Įkraunama...
Įkraunama...

Lavinamieji žaidimai

Sveiki visi! Auginu dvynukes su raidos sutrikimais, kurioms dabar 4 metukai. Atkreipiau demėsį, kad joms geriau sekasi mokintis kalbėti mokomųjų filmukų pagalba (jos priima informaciją tik vizualiai), bet susidūriau su problema, kad lietuvių kalba tokių filmukų yra labai nedaug ir su esamais jas buvo sunku sudominti. Deja, bet jų pirmieji ilgai laukti žodžiai buvo anglų kalba. Todėl nusprendžiau pati sukurti mokomuosius filmukus, kad jos galėtų mokintis kalbėti lietuviškai. :4u: https://www.youtube.com/c/AABruzTwins

 

Grojaraštyje rasite sugrupuotus filmukus lietuvių kalba bei populiarias daineles išverstas į lietuvių kalbą. Nesu profesionalė, darau tai tik laisvu metu (kurio turiu labai mažai - darbas, reabilitacijos ir t.t.). Tikiuosi pravers ir kitiem mažyliams.  :wub:

Atsakyti

Sveikos, mamytės

Pastebėjom, kad internete labai trūksta gero, kokybiško, lavinančio turinio mūsų mažiesiems. Labai džiaugiuosi, galėdama pasidalinti nauju kanalu vaikams “LuLu Vaikai”

Dainelės ne tik pakels nuotaiką, bet ir padės pažinti splavas, suskaičiuoti paukštelius ir netgi pamėgti valytis dantukus! :) 

Labai tikimės, kad tapsit mūsų šeimos dalim ir padėsit kanalui augti ir kurti kokybišką turinį ir toliau :))

Jūsų PRENUMERATA ir geras žodis mums labai padės!

https://www.youtube....ZYI67JNJBQRW9mg

Atsakyti