Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip tramdot "ožiukus"? 2 dalis

labai dideliu dar nebuna o jei atlekia koks tai visai nekreipiu denesio ir nueinu tai kazkaip labai greitai jie issilaksto thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2008 03 07, 10:14)
hihihi.gif Pažįstama situacija, pas mus taip būna. Dabar yra dar vienas būdas - kai mama užsiėmusi kokius kotletus volioja, pareikšti, kad noriu kaki. Tai būna kad ir blaškausi tarp kotletų ir puodo, nes žinau, kad tikrai privarys kelnes, jei nepasodinsiu  doh.gif

Oj, taip taip taip! Ir sita varianta zinau! Vaikas kriuksi kriuksi isikibusi i koja, o kai nieko nebepesa, ramiai pasako "kaku" ir jau pasiekia visko ko norejo. Kadangi pratinu ja prie puoduko, tai kreipiu demesi i kiekviena "kaku" , net ir netikra...
Atsakyti
mano dicke tai veikia, kai pasakau :"jau tu pikta, reikia galvytei pailset, einam miegot" - daznai padeda smile.gif na, o jei ne, tada pasiulau kampe pastoveti ir pagalvoti, ka blogai daro, arba kitam kambary vienai pabuti. Kartais pati nueina, atsistoja kampe, paskui ateina ir sako :"As jau pagalvojau, daugiau taip nedarysiu" lotuliukas.gif Jei labai pradeda "ardytis", nunesu i antra auksta, porai minuciu palieku kambary - kazkaip ir apsiramina ir tinka viskas tada smile.gif Kai buvo mazesne, beje, labiau kaprizinosi.
Atsakyti
QUOTE(Viktte @ 2008 02 28, 19:22)
Mano dukrytei 1,3m, bet jau oziukus rodo. Jei as tik kitomis veiklomis uzsiimu, tai sedi ir mekena tokiu balsu tarsi "nu nenoriu, bet paverkslensiu". Nebegaliu klausyt! bash.gif  frusty.gif O baisiausia tai kai as bunu sumerkusi rankas i tesla, o ji isikabina i kojas ir nei pajudesi, nei nuspirsi  lotuliukas.gif Ir taip velkasi iki kriaukles kol nusiplaunu rankas ir galiu ja paimti ant ranku. Nezinau kaip su tuo tvarkytis. Jauciu, kad ji per daug pripratusi prie mano ranku ir mano demesio. Gal ka patartumet?

vienas prie vieno biggrin.gif
o nebandei jai duoti gabaliuką tos tešlos? užsiemimo būtų bent dešimčiai minučių biggrin.gif

štai kaip mes darbuojames virtuvėj smile.gif :
user posted image
(apačioj patiestas minkštas sėdmaišis dėl viso pikto).
Atsakyti
As su Oziukais kovoju 2 budais:
1. Liepiu eiti i vinia pabuti vienai ir nusiraminti. Dazniausiai nueina pati, beeidama taip pat daznai oziukus pameta, kartais tenka ir nunesti i vonia, tokiu atveju uztenka keliasdesimt sukundziu, retais atvejais keliu minuciu ir oziai issilaksto.
2. Taciau dazniau man padeda vaiko nusnekinimas: jau matau kad ozys lenda, tai nukalbinu, nukreipiu demesi i ka nors (kartais oi kiek isradingumo reikia doh.gif ) ir ozys greit dingsta. Tik kantrybes ir kurybingumo labai reikia doh.gif
Daznai suprantu, kad ozys islenda tuo metu, kai demesys ilgesni laika buna ne i vaika nukreiptas, o i koki darba ar pvz. kompa blush2.gif

Nes pastebejau viena dalyka, kad kartais kai isirekia, isijaudrina, tai tada niekas nepadeda, nei ejimas i vonia, nei pakeltas tonas.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(xena @ 2008 03 09, 00:01)
vienas prie vieno biggrin.gif
o nebandei jai duoti gabaliuką tos tešlos? užsiemimo būtų bent dešimčiai minučių biggrin.gif

štai kaip mes darbuojames virtuvėj smile.gif :
user posted image
(apačioj patiestas minkštas sėdmaišis dėl viso pikto).


O cia tai kurybingai jus! Pas mus, deja, labai mazai vietos virtuveje, tai nedaug ka sugalvosi... Bet reiks pabandyti gal ta tesla kambary minkyti mirksiukas.gif
Aciu!
Atsakyti
oi pas mus tai oziai siaubingi,Justui greit 3 metai,viska nori issireikalauti rekimu,dirzas padeda tik triumpam,nieko nebijo zodziu 4u.gif g.gif
Atsakyti
Mes irgi su ožiukais draugaujam doh.gif sakau, gal tai taip vadinama "3 metų krizė" mažylė RĖKIA. Pvz. kai ateina laikas miegoti, atrodo gražiai susitariam, kad dabar pamiegosim ir paskui toliau žaisim.Atrodo viskas gerai,kol neatsigula į lovą..tada prasideda "mama užklok (nors katik užklojau), "man jis trukdo", "nenoriu" ir t.t. tada ją viskas erzina, rėkia ne savu balsu..tada prasideda košmaras. mažiukas pradeda taip pat verkti.nebežinau į kurią pusę bėgti unsure.gif
dažniausiai ,kai prasideda ožiai paprašau ,kad išeitų iš kambario ir apsiramintų.Kartais padeda, o kartais ne. Oi sunku.. Sakau gal aš kažką ne taip darau g.gif Bandžaiu gražiai klalbėtis, bet pastebėjau,kad dar ne visai supranta, pastebiu,kad net neklauso..
kai atsirado mažiukas, dukrytė pradėjo prašyti ,kad ir ją pasupčiau. dabar kai mažiukas pats užmiega ji visvien reikalauja, svarbiausiai kai pasakau,kad tu didedlė mergaite pati turi išmokti užmigti, ji rėkia,kad nenori verysad.gif Bet nesupu, paprieštarauja, parėkia ir pati užmiega.
gal ką ne taip darau? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelidu: 21 kovo 2008 - 14:00
Abu maži ir abiems reikia dėmesio.Nieko čia neprigalvosi. ax.gif
Atsakyti

Suėjo mūsų ponaičiui slibinaičiui metai ir aštuoni mėn, bet nuo tada kai ėmė vaikščioti ragai-ne ragai dygsta ... ? Dėmesio 101% reikia 25 valandas per parą ir griežtai vien tik jam.

Retai kada bent sekundei leidžia pabūti be jo - įsikimba į ranką ar koją ir tempia ten kur jam įdomiau. Dar nekalba, tai dažniausiai verkšlendamas. Taip namuose ir skamba eee ... iiiyyyy ... eeee. Labai išsekina tuo savo erzeliu.

Dar iš ryto atsikėlus pažaidžia kiek su savo žaislais, bet nelabai beįdomu jam vienam - turi sėdėt šalia ir žaist kartu. Bet vat po pietų miego prasideda koncertai zyzimo....

Gal mes kažkaip neteisingai auklėjam? Patarkit, prašau :]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 29 kovo 2008 - 19:35
4u.gif Pabandykit pasiskaityti.

http://www.info.lt/i...o...ch&id=95609

Man irgi dabar žiauriai aktuali tema. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nordex @ 2008 03 09, 22:50)
As su Oziukais kovoju 2 budais:
1. Liepiu eiti i vinia pabuti vienai ir nusiraminti. Dazniausiai nueina pati, beeidama taip pat daznai oziukus pameta, kartais tenka ir nunesti i vonia, tokiu atveju uztenka keliasdesimt sukundziu, retais atvejais keliu minuciu ir oziai issilaksto.
2. Taciau dazniau man padeda vaiko nusnekinimas: jau matau kad ozys lenda, tai nukalbinu, nukreipiu demesi i ka nors (kartais oi kiek isradingumo reikia  doh.gif ) ir ozys greit dingsta. Tik kantrybes ir kurybingumo labai reikia  doh.gif
Daznai suprantu, kad ozys islenda tuo metu, kai demesys ilgesni laika buna ne i vaika nukreiptas, o i koki darba ar pvz. kompa  blush2.gif

Nes pastebejau viena dalyka, kad kartais kai isirekia, isijaudrina, tai tada niekas nepadeda, nei ejimas i vonia, nei pakeltas tonas..  unsure.gif


mūsų irgi toks antrasis variantas, tik, deja, kartais pritrūksta kantrybės blush2.gif
Atsakyti