Įkraunama...
Įkraunama...

Chirologija 2

QUOTE(Raganaitė V. @ 2008 03 25, 14:04)
Aš, kaip ugnies ženklas, ką pamatau, tuoj sudeginu... Ir tai, kas paslėpta tarp eilučių, ir tai, kas nepaslėpta... Saugokitės. (Taškas.)

Ne (taškas), reikėjo prirašyt "DANGER OF DEATH !!!" lotuliukas.gif
Klausyk, Tu sakeisi esanti kokia tai Kūrėja, o ne viską naikinanti doh.gif
Atsakyti
Ragana ji. O su raganom- arba jas degina, arba jos degina. Su raganom reikėtų elgtis atsargiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emiljana: 25 kovo 2008 - 12:24
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 03 25, 11:48)
Nu gal ir daug tiesos  g.gif , tik kad aš kaip tik jautri benamiams, bomžams ir kitiems nelaimėliams  verysad.gif , žvirbliu irgi nesitenkinu, dėl meilas irgi tiesos yr, ale taip ir nesubrendau dar vis  biggrin.gif
Tai tamsta irgi žalmargė?  bigsmile.gif
Neduota, matyt, tarp eilučių horoskopuose skaityt  verysad.gif
Mėgsti prabangą, komfortą ir gražius daikčiukus?  bigsmile.gif O kur dvasingumas, gailestis, lygybės siekiai?  unsure.gif

Ach,seses,zemes zenklai doh.gif Nu kaip sitaip viska priimti tiesiogiai doh.gif Mylet benamius gali kiek nori-ir is arti ir is toli,bet nei prie altoriaus nei guolin su juo neisi gi-butent tai buvo kalbama jautukes aprasyme.Po to apie zvirbli-kazkodel jums susiasociavosi,kad zvirblis delne,tai tenkinimasis atliekom doh.gif Nugis nieko panasaus. Duok dieve,kad pas jus bent ne zemes rankos butu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 03 25, 12:48)
Mėgsti prabangą, komfortą ir gražius daikčiukus?  bigsmile.gif O kur dvasingumas, gailestis, lygybės siekiai?  unsure.gif

Aš čia daugiau apie vyrus taikiau tongue.gif Valkatų tikrai nemėgstu :rolleyes:kaip kai kurios kitos g.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Preila: 25 kovo 2008 - 14:16
QUOTE(Chiromante @ 2008 03 25, 14:05)
Duok dieve,kad pas jus bent ne zemes rankos butu biggrin.gif


Nori nenori reik pasiskaityt kokia knyzka, kokios tos zemes rankos... Turbut kaip lopetos?
Tai mokykis ir mokykis...
Atsakyti
QUOTE(tolima @ 2008 03 25, 15:17)
Nori nenori reik pasiskaityt kokia knyzka, kokios tos zemes rankos... Turbut kaip lopetos?
Tai mokykis ir mokykis...

lotuliukas.gif nu ne,gali buti pakankamai dailios. O tamsta irgi zemes zenklas?Siaip tai nelabai tikiu,kad cia butu su zemes rankom,ba joms iki ezoterikos butu toli,kaip iki Marso (dazniausiai)
Atsakyti
zemes rankos g.gif tai gal trumpos,placios,storais,bukais pirstais mirksiukas.gif tikros lopetos tikrai bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Einu skaityt apie leteneles, tokia nedvasinga pasijauciau.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2008 03 25, 15:52)
zemes rankos g.gif tai gal trumpos,placios,storais,bukais pirstais mirksiukas.gif tikros lopetos tikrai bigsmile.gif  lotuliukas.gif

Nu panasiai,bet jos nebutinai taip baisiai atrodo. Tiesiog delnas turetu buti kvadratinis,o pirstai trumpesni uz delna.Nepatyrusioms,geriau nepasikliauti akimis,o pamatuoti su liniuote biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Preila @ 2008 03 25, 16:15)
Aš čia daugiau apie vyrus taikiau tongue.gif Valkatų tikrai nemėgstu :rolleyes:kaip kai kurios kitos g.gif  smile.gif

O ką Tamstai tie varguoliai blogo padarė, kad jų nemėgstate? rolleyes.gif

QUOTE(marlen @ 2008 03 25, 17:52)
zemes rankos g.gif tai gal trumpos,placios,storais,bukais pirstais mirksiukas.gif tikros lopetos tikrai bigsmile.gif  lotuliukas.gif

Juodom panagėmmm wub.gif

QUOTE(tolima @ 2008 03 25, 17:53)
Einu skaityt apie leteneles, tokia nedvasinga pasijauciau.... blush2.gif

Sese, eini teisingu keliu 4u.gif Švieskis ir šviesk rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Chiromante @ 2008 03 25, 18:11)
Nu panasiai,bet jos nebutinai taip baisiai atrodo. Tiesiog delnas turetu buti kvadratinis,o pirstai trumpesni uz delna.Nepatyrusioms,geriau nepasikliauti akimis,o pamatuoti su liniuote biggrin.gif

Nu aš ir sakau, kad prie žemės aš cool.gif , nuog daržų, skant, nuo plūgo.... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(tolima @ 2008 03 25, 15:53)
Einu skaityt apie leteneles, tokia nedvasinga pasijauciau.... blush2.gif

Literaturos apie tai nedaug,o kas yra,tai labai sudetingai ir tu tipu primakaluota tiek,kad sunku normaliam zmogui susigaudyt.
Papildyta:
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 03 25, 16:13)
O ką Tamstai tie varguoliai blogo padarė, kad jų nemėgstate?  rolleyes.gif 
Sese, eini teisingu keliu  4u.gif Švieskis ir šviesk  rolleyes.gif
Papildyta:
Nu aš ir sakau, kad prie žemės aš  cool.gif , nuog daržų, skant, nuo plūgo....  cool.gif

Sese,Jadziune,dar karta kartoju zemes zenklams-varguoliai tegul sau buna,ale prie
altoriaus ir guolin su juo sesuo Preila nenori eiti,vat apie ka kalba.

ZNANIJE-SVET,NEZNANIJE-TMA

Kaip nuo plugo,taigi sakei,kad nuog vandens....
Atsakyti
Gal Tu cia kokias paskaiteles trumpai drutai padestytum? kaip antai apie linijas papasakojai - sekiau savam delne, kas yr, ko ne.
Kazi, jei neuzdera javai a bulves, tai zemes delnu zmones tada gal nagus grauzia? I purvo nelieka panagese? Cia mastau, kas grauzia nagus.
Papildyta:
Radau Morunov, A.J. polnoje rukovodstvo k opredeleniju tipa, charaktera i naklonnosteij celoveka, 1995 m.
Atsakyti