Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtinė gražioji

oi pas mane irgi nukaro ir sumazejo krutys verysad.gif
Tikiuosi atsistatys po antro gimdymo (bet kada jis dar bus?)
Atsakyti
Mano krūtinė nepasikeitė po pirmojo nėštumo ir gimdymo bei 1,2 metų žindymo, bet ją tepliojau kremukais nuo strijų, taip pat stangrinančiais, nuolat nešiojau liemenėlę, kol buvau nestuke.gif ir kol maitinau net miegojau visada su ja. Taip pat po žindymo dariau pratimus krūtinės raumenims bei pilvo presui ir esu patenkinta, nes pokyčių nėra, tiesa naiviai tikėjausi, kad padidės biggrin.gif:D:D bet apseisiu ir su B. Dabar laukiuosi antrą kartą - žiūrėsim, kokie rezultatai bus po to g.gif
Atsakyti
Pries gimdyma tepiau AVON firmos kremu biustui, dabar kolkas neteplioju nes dar maitinu, pastebejau kad kai nutraukiu visa piena krutine truputi pakritusi doh.gif uzsisakiau piliules activbuste, kai baigsiu maitint isbandysiu, ziuresim kas ten per stebuklas biggrin.gif
Atsakyti
o nuo kurios savaites nestumo metu krutine pradeda dideti? man tuoj 8 savaite o krutine vis dar nulinio dydzio..o taip noretusi didesnes... Ar ji gali ir nepadideti?
Atsakyti
mano tik vienu dydziu pasikeite is c i d. o striju ohoho kiek atsirado blink.gif kad nukartu tai dar nesimato,nezinau kaip bus toliau.... tiesa,stengiuosi maudantis saltu vandeniu krutine bent pora kartu apipilti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Neri3 @ 2008 03 04, 21:00)
o nuo kurios savaites nestumo metu krutine pradeda dideti? man tuoj 8 savaite o krutine vis dar nulinio dydzio..o taip noretusi didesnes... Ar ji gali ir nepadideti?


Asmeniskai man padidejo tik po gimdymo 3 diena.. Vat tada atsikeliau su 75 DD.. Sokas duse buvo smile.gif Vyras dziaugiasi..
O as jam sakau, kad dziaugtusi kol gali, nes kiek prisiskaiciau, tai nutraukus maitinima krutys ant bambos kabes.. unsure.gif
Atsakyti
Na, nesinori, kad iki gimdymo buvusi stangri krutine po maitinimo butu iki bambos... Priziuriu ja, bet kai nebemaitinsiu reikes rinktis gera krema ax.gif Aisku reikia ir sporto! mirksiukas.gif
Atsakyti
as ir turejau pakankamai stangria krutine, nes pries nestuma nemazai esu sportavusi.
Per nestuma man ji truputi padidejo, pastoviai tepiau kremu nuo striju. Ir nebuvo nei vienos strijos kol nepagimdziau. Is kart po gimdymo, tik atsiradus pienukui atsirado ir strijos. verysad.gif
As manau, kad daugiausiai priklauso nuo kiekvienos organizmo. Bet sportas visada padeda. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Neri3 @ 2008 03 04, 23:00)
o nuo kurios savaites nestumo metu krutine pradeda dideti? man tuoj 8 savaite o krutine vis dar nulinio dydzio..o taip noretusi didesnes... Ar ji gali ir nepadideti?


Man pradejo dideti kazkur po menesio nestuke.gif . Padides ir tau 4u.gif
ir po siai dienai padideje (dar vis maitinu). I savo maikytes vasarines neilendu niekaip schmoll.gif
Atsakyti
man krutine padidejo kazkur 4men nestuke.gif ,buvo C o dabar D,tikiuosi kad kai baigsiu maitinti vel sugris prie C.
Atsakyti
is pradziu nesiojau c, per nestuma padidejo iki D, maitinimui nusipirkau D liemenele (naivuole hihihi.gif ), kai po gimdymo pradejo gamintis pienukas ir krutine buvo istinus, aisku, neilindau i ta liemenele, tai ligoninej moteris, platinanti liemeneles primatavo man F liemenele doh.gif doh.gif doh.gif bandziau viena diena ta liemenele, kuria buvau nusipirkus, bet kad labai jau apsitempia, o tas aisku, negerai.. ax.gif tikiuos, kai nebemaitinsiu, i C tilpsiu... blush2.gif
Atsakyti
as irgi manau kad cia kiekvienai priklauso nuo genu. mano pvz niekad nebuvo labai standi (visa gyvenima laikausi dietu, aukstyn zemyn) tai po gimdymo ir maitinimo nedaug ir pasikeite , nei nutyso nei padidejo bet ir nepagrazejo biggrin.gif
nestumo metu tepiau kremais bet striju nepavyko ishvengti doh.gif
Atsakyti