Įkraunama...
Įkraunama...

Lavinamieji žaidimai

Sveikos supermamos,
aš kuriu savo internetinį dienoraštį ( vaiko veikla ir kalendorius ) , kurio turinį sudaro aprašyta vaiko veikla susijusi su kalendorinėmis šventėmis. Noriu paprašyti jūsų pagalbos, jei turite šiek tiek laiko, galite aplankyti šį dienoraštį ir galbūt komentaruose palikti savo pastabas. Jei žinote, kokį nors žaidimą ar dar kokią nors įdomią veiklą su vaiku pvz. per Jonines, galėtumėte parašyti komentaruose, aš įtraukčiau į dienoraščio turinį. Šis dienoraštis- tai nesibaigiantis procesas, nes kol kas turinys yra pritaikytas mano penkiamečiam sūnui, bet augant vaikui, pildysis ir turinys, nes pvz. vienaip šventi Mindaugo karūnavimo dieną su 3-mečiu ir jau kitaip su 10-mečiu. Na užmojai mano platūs, bet nežinau, kiek užteks jėgų ir laiko. Informacijos daugiau ieškau angliškuose ir lietuviškuose portaluose, bet gal kas nors iš jūsų yra įgudusios informacijos ieškoti ir kitų kalbų svetainėse. Ir jei ką nors rastumėte naudingo pagal tos dienos temą, būtų malonu, kad mano dienoraščio komentaruose tai parašytumėte
Atsakyti
QUOTE(saturnija @ 2014 07 11, 08:18)
Sveikos supermamos,
aš kuriu savo internetinį dienoraštį  ( vaiko veikla ir kalendorius ) , kurio turinį sudaro aprašyta vaiko veikla susijusi su kalendorinėmis šventėmis. Noriu paprašyti jūsų pagalbos, jei turite šiek tiek laiko, galite aplankyti šį dienoraštį ir galbūt komentaruose palikti savo pastabas. Jei žinote, kokį nors žaidimą ar dar kokią nors įdomią veiklą su vaiku  pvz. per Jonines, galėtumėte parašyti komentaruose, aš įtraukčiau į dienoraščio turinį. Šis dienoraštis- tai nesibaigiantis procesas, nes kol kas turinys yra pritaikytas mano penkiamečiam sūnui, bet augant vaikui, pildysis ir turinys, nes pvz. vienaip šventi Mindaugo karūnavimo dieną su 3-mečiu ir jau kitaip su 10-mečiu. Na užmojai mano platūs, bet  nežinau, kiek užteks jėgų ir laiko. Informacijos daugiau ieškau angliškuose ir lietuviškuose portaluose, bet gal kas nors iš jūsų yra įgudusios informacijos ieškoti ir kitų kalbų svetainėse. Ir jei ką nors rastumėte naudingo pagal tos dienos temą, būtų malonu, kad mano dienoraščio komentaruose tai parašytumėte

labai šaunu, kad tokį nuostabų ir įdomų sakyčiau blogą kuriate smile.gif bus ir tėveliams kas veikti, norint sužinoti, kada kokia diena švenčiama ir pasukti galveles, kaip ją būtų galima pžymėti su vaikučiais smile.gif

O Velykos ir Kalėdos tinka? šiomis temomis turime daugiauisia visko.... turim ir Valentino dienai ir mamyčių dienai... gaminom vėliavėlę vasario 16-ai dienai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 11 liepos 2014 - 11:58
ačiū padrąsinančius žodžius. Tinka viskas visoms šventėms. Bet turėjote pastebėti, kad dar tik pradėjau jį pildyti, praktiškai tada, kai mano vaikas išėjo vasaros atostogų...Jis pas mane yra toks, kad jeigu jo neužimu, tai prisigalvoja visokių gerų ir nelabai gerų dalykėlių, tai buvau priversta jį užimti, kad neišardytų kokio prietaiso ar nepadarytų kokio neleistino eksperimento smile.gif. Taip ir pildau po truputį į priekį, taigi iki Kalėdų dar toli...Tikiuosi, kad per šiuos metus suskursiu veiklos pagal visą metų kalendorių
Atsakyti
Super ideja! thumbup.gif
Kazka panasaus ir as kazkada dariau su sunum nuo metuku kazkur iki kol pradejo eiti i mokykla, tik gaila, kad viska rasiausi ant palaidu lapu, kuriuos turejau kazkada surinkti i viena vieta, bet taip to ir nebepadariau, atsirado kitu veiklu...

Spaudziu desine, ir prie progos butinai parasysiu ka nors mirksiukas.gif Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
O yra žaidimų, kurie nelavintų vaikų? smile.gif Kažkaip sunkiai sugalvoju tokių. Štai aš rašau blogą apie savo ir sūnaus žaidimus, kuriems dažniausiai didelio pasiruošimo nereikia - http://mokuzaisti.blogspot.com
Atsakyti
Šaunus ir jūsų tinklaraštis mokuzaisti.blogspot.com. Pasirodo yra ir lietuviškai daug prikurta, bet kažkaip paieškos sistemos nelabai randa. Daugiausia angliškuose puslapiuose rasdavau. Aš daug ką jau buvau išbandžiusi su savo mažesniuoju (1,5 metų), bet jį kažkaip sunku sudominti. Jūsų puslapis man kaip tik tinka mažesniojo veiklai organizuoti. Bandysiu plasteliną daryti pradžiai smile.gif
Atsakyti
Visos pamokėlės išbandytos dukrytės ir sūnelio http://pasakukampelis.eu/lt/?Pamokeles smile.gif Labai patiko http://mokuzaisti.blogspot.com/, bandysim 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
noriu ir aš pasidalinti idėjomis.

https://www.facebook.../zaidziamkitaip
Atsakyti
Straipsnis apie veiklas su vaiku
o čia super eilėraštukai ir pasakėlės, aš čiačia suradau daug įdomių pasakėlių pirštukų žaisliukams

gal kam pravers 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sarr: 11 gruodžio 2014 - 23:18
Aš noriu pasiūlyti visiems žinomą, bet kartais gal pamirštą žaidimą su vaikais važiuojant mašina - visiems šeimos nariams sakyti po vieną daiktą iš tam tikros raidės arba tiesiog sakyti po vieną paukštį, augalą ir pan. Mano vaikučiams patinka smile.gif Ir žodynas plečiasi smile.gif
Atsakyti
Mes tai nupirkom visai netiketai stalo zaidima prizmoje, skirta butent maziesiems ensteinams - baby enstein. kainavo kazkur apie 35-40lt, bet yra apie 10 skirtingu zaidimu viduje. Tinkamas nuo 3 iki 7 metu. yra spalvu, figuru, skaiciu mokymasis. Kol kas sunus tikrai labai uzsiima.
Atsakyti
Aš įsivaizdavau, kad stalo žaidimai tik vyresniems (bent nuo kokių ketverių ar penkerių), bet yra tikrai puikių, skirtų patiems mažiausiems. Mes kažkur nuo dvejų pradėjom žaisti su savo sūnum. Daugiau čia: http://www.mokuzaist...u-dvimeciu.html
Atsakyti