Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai iš Maximos

Sveikos,
Maximoje vaikų drabužiams 40 proc. nuolaida.
Ar pirkote?
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2013 08 22, 09:09)
Sveikos,
Maximoje vaikų drabužiams 40 proc. nuolaida.
Ar pirkote?



As vakar nuejau i Maksima, tai kai pamaciau zmoniu pilnus drabuziu krepselius, supratau, kad nuolaida vaiku drabuziams lotuliukas.gif Jau prasluota buvo kapitaliai...Lentynos apytuscios doh.gif
Atsakyti
as ir vakar uzsukau i maxima kaune, tikrai viskas buvo prasluota, kojiniu rast isvis be sansu. Va ka radom tai ceskes i darzeli, ju buvo daug, o visa kita buvo tik likuciai biggrin.gif
Papildyta:
Beje, o kaip dabartiniu maximos rubeliu kokybe? ziuriu dabar maxima grazius rubus pradejo vezti, ypac striukiu daug graziu turi. Trusikelius esu pirkusi su barbem kazkokius, tai labai gerai nesiojasi, net keista smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritinelis1: 22 rugpjūčio 2013 - 14:41
QUOTE(ritinelis1 @ 2013 08 22, 15:39)
as ir vakar uzsukau i maxima kaune, tikrai viskas buvo prasluota, kojiniu rast isvis be sansu. Va ka radom tai ceskes i darzeli, ju buvo daug, o visa kita buvo tik likuciai biggrin.gif
Papildyta:
Beje, o kaip dabartiniu maximos rubeliu kokybe? ziuriu dabar maxima grazius rubus pradejo vezti, ypac striukiu daug graziu turi. Trusikelius esu pirkusi su barbem kazkokius, tai labai gerai nesiojasi, net keista  smile.gif


Ziurint kam ko reikia smile.gif Man jau ant pakabu tie drabuziai neatrodo ytin gerai. Ir taip visu giriamas utenos trikotazas...jau senai UT prarado savo kokybe doh.gif Golfukai kazkokie platus, medziagu kokybe tikrai ne auksta...u tokia kaina galima nusipirktie H&M, Next, laredoute golfukus, kurie tikrai geresnes kokybes thumbup.gif
Atsakyti
Utenos trikotazo isvis baisus man tie golfai blush2.gif
Atsakyti
O man patinka maximiniai drabužėliai. Visą laiką perku ir esu labai patenkinta. smile.gif Va ir dabar nupirkau dvi suknytes, golfiuką (UT - labai gražus ir man ir dukrytei), bliuzkutę (irgi UT), sijonuką, megztuką ir liemenę. Su akcija pirkt tikrai apsimoka. Va tik sportiniai kostiumai nuvylė. Pirksim kur nors kitur.
Atsakyti
Pirkom ir mes... netycia uztaikem pacia pirma diena, tai visko dar buvo nemazai... ir tapkytes, ir cezutes, ir pedkelniu/kojiniu bei apatinio trikotazo prisipirkom, o kitu rubeliu su saiku, nes kokybe ne visada pasiteisina... Dzinsiukai, marskineliai thumbup.gif O vat tampres ar golfiukai ne visada patinka, bet kaina gera, tai vistiek perku smile.gif Siemet labai fainos kepurytes buvo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltė: 23 rugpjūčio 2013 - 12:24
Turim ir mes viena dzemperiuka is maximos ir megztuka, tai dzemperiukas dar nuo pavasario,skalbtas daug,nesiojasi labai gerai, o del megztuko paziuresim rudeni smile.gif
Atsakyti
As nupirkau keleta rubeliu, bet dydziu jau nebuvo smile.gif

Siaip galiu pasakyti kad maximos kaip ir geru kitu firmu rubai yra ir geri ir blogi.Teko isigti tikrai kokybisku, o ne karta teko nusivilti. Bet esu nusivylusi ir HM ir Next, taigi pasitaiko visokiu isigyti.

Atsakyti
Atejau i Maxima apsipirkti pirma nuolaidos diena, nezinojau kad akcija, bet kaip kazkas rase supratau pamaciusi kas darosi vaiku skyriuje biggrin.gif Uzejau apsiziureti, UT golfuku neberadau, nupirkau tik kojinyciu, pedkelnes geresnes, guminius batukus ir dingau greiciau is ten biggrin.gif O daugiau is Maximos nieko neperku nes nusivyliau kokybe...
Atsakyti
Senai pamirsta tema Kaip dabar maximos rubeliu seven lemon kokybe Ziuriu tokiu graziu yra
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2013 08 22, 15:39)
as ir vakar uzsukau i maxima kaune, tikrai viskas buvo prasluota, kojiniu rast isvis be sansu. Va ka radom tai ceskes i darzeli, ju buvo daug, o visa kita buvo tik likuciai biggrin.gif
Papildyta:
Beje, o kaip dabartiniu maximos rubeliu kokybe? ziuriu dabar maxima grazius rubus pradejo vezti, ypac striukiu daug graziu turi. Trusikelius esu pirkusi su barbem kazkokius, tai labai gerai nesiojasi, net keista  smile.gif

Berniukam triusikeliai tikrai gerai nesiojasi. Bent jau kokius as esu pirkusi.
Megztuka viena turi vaikas, super kokybe.
Kitas burbuliuojasi. Bet taip nutinka ir su geru firmu rubais.

Patiko treningo kelnes del atitikimo idealiai vaiko figurai, bet per anksti pasidziaugiau, po poros skalbimu apsiburbuliavo jos verysad.gif
O H&M krinta jam treningai , platus per liemeni ir labai.
Papildyta:
QUOTE(ingulite @ 2016 08 15, 22:53)
Senai pamirsta tema Kaip dabar maximos rubeliu seven lemon kokybe Ziuriu tokiu graziu yra

kokybe tai ne kokia schmoll.gif Triusikeliai nusiskalbe labai. Dar kazka pirkom, irgi apsitryne greitai.
Atsakyti