Įkraunama...
Įkraunama...

Lavinamieji žaidimai

Laba diena, ikimokyklinukų ir pradinukų mamytės!
Esame profesionalūs žaidimų kūrėjai ir labai norime išgirsti Jūsų nuomones bei pastebėjimus apie vaikučių mėgiamiausius žaidimus. Nusprendėme panaudoti savo įgūdžius geriems tikslams- žinome, jog mažyliams iškyla nemažai sunkumų besimokant skaitymo, rašymo ir skaičiavimo, tad norime padėti vaikams mokytis sukurdami edukacinį interaktyvų žaidimą.

Kviečiame Jus prisijungti prie grupės "Edukaciniai Žaidimai", kurioje visi kartu galėsime spręsti, kas Jūsų vaikučiams aktualu, įdomu ir naudinga, dalinsimės naudinga informacija apie vaikų lavinimą per žaidimus bei informuosime Jus apie edukacinių žaidimų naujienas.

Atsakyti

Sveikos Mamytes, as Nuo mažens su vaikučiu statau ir dėlioju visokiausius objektus ir deliones, prisijungia ir vyresnėlis ir mes smagiai visi dalyvaujam kūrybiniam procese, vaikui tai labai užsifiksuoja nors jis dar ir nelabai ten pagalbininkas, bet jis mato ir ugdymas ir edukacija vyksta. Visai nesenai gavome dovanų is draugų tai kūrtybinės veiklos visai šeimai, jie žino kad mums tai labai patinka. Noriu pasidalinti nes man tai pasirpdė labai prasminga ir faina dovana ar dovanos idėja. Tai 3d delionė, vabaliukai, nu jau tokie mieli, ten daug darbo nereikia bet surinktas vabaliukas labai papuošia kambarį ir įprasmino prisiminimas. Tai užklausiau draugų kur tokį galima įsigyti, sakė jie pirko parodoje nes tai naujiena Lietuvoje, viena parduotuvė berods samanasamana.lt prekiauja jais. Jai idomu pasiieškokit. Labai fainas ir mielas reikaliukas.

Atsakyti

Radau linka HTTPS://samanasamana.lttaip jie tiksliai vadinasi

Atsakyti

<a href="https://themacsmack....message-on-mac/">iMessage For Windows</a>

Hello, dear friends and fans. Hope you all would be fine and having a great time. I am your very own Steve Sadiq with the ultimate Apple solutions. Today I am going to discuss with you a very important article that is linked to our everyday life. 

https://themacsmack.com

Atsakyti

Sveiki visi! Auginu dvynukes su raidos sutrikimais, kurioms dabar 4 metukai. Atkreipiau demėsį, kad joms geriau sekasi mokintis kalbėti mokomųjų filmukų pagalba (jos priima informaciją tik vizualiai), bet susidūriau su problema, kad lietuvių kalba tokių filmukų yra labai nedaug ir su esamais jas buvo sunku sudominti. Deja, bet jų pirmieji ilgai laukti žodžiai buvo anglų kalba. Todėl nusprendžiau pati sukurti mokomuosius filmukus, kad jos galėtų mokintis kalbėti lietuviškai. :4u: https://www.youtube.com/c/AABruzTwins

 

Grojaraštyje rasite sugrupuotus filmukus lietuvių kalba bei populiarias daineles išverstas į lietuvių kalbą. Nesu profesionalė, darau tai tik laisvu metu (kurio turiu labai mažai - darbas, reabilitacijos ir t.t.). Tikiuosi pravers ir kitiem mažyliams.  :wub:

Atsakyti