Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjos

QUOTE(Gaurė @ 2008 02 20, 15:32)
rena, gal ji šalto oro gavo?

na siaip is ermitazo nesiau iki masinos, tai nebent tada g.gif

QUOTE(Rykliuke @ 2008 02 20, 15:51)
Jai nuglebo keli pirmiausia issiskleide ziedai,tai naturalu,kad jie vysta.
Jai naujieji ziedai taip vysta-dregmes trukumas,per vesus oras.
O kaip bendra gelytes busena? g.gif Lapai tvirti?Saknys grazios?

kaip vysta tai as zinau, cia ne tas schmoll.gif lapai tvirti, o vat saknys tai man neaiskios, nes tu virsutiniu - oriniu saknu nera, o apatiniu nelabai matosi g.gif
gal man ja persodint g.gif
na ryt dar pafotkinsiu, kaip ji atrodo vazoncike rolleyes.gif

QUOTE(rasiux000 @ 2008 02 20, 17:37)
Panos padekit man  ax.gif  Man atrodo,kad cia mano orchos saknys lenda is sonu ar as klystu  ax.gif 

na man toks vaizdelis kad cia saknys g.gif
Atsakyti
Sveikos visos orchidėjų mylėtojos ax.gif Tiek daug grožybių ir puikių patarimų čia galima rasti thumbup.gif Norėjau ir aš parodyti, ką radau šį vakarą grįžusi namo bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rositina @ 2008 02 20, 19:03)
Sveikos visos orchidėjų mylėtojos  ax.gif Tiek daug grožybių ir puikių patarimų čia galima rasti  thumbup.gif Norėjau ir aš parodyti, ką radau šį vakarą grįžusi namo  bigsmile.gif

Kaip gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rositina @ 2008 02 20, 20:03)
Sveikos visos orchidėjų mylėtojos  ax.gif Tiek daug grožybių ir puikių patarimų čia galima rasti  thumbup.gif Norėjau ir aš parodyti, ką radau šį vakarą grįžusi namo  :bigsmile

Cia ka,vyro siurprizas? blink.gif good.gif Na ir romantikas.Faina.Labai grazu bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(rasiux000 @ 2008 02 20, 18:37)
Panos padekit man  ax.gif  Man atrodo,kad cia mano orchos saknys lenda is sonu ar as klystu  ax.gif

Cia dygsta orines saknys mirksiukas.gif
Papildyta:
rasiux000,nelabai gerai matyti is tavo tos foto.Butu gerai,kad butu nufotkinta is arciau ir,kad blicas taip spalvos nepakeistu,nes dabar dar ziuriu,vienas toks lyg ir smailesnis matosi,tai gali ir ziedstebis buti.Bet viena tai jau tikrai orine saknis bus.Jai tiksliau,reikia ryskesnes foto mirksiukas.gif
Atsakyti
Norejau ikelti savo penelopsio "vaikucio" foto is kompo,bet niekaip nerandu kaip tai padaryti.
Na istiesu gaile,jei ta atzala isleista pries orhidejos "mirti",nes ji labai graziai auga,labai sveikas augalas ir darnai zydi,tas "leliukas"jau ir zydi biggrin.gif .Tai va,norejau pasidalinti siuo dziaugsmu su visom,bet neisejo verysad.gif
Mergaites,gal zinot,kodel mano penelopsis jau buvo bepradedantis zydeti tik staiga pradejo metyti ziedus.Nespeja issiskleist o nukrenta verysad.gif verysad.gif verysad.gif ,o labai grazi,balta su raudonais plemais verysad.gif ...
Atsakyti
http://public.fotki....elytes/orh.html
Na nezinau ar cia man kas isejo,bandau kitaip parodyt savo garzuole.Jei neiseis ,bandysiu kita kart,nes jau pora valandu krapstausi.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sakalauskiene @ 2008 02 20, 21:09)
Norejau ikelti savo penelopsio "vaikucio" foto is kompo,bet niekaip nerandu kaip tai padaryti.
Na istiesu gaile,jei ta atzala isleista pries orhidejos "mirti",nes ji labai graziai auga,labai sveikas augalas ir darnai zydi,tas "leliukas"jau ir zydi biggrin.gif .Tai va,norejau pasidalinti siuo dziaugsmu su visom,bet neisejo verysad.gif
Mergaites,gal zinot,kodel mano penelopsis jau buvo bepradedantis zydeti tik staiga pradejo metyti ziedus.Nespeja issiskleist o nukrenta verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif ,o labai grazi,balta su raudonais plemais verysad.gif ...

Nuotraukas reikia sudėti į kokį nors internetinį albumą, o paskui čia įkelti nuorodą.
Pumpurų kritimo priežastys gali būti - skersvėjis, per šiltas ir per sausas oras arba per drėgna ir per šalta smile.gif

Pasisekė smile.gif šauni gėlytė wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaurė: 20 vasario 2008 - 22:37
Pagaliau pavyko!!!!!!!!!!Valio..
Dekui,labai jau daug tu priezasciu,na dar du ziedai liko,tikuosi prazys. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sakalauskiene @ 2008 02 20, 22:37)
Pagaliau pavyko!!!!!!!!!!Valio..
Dekui,labai jau daug tu priezasciu,na dar du ziedai liko,tikuosi prazys. verysad.gif

Tikrai valio 4u.gif na, o tų priežasčių ne tiek ir daug. Tik reikia atsirinkti, kaip yra pas tave ir bandyti keisti sąlygas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sakalauskiene @ 2008 02 20, 21:09)
Norejau ikelti savo penelopsio "vaikucio" foto is kompo,bet niekaip nerandu kaip tai padaryti.

kita karta jei nori tiesiai is kompo nuotraukyte ikelt, tai gali per cia, kai nuotrauka usikraus nukopijuok antra adresa ir dek cia mirksiukas.gif

QUOTE(Sakalauskiene @ 2008 02 20, 22:34)
user posted image
Na nezinau ar cia man kas isejo,bandau kitaip parodyt savo garzuole.Jei neiseis ,bandysiu kita kart,nes jau pora valandu krapstausi.. blink.gif

labai grazu wub.gif o tai cia vaikiukas ant stiebo auga bigsmile.gif o gali visa gele parodyt g.gif ax.gif
Atsakyti
Mano cambrios (colmanaros) auginukas. smile.gif
user posted image
pasirodo ne tik phaleanopsiai leidžia naujus žiedkočius iš miegančių pumpurų blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaurė: 20 vasario 2008 - 22:57
QUOTE(Gaurė @ 2008 02 20, 22:56)
Mano cambrios (colmanaros) auginukas. smile.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif O čia ant to žydinčio žiedkočio jis auga?????? g.gif
Atsakyti