Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip tramdot "ožiukus"? 2 dalis

Kai mus aplanko oziukai,vaikas atsiseda ir bliauna,tada mamyte paima ir ikelia i lovyte ta oziuka.Vaikas pabuna vienas,pazliumbia 5min ir pamato,kad nieko nebus is tu oziu ir nusiramines,sypsodamasis mane kveicia:mama tei. Taip elgiausi ir su vyresneliu.Tik dabar jau jam liepiama eit i savo kambari pamastyt ar miegot.
Atsakyti
Mus oziukai aplanko vis dazniau,vaikas kaip nenormalus tai juokesi tai verkia,kai nekreipi i jo oziukus pradeda metitis daiktais,kandziuojasi,musasi ir taip visa diena.kai pradedi su jo zaisti tai jis ir to ir ano nori,bet visko neleidziu tai puola i isterija.Pradejo kandziuoti man spienelius,teks nutraukti maitinima,nes nebezinau ka daryti doh.gif
Atsakyti
Oi sveikos mamytes ir mus jau oziukai aplanke ,ir ziuriu labai daznai jie uzsuka pas mus :4u:is lauko ateinam tai gulasi ant grindu ir musa su kojom doh.gif ,bliauna,parduotuveje tas pats,gatvei irgi,baisu darosi nezinau kaip cia elgtis,kaip juos isvyti doh.gif
Atsakyti
Labai tikiuosi, kad dabartiniai maniškės "ožiai" viso labo tik dantų dygimo pasekmė (3 ilčiai vienu metu doh.gif ). Bet kartais pasimetu visiškai, kai nematau nė dalelės priežasties griuvimui ant žemės ir raudojimui iki pasikūkčiojimų. Va toks vieno mūsų ryto pavyzdys. Miega ji jau savo kambary. Ant laiptų į pirmą aukštą yra varteliai. Aš dar lovoje, tėtis apačioj nulipęs. Pribėga ji atsibudusi prie vartelių, o aš tik pašaukiu "kukū, ateik pas mane". Viskas - skandalas totalus, kad man net širdis stoja, nes nesuprantu, kur problema doh.gif O su menkutėm priežastim, tai per dieną daugybė "pasirodymų".
Na, pasakykite, kad čia tik dantys unsure.gif
Atsakyti
mamos patarkite kai elgtis su vaiku kaip jis ozuojasi ir rekia doh.gif Buvo drauge su mergaite vyresne, ji nesneka o viska issireikalauja, rekimu, na ka mano mazasis labai greitai pereme sia gudrybe, is pradziu reagavau ramiai, bet dabar susitvarkyti negaliu, kas biski tuoj rekia, cypia, kazkas nesigavo rekia, nenori kazko rekia, oziuojasi ir rekia, jau man baisu net kur iseiti su juo, kazka ne taip padarei parduotuvei, o kad prades klykti, visi zmones ziuri, neturiu kur akiu deti... doh.gif pati raudona kaip burokas pasidarau, nesdinuosi greiciau, nes tuoj visi oho koks ozys doh.gif . Musti nemusiau, aiskinau ir graziai ir piktai bet nulis rezultatu, nezinau kaip sutvardyti tuos oziukus, o kas baisiausia dabar net kristi ant zemes pradejo ir rekti, siaubas doh.gif
Atsakyti
esam dar maziukai, bet oziuku turim jau daug. Sakaiu niekad nemusiu vaiko, bet pomazu nuomone keiciasi, jau rykste noris skint, bet sirdis neleidzia verysad.gif
kaip mamos tvarkotes su vaiku oziukais?
PATARKIT
Atsakyti
QUOTE(ruteliux @ 2008 07 15, 17:13)
esam dar maziukai, bet oziuku turim jau daug. Sakaiu niekad nemusiu vaiko, bet pomazu nuomone keiciasi, jau rykste noris skint, bet sirdis neleidzia verysad.gif
kaip mamos tvarkotes su vaiku oziukais?
PATARKIT


Puikiai tave suprantu,mes statom i kampa(bet dar nelabai supranta esmes),daznaiusiai i kambari nuvedu ir pasakau kad ateitu tik tada kai nusiramins-taip ir buna,isiverkia apsiramina ir gryzta thumbup.gif
Atsakyti
mum dar tik metukai, tai krenta ir verkia doh.gif kalbet dar nemoka nesusikalbesi su juo nieko doh.gif
Atsakyti
Visi vaikai ir tėvai pereina per didesnius ar mažesnius ožiukus 4u.gif Mes irgi turim ožiukų, bet dabar stengiamės kuo mažiau kreipti dėmesį arba sudominti vaiką kažkuo kitu, taip greičiau pamiršta dėl ko susinervino biggrin.gif sunkiausia, kai reikia kažkur ruoštis, laikas spaudžia, o aš pvz vaikausi jį po visus kambarius, kad aprengčiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteliux @ 2008 07 15, 16:46)
mum dar tik metukai, tai krenta ir verkia doh.gif  kalbet dar nemoka nesusikalbesi su juo nieko doh.gif

Dauguma vaiku praeina visus tuos kritimus,verkimus ir pan.
As net nekeliu sau klausimu kaip kas ir kodel,isaugs mirksiukas.gif
Atsakyti
Neaisku, kokio amziaus jusu maziukas. Mano pupai 2.4m, tai kai uzsioziuoja, tai sutinku su jos priestaravimu ir tuoj pateikiu alternatyva.Pvz. liepiu uzdaryti duris, o mazoji nesutinka. Tada sakau :" gerai, gali nedaryti duru, bet jei uzdarysi duris , tai ...( sugalvoju , ka nors malonaus : paskaitysiu knygele, eisim pasivaikscioti, parodysiu filmuka...) Ka, tu renkiesi?".Dazniausiai ji pasirenka mano norima varianta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivorykštė @ 2008 07 15, 23:59)
Neaisku, kokio amziaus jusu maziukas. Mano pupai 2.4m, tai kai uzsioziuoja, tai sutinku su jos priestaravimu ir tuoj pateikiu alternatyva.Pvz. liepiu uzdaryti duris, o mazoji nesutinka. Tada sakau :" gerai, gali nedaryti duru, bet jei uzdarysi duris , tai ...( sugalvoju , ka nors malonaus : paskaitysiu knygele, eisim pasivaikscioti, parodysiu filmuka...) Ka, tu renkiesi?".Dazniausiai ji pasirenka mano norima varianta lotuliukas.gif

maniskiui 1metukai ir 2men buvau rasiu lygtai blush2.gif
va tas jusu pasiulymas geras kai paaugs ir supras taikrai ir as taip darysiu drinks_cheers.gif
Atsakyti