Įkraunama...
Įkraunama...

Chirologija 2

QUOTE(Preila @ 2008 03 26, 13:09)
Pas mane tai delnas ilgesnis už pirštus, na gal didysis pirštas tokio pat dydžio g.gif Šiaip delnas siauras, ne platus, tai kokia pas mane ranka tada? g.gif Oi įdomu čia su tais rankų tipais bigsmile.gif Reikia pasiieškot informacijos g.gif

Siauras delnas su vienodais ar ilgesniais pirstais-vandens stichijos,bet pagal aprasyma nesiimu spresti.Pas viena raganaite irgi panasi i vandens,nes atrodo siaura,glezna,o pamatavus su centimetru,pasirodo,kad grazus grakstus kvadratas biggrin.gif Pamatuok su liniuote.Greiciausiai tai bus ugnis su jausmingais vandens pirstais
Atsakyti
Tema baigiasi. Tikiuosi, trečią Ciromantė užves, kaip jai ir priklauso, nes vaižgantė nebegali naudotis savo nicu.
Vakar nusipirkau P.West knygą "Delno paslaptys". Gal trečiąją temą pavadinkim lietuviškai- delnotyra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaitė V. @ 2008 03 26, 13:25)
Tema baigiasi. Tikiuosi, trečią Ciromantė užves, kaip jai ir priklauso, nes vaižgantė nebegali naudotis savo nicu.
Vakar nusipirkau P.West knygą "Delno paslaptys". Gal trečiąją temą pavadinkim lietuviškai- delnotyra?  g.gif

Jei Vaizgante negali,manau,kad labai naturalu butu,jei uzvestu Raganaite V. bigsmile.gif Pavadinimas irgi geras
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 03 26, 14:20)
Siauras delnas su vienodais ar ilgesniais pirstais-vandens stichijos,bet pagal aprasyma nesiimu spresti.Pas viena raganaite irgi panasi i vandens,nes atrodo siaura,glezna,o pamatavus su centimetru,pasirodo,kad grazus grakstus kvadratas biggrin.gif Pamatuok su liniuote.Greiciausiai tai bus ugnis su jausmingais vandens pirstais

Ne, tikrai ne kvadratas, labai jau pailgas delnas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 03 26, 15:29)
Jei Vaizgante negali,manau,kad labai naturalu butu,jei uzvestu Raganaite V. bigsmile.gif Pavadinimas irgi geras


Šaunu, kad tau patinka šis pavadinimas. Vakar vartydama knygą jį aptikau ir pagalvojau: na kodėl mes viską norim užsieniniais žodžiais vadinti, kai savų gražių turim?
Atsakyti
QUOTE(Preila @ 2008 03 26, 13:30)
Ne, tikrai ne kvadratas, labai jau pailgas delnas bigsmile.gif

Tai sakau,-matyt bus ugnis,bet labai jausminga.Pamatuok pirstus-jei lygus-tai vanduo,jei tikrai trumpesni-tai ugnis.Kvadratinius delnus turi zeme ir oras.
Atsakyti
QUOTE(Raganaitė V. @ 2008 03 26, 14:31)
Šaunu, kad tau patinka šis pavadinimas. Vakar vartydama knygą jį aptikau ir pagalvojau: na kodėl mes viską norim užsieniniais žodžiais vadinti, kai savų gražių turim?

Delnotyra g.gif Visai neblogai skamba. Bet chiromantija, chirologija irgi neblogai cool.gif Tarptautiniai taip sakant rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaitė V. @ 2008 03 26, 14:34)
Redučiuk, džiaukis, kad mano rankos ne ugnies, o oro... Tai SM seniai būtų užvaražyta ir susprogdinta su visais mylimais moderatoriais  lotuliukas.gif


Kadangi mano zenklas ugnis ir rankos ugnis, tai teks imtis igyvendinti sia tavo misija ph34r.gif gun_bandana.gif box.gif devil.gif gun_smilie.gif Bet turbut gausis man kaip visada frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 03 26, 14:41)
Tai sakau,-matyt bus ugnis,bet labai jausminga.Pamatuok pirstus-jei lygus-tai vanduo,jei tikrai trumpesni-tai ugnis.Kvadratinius delnus turi zeme ir oras.

Na tai aišku, tada būsiu ugnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Preila @ 2008 03 26, 13:44)
Na tai aišku, tada  būsiu ugnis smile.gif

Tai ir aciu dievui,nes zeme su vandeniu tai jau ziaurus konfliktas.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti