Įkraunama...
Įkraunama...

Chirologija 2

QUOTE(Karusia @ 2008 02 15, 17:26)
ką jau bepasakysi taip išsidūrusi laugh.gif

Taigi ana mūsų abiejų neskaito schmoll.gif , nes yra U Ž I G N O R I N U S , kapuji? biggrin.gif

QUOTE(vaižgantė @ 2008 02 15, 17:35)
Atvirai pasakius,- man judvi abi vienodos...Nieko nuostabaus, kad ir supainiojau...

2 ir 1 biggrin.gif Jadziūnė ir Karusia yra tas pats asmuo, kaip kažkas sakė lotuliukas.gif
Brač, aš tai niekaip neįkertu, kokios srities vis gi Vaižgantė specas doh.gif , ana viską visom temom išmano, bet iki šiolei jokios išminties dar neišdėstė, vengia konkrečių klausimų, man toks įspūdis, kad ir už babkes nieko nepasakys, o tik per aplinkui vis, nebeišmanau, kaip čia josios tą išmintį pažinti? g.gif
Va Chiromantė, kas kita, kad mokslą turėjo, beveik įtikėjau, o persona Vaižgantė nori Deive būti, tik negaliu vien žodžiais patikėti, jog kažkokia lituanistė turi aiškaregystės ar gydomųjų galių... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 15, 15:54)

Va Chiromantė, kas kita, kad mokslą turėjo, beveik įtikėjau, o persona Vaižgantė nori Deive būti, tik negaliu vien žodžiais patikėti, jog kažkokia lituanistė turi aiškaregystės ar gydomųjų galių...  schmoll.gif


O man giliai dzin, ką tu apie mane galvoji... mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu,mergaites,baikit itakos zonom dalintis,davai geriau draugaujam.Murkis taip stengiasi seti meile ir geri tarp musu,nu tai is krikscionisku paskatu,a....?
Papildyta:
Kitas momentas-man jokiu Guru nera-as pati sau bunu-ka noriu ta darau,o ko nenoriu nedarau ir tiek.Viena zinau-gaila sveikatos pykciams-nevaldiska gi biggrin.gif Geriau vynelis,degtinele ir bernai (nu kas nezino ka su jais veikti,tai nors apipletkint juos).Jei Murkis nori paziuret,ka kortos galvoja apie jo misija-kada nors zvilgtelesiu,ir taip pilna az ranku-nespeju mergaitem,kuriom zadejau paziuret.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 02 15, 18:00)
O man giliai dzin, ką tu apie mane galvoji... mirksiukas.gif

Oi nepanašu, raz jau "atignorinai" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 15, 16:12)
Oi nepanašu, raz jau "atignorinai"  mirksiukas.gif


Viena- galvoti, kita- pliurpti... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 02 15, 18:17)
Viena- galvoti, kita- pliurpti... mirksiukas.gif

4u.gif Duok Dieve, Tau sveikatos ir gerą vyrą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 15, 16:21)
4u.gif Duok Dieve, Tau sveikatos ir gerą vyrą  4u.gif


blink.gif
Dėkui. Sveikata nesiskundžiu, vyras irgi yra.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 02 15, 18:56)
blink.gif
Dėkui. Sveikata nesiskundžiu, vyras irgi yra.

tai ko buvai nepatenkinta kai palinkėjo barsukėlė "kad mylėtų tas kurį pasirinkai"? blink.gif wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 02 15, 18:56)
blink.gif
Dėkui. Sveikata nesiskundžiu, vyras irgi yra.

O tai... unsure.gif nebesiskiri jau? Ketinai juk skirtis...
Atsakyti
Jūs čia mano asmeninį gyvenimą konspektuojat? blink.gif Linkiu sėkmės.
Atsakyti
Kodėl piktumas kalba tavo lūpomis, seserie Vaižgante g.gif ? Seserys šitoje temoje taip gražiai kalbasi wub.gif jos skirtingos, skirtingai supranta, bet vistiek gražiai ir meiliai šnekučiuojasi wub.gif nepasiduok pikčiui, seserie, verčiau atsiverk meilei wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Shining Murkey @ 2008 02 15, 22:31)
Kodėl piktumas kalba tavo lūpomis, seserie Vaižgante  g.gif ? Seserys šitoje temoje taip gražiai kalbasi  wub.gif jos skirtingos, skirtingai supranta, bet vistiek gražiai ir meiliai šnekučiuojasi  wub.gif nepasiduok pikčiui, seserie, verčiau atsiverk meilei  wub.gif


Aš taip ir darau. Einu skubiai skambinti meilužiui (o jūs konspektuokit, konspektuokit...)...
Atsakyti