Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtinė gražioji

pas mane irgi buvo b pasidare c (cia dar nestumo metu apie 4-5 men) kai pagimdziau ir atsirado pienas kelias dienas buvo d, bet kai susinormalizavo gamyba vel patapo c, manau kai dings pienelis grysiu prie b, tik pasikeite apimtis po krutine (padidejo 5 cm) o krutines forma liko ta pati, na kol kas pilnesne bet net pilna stati yra nenukarineja, po gimdymo miegojau su liemenele, nes esu skaicius kad pirmi menesiai patys svarbiausi tam nukarimui yra, beje krutu oda nesitraukia sportuojant ir panasiai jei jomis tinkamai nesirupinama nuo pradziu, tai pati jautriausia vieta kurios paskui jau nebeatstatysi, todel rupintis reik is karto pradeti o ne rytoj ar "dar po savaites, kai atsigausiu" aisku as nekalbu apie tas jau super gigantiskas krutis kur tikrai sunku sustvarkyti, bet tokiomis reikia rupintis labiausiai !!! ir aisku dar iki nestumo !
Atsakyti
O man per visą nėštumą krūtinė nesikeitė, galvojau, kad nebus pieno, bet... ax.gif kai reikėjo ir atsirado smile.gif Buvo C, o dabar D, laukiu, kad vėl sugrįžtų į savo vėžias. Ir nepasakyčiau, kad vyrui patiktų dabartinis dydis, jam labiau tiko, kai tilpo į delną blush2.gif
Atsakyti
o mano vyrui dabar patinka mano papukai,jis sako man(faina, kad liktu tokie).
Atsakyti
Sveikos mamytes,...
atsiprasau jei tokia tema jau buvo, as jos neradau,... 4u.gif
as laukiuosi,..ir man labai rupi, kaip issaugoti krutines forma po gimdymo,... g.gif
mano krutine yra nedidele, bet neblogos formos,... blush2.gif bijau, kad po gimdymo paliks dar mazesne, ir negrazios formos,... unsure.gif
mano sesers krutine buvo panasi i mano iki gimdymo, po gimdymo paliko visiskai maza ir "tuscia",... blink.gif
gal mamyte zinote kokiu patarimu, ka galima butu padaryti,..aisku ne plastine operacija,...
buciau dekinga jei pasidalintumete savo patirtimi ir patarimais, kaip jums buvo,.. ka jus daret,...smile.gif
Atsakyti
[COLOR=blue]
Del krutines galiu pasakyti taip:
Kai prades krutine dideti, ir po gimdymo, kai kaupsis pienas, tai turek tvirtas liemeneles - su placiom geriau petneselem. Jei ji nebus ant tiek didele, tai gal uzteks ir paprastesnes.
Stiprink krutines raumenis, net budama nescia tai gali daryti. Del didejimo ir mazejimo, tai visiems skirtingai. Vieniems kol maitina ji buna grazi didele, o kai baigia ji isnyksta ir buna pradine, zinoma nebe tokia stangri. O kitieks ji nesumazeja.
Man nesumazejo, gal del to kad is karto pastojau antra karta, ir dabar ji lyg ir didesne, tik kad siek tiek nuo svorio gal yra nukritusi, bet pasakyciau kaip po dvieju vaiku ji labai dailiai atrodo.
Atsakyti
O man atrodo, kad krutines pasikeitimai neisvengiami. Na ZANAZ ka parase, tai tikriausiai viskas, ka galima padaryti.
Atsakyti
Matyt turejai omeny po maitinimo ne po gimdymo mirksiukas.gif nesijaudink, nesiosi lemeneles prisiziuresi ir tvarkoj bus viskas su krutine.
Atsakyti
Man atrodo, čia kaip Dievas ar gamta sutvėrė, taip ir bus - nei pratimais, nei kokiais kremais nieko čia nepakeisi rolleyes.gif Man po pirmo vaikos krūtinė liko tokia pati kokia ir buvo - išmaitinau lygiai metus ir po visko nepastebėjau, kad ji būtų kitokia. Įdomu kaip čia bus po antrojo g.gif

O štai vienos mano draugės tai tikrai atsitiko taip, kad krutys liko tokios nukarusios ir tuščios, na tikrai nekas.... Ypač kai iki gimdymo tos krūtys buvo tikrai dailios formos, na tokios nei didelės, nei per mažos ir tokios apvalios. Tikrai gaila, kai taip atsitinka unsure.gif Deja padėti šiuo atveju gali tik chirurgas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zanaz @ 2008 04 23, 20:48)
[COLOR=blue]
Del krutines galiu pasakyti taip:
Kai prades krutine dideti, ir po gimdymo, kai kaupsis pienas, tai turek tvirtas liemeneles - su placiom geriau petneselem. Jei ji nebus ant tiek didele, tai gal uzteks ir paprastesnes.
Stiprink krutines raumenis, net budama nescia tai gali daryti. Del didejimo ir mazejimo, tai visiems skirtingai. Vieniems kol maitina ji buna grazi didele, o kai baigia ji isnyksta ir buna pradine, zinoma nebe tokia stangri. O kitieks ji nesumazeja.
Man nesumazejo, gal del to kad is karto pastojau antra karta, ir dabar ji lyg ir didesne, tik kad siek tiek nuo svorio gal yra nukritusi, bet pasakyciau kaip po dvieju vaiku ji labai dailiai atrodo.

sveikinu, kad pavyko issaugoti krutines grozi,... drinks_cheers.gif ir labai aciu uz patarimus, tikrai viska isbandysiu,..ieskosiu dabar kokiu pratimuku krutines raumenims stiprinti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ajuka @ 2008 04 24, 09:37)
Matyt turejai omeny po maitinimo ne po gimdymo  mirksiukas.gif nesijaudink, nesiosi lemeneles prisiziuresi ir tvarkoj bus viskas su krutine.

na taip kaip sakant po maitinimo,.. rolleyes.gif
na tikiuosi, kad viskas taip lengvai apsieis,... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(SiDo @ 2008 04 24, 15:33)
Man atrodo, čia kaip Dievas ar gamta sutvėrė, taip ir bus - nei pratimais, nei kokiais kremais nieko čia nepakeisi rolleyes.gif Man po pirmo vaikos krūtinė liko tokia pati kokia ir buvo - išmaitinau  lygiai metus ir po visko nepastebėjau, kad ji būtų kitokia. Įdomu kaip čia bus po antrojo g.gif

O štai vienos mano draugės tai tikrai atsitiko taip, kad krutys liko tokios nukarusios ir tuščios, na tikrai nekas.... Ypač kai iki gimdymo tos krūtys buvo tikrai dailios formos, na tokios nei didelės, nei per mažos ir tokios apvalios. Tikrai gaila, kai taip atsitinka unsure.gif Deja padėti šiuo atveju gali tik chirurgas ax.gif

negi cia rimtai nuo sekmes priklauso, kaip kam,... blink.gif tai va ir bijau su tuscia krutine pasilikti,.. doh.gif kazkur dar girdejau, kad jei nemaitini vaiko tai krutine grazesne palieka,...bet juk piena tai vistiek nusitraukti reikia jei gaminasi,...o jei nusitraukei tai geriau sumaitinti vaikui,...gal sekas toms kurioms pienas nesigamina, ar greitai dingsta,... g.gif bet vaikuciui tai nekas,.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lindali @ 2008 04 25, 11:07)
negi cia rimtai nuo sekmes priklauso, kaip kam,... blink.gif tai va ir bijau su tuscia krutine pasilikti,.. doh.gif kazkur dar girdejau, kad jei nemaitini vaiko tai krutine grazesne palieka,...bet juk piena tai vistiek nusitraukti reikia jei gaminasi,...o jei nusitraukei tai geriau sumaitinti vaikui,...gal sekas toms kurioms pienas nesigamina, ar greitai dingsta,... g.gif bet vaikuciui tai nekas,.. verysad.gif


Na aš nieko nedariau kad išsaugot ir krūtinė liko graži (tokia, kokia buvo prieš gimdymą), todėl ir manau, jog veikia ir sėkmės faktorius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SiDo @ 2008 04 25, 14:48)
Na aš nieko nedariau kad išsaugot ir krūtinė liko graži (tokia, kokia buvo prieš gimdymą), todėl ir manau, jog veikia ir sėkmės faktorius ax.gif

pasiseke tau,...sveikinu,.. drinks_cheers.gif kad man taip,... blush2.gif kol kas dar galiu tiketis,..viltis mirsta paskutine,.. biggrin.gif o kai jau susidursiu su rezultatu tada jau kaip bus taip,.. nieko nepakeisiu, jei nebus taip kaip norejau,.. verysad.gif
Atsakyti
man krutine padidejo pirma ir nebuvo maza bet dabar tai isvis didele smile.gif
Atsakyti