, dabar teismo rumai. Tai veiksmas vyksta ten 4u.gif



Puiku, surasiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aurytea @ 2009 06 30, 21:37)
O manai nupilkintu mano truputuka rudus su ryzu atspalviu plaukus?Ar cia tik ant blondiniu veikia?


Ai tada ne, galvojau sviesi esi ax.gif
Atsakyti
Mazu kuri esat bandziusi siuos plauku dazus? 4u.gif Nepatingekit ir parasykit kaip jie. Nes jau esu nusipirkusi, bet nezinau ar dazytis. blush2.gif
user posted image http://www.tintsofna...ye_black_02.jpg
Atsakyti
Gal kas daze su kazkuria is siu spalvyciu? smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 12 liepos 2009 - 20:55
QUOTE(Egliukasz @ 2009 06 30, 22:05)
Laisves aleja, jos pradzia. Ten buvo Skalsos parduotuve, dabar teismo rumai. Tai veiksmas vyksta ten 4u.gif



Noriu dar kartą padėkoti, gavau dažus, ačiū už pagalbą 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, mano kirpeja papasakojo apie naujus dazancius balzamus kuriuos ji vartoja, dabar nepamenu kokios firmos, bet jie buna tuteleje, jos uztenka keliems kartams, yra ivairiu spalvu, is jos perkant 1 tutele kaina 30 lt. Kirpeja sake kad jie VISISKAI (ne taip kai kaikurie nuplaunami dazai) nusiplauna mazdaug po menesio ar siek tiek greiciau, sudreke plaukai netepa drabuziu, taip pat tinka norint atgaivinti, susvilginti plauku spalva smile.gif taigi susigundziau ir uzsimaniau nusidazyti plaukus rudai, dabar esu sviesiaplauke, bet nebe labai noriu buti tokia bet nesu isitikinus ar su rudais graziai atrodyciau smile.gif

taip pat plaukus galima ir pasisviesinti, tik prie balzamo reiktu naudoti ir sampuna smile.gif

gal kuri bandet tokias priemones? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egluzzzele: 14 liepos 2009 - 16:57
Gal kartais esate bandziusios Frederic Fekkai plauku dazus, labai domintu atsiliepimai, ypac - ar spalva atitinka ta, kuri pavaizduota ant pakuotes (nes teko skaityt atsiliepimu, kad daznai gaunasi tamsesne nei turetu buti).
Radau nerealiai man patikusia siu dazu spalva ir labai gundausi isbandyt, bet, be abejo, idomu butu igirst bent keleta nuomoniu apskritai apie dazu kokybe unsure.gif (nes kaina- ne is zemiausiu).

Va cia tie mane viliojantys dazai (yra ir kitu geru spalvu):
user posted image

Ir dar svarstau, ar dazant sviesius plaukus (medium blonde, t.y. ne labai sviesi blondine), norint isgauti panasu atspalvi i ta, kuris parodytas virsutineje foto, verciau bandyti sviesesne spalva, pvz tokia g.gif :
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minik: 26 liepos 2009 - 15:11
QUOTE(minik @ 2009 07 26, 16:07)
Gal kartais esate bandziusios Frederic Fekkai plauku dazus, labai domintu atsiliepimai, ypac - ar spalva atitinka ta, kuri pavaizduota ant pakuotes (nes teko skaityt atsiliepimu, kad daznai gaunasi tamsesne nei turetu buti).
Radau nerealiai man patikusia siu dazu spalva ir labai gundausi isbandyt, bet, be abejo, idomu butu igirst bent keleta nuomoniu apskritai apie dazu kokybe unsure.gif  (nes kaina- ne is zemiausiu).

Va cia tie mane viliojantys dazai (yra ir kitu geru spalvu):
user posted image

Ir dar svarstau, ar dazant sviesius plaukus (medium blonde, t.y. ne labai sviesi blondine), norint isgauti panasu atspalvi i ta, kuris parodytas virsutineje foto, verciau bandyti sviesesne spalva, pvz tokia g.gif :
user posted image


Pirmoji spalva nereali thumbup.gif kur perduodami sie dazai? neteko girdeti, taciau idetos spalvos sudomino ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 07 26, 16:51)
Pirmoji spalva nereali  thumbup.gif  kur perduodami sie dazai? neteko girdeti, taciau idetos spalvos sudomino  ax.gif

tikrai labai sudomino, kur galima isigyt siu dazu Lietuvoje?
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 07 26, 15:51)
Pirmoji spalva nereali  thumbup.gif  kur perduodami sie dazai? neteko girdeti, taciau idetos spalvos sudomino  ax.gif


QUOTE(Sengana @ 2009 07 26, 22:36)
tikrai labai sudomino, kur galima isigyt siu dazu Lietuvoje?


Man kazkodel atrodo, kad LT ju prekyboje nera g.gif (tiesiog niekur neteko uzmatyti Fekkai produkcijos). O jei pirkti, tai per tarpininkes, kurios uzsakineja is JAV (siu dazu yra Sephoroj, drugstore, tiksliau beauty.com). Deja, tuomet kaina dar isaugtu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(minik @ 2009 07 27, 01:09)
Man kazkodel atrodo, kad LT ju prekyboje nera g.gif (tiesiog niekur neteko uzmatyti Fekkai produkcijos). O jei pirkti, tai per tarpininkes, kurios uzsakineja is JAV (siu dazu yra Sephoroj, drugstore, tiksliau beauty.com). Deja, tuomet kaina dar isaugtu doh.gif


O kokia gaunasi mazdaug kaina su siuntimu gal zinai? g.gif
Atsakyti