Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenamosios vietos deklaracija

Sveikos 4u.gif .. Gal kuri nors galetumet pasakyti is kur galima
gauti pazyma apie deklaruota gyvenamaja vieta ?..
Atsakyti
QUOTE(Kristina.Martynas @ 2007 07 28, 09:12)
Sveikos  4u.gif .. Gal kuri nors galetumet pasakyti is kur galima
gauti pazyma apie deklaruota gyvenamaja vieta ?..


Dabar reikia kriptis į savo savivaldybę ir ten turėtų išduoti pažymą.
Atsakyti
QUOTE(Kristina.Martynas @ 2007 07 28, 10:04)
AsJa, labai tau dydelis dekui  4u.gif ..


Pasitaisysiu blush2.gif truputį ir aš susimaišiau, ne į saviladybę, o į seniūniją, kurioje esate deklaruoti, nes dabar gyvenmaosios vietos deklaravimo funkciją nuo 07-01 perėmė seniūnijos, anksčiau tai buvo pasų poskyrių reikalas.
Atsakyti
QUOTE(AsJa @ 2007 07 11, 08:30)
ĮSTATYMŲ NAUJOVĖS

Nuo šių metų liepos 1-os dienos gyvenamąją vietą reikia deklaruoti ne pasų poskyriuose ir pan., o savo seniūnijoje arba savivaldybėje.
Iš įstatymo:


LIETUVOS RESPUBLIKOS GYVENAMOSIOS VIETOS DEKLARAVIMO ĮSTATYMAS

11 straipsnio redakcija nuo 2007 m. liepos 1 d.:

11 straipsnis. Deklaravimo įstaiga

Deklaravimo įstaiga yra gyvenamosios vietos deklaravimo duomenis bei gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą tvarkanti institucija. Gyvenamosios vietos deklaravimo duomenų ir gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitos tvarkymo funkciją atlieka savivaldybės. Savivaldybėse, kuriose yra įsteigtos seniūnijos, deklaravimo įstaigos funkciją įgyvendina seniūnija, o savivaldybėse, kuriose seniūnijos neįsteigtos, arba savivaldybių teritorijose, kurios nepriskirtos seniūnijoms, deklaravimo įstaigos funkciją įgyvendina kitas savivaldybės administracijos padalinys. Deklaravimo įstaiga asmens prašymu išduoda jo deklaruotą gyvenamąją vietą patvirtinantį dokumentą, o gyvenamosios vietos neturinčio asmens, į apskaitą įtraukto Lietuvos Respublikos Vyriausybės įgaliotos institucijos nustatyta tvarka, prašymu – pažymą, patvirtinančią, kad šis asmuo yra įtrauktas į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą. Šioje pažymoje nurodoma savivaldybė, kurioje tas asmuo gyvena.


Sveikos... Visa gyvenima buvau registruota tevu bute.
Dabar kai mes is ten issikraustem, mama isregistravo mane bei vaikus, dabar esam be gyv.vietos smile.gif Siuo metu gyvenam Pilaiteje, Vilniuje...
Kur reiketu kreiptis kad deklaruoti ta gyv.vieta?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JaunaDvynukuMamyte @ 2007 07 31, 08:22)
Sveikos... Visa gyvenima buvau registruota tevu bute.
Dabar kai mes is ten issikraustem, mama isregistravo mane bei vaikus, dabar esam be gyv.vietos smile.gif Siuo metu gyvenam Pilaiteje, Vilniuje...
Kur reiketu kreiptis kad deklaruoti ta gyv.vieta?
Aciu 4u.gif

Į seniūniją pagal gyvenamą vietą mirksiukas.gif
Atsakyti
O jei buta nuomoju-tai vienur,tai kitur.Seimininkai,zinoma,nesutinka,kad as pas juos gyvenama vieta deklaruociau,nes jiems tektu mokescius didesnius moketi.Tai man belieka savivaldybeje prie"bomzu"prisiregistruoti.Kazkaip nemalonu.Rezultatas-10 metu mes niekur neregistruoti ir nedeklarave gyvenamosios vietos g.gif kaip kokie asocialus asmenys.
Atsakyti
QUOTE(Rebeka @ 2007 08 02, 22:47)
O jei buta nuomoju-tai vienur,tai kitur.Seimininkai,zinoma,nesutinka,kad as pas juos gyvenama vieta deklaruociau,nes jiems tektu mokescius didesnius moketi.Tai man belieka savivaldybeje prie"bomzu"prisiregistruoti.Kazkaip nemalonu.Rezultatas-10 metu mes niekur neregistruoti ir nedeklarave gyvenamosios vietos g.gif kaip kokie asocialus asmenys.


Nu ne visi, kurie deklaruoja gyvenamą vietą prie savivaldybės yra "bomžai". Tai tik paprasčiausia asmenys atvykę į Vilnių iš kitų miestų.
Atsakyti
QUOTE(AsJa @ 2007 08 04, 17:09)
Nu ne visi, kurie deklaruoja gyvenamą vietą prie savivaldybės yra "bomžai". Tai tik paprasčiausia asmenys atvykę į Vilnių iš kitų miestų.

Mes,beje,ne atvykeliai,bet kaunieciai,tiesiog neturintys galimybiu nusipirkti buto(bankas neduoda paskolos,nes mazi atlyginimai)Dar ilgai teks laukti eileje socialinio busto. :mmmGyvename Kaune.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rebeka: 06 rugpjūčio 2007 - 21:37
QUOTE(Rebeka @ 2007 08 06, 22:35)
Mes,beje,ne atvykeliai,bet kaunieciai,tiesiog neturintys galimybiu nusipirkti buto(bankas neduoda paskolos,nes mazi atlyginimai)Dar ilgai teks laukti eileje socialinio busto. :mmmGyvename Kaune.


Nu aš kai vilnietė, tai ir rašau apie Vilnių blush2.gif O šiaip tai soc. būstui eilėje užsiregsitruoti, tai irgi reikia gyv. vietos deklaracijos, o ir už vaiką kas mėnesį mokamos išmokos (tie 97,5 Lt), tai irgi dėl jų kreipiantis reikia gyv. vietą deklaruoti.
Atsakyti
Gal kas galite paasikinti.. g.gif As esu gimus NE LIetuvoje, bet jau keli metai kai gyvenu Kaune. Mano vyras kaunietis, cia turi buta. As turiu ir Lietuvos pilietybe bet neturiu deklaruotos gyvenamosios vietos (pase irasyta tik kad gimus ne Lietuvoje)..Dabar laukiuosi ir nezinau kaip susitvarkyti dokumentus: kad gauti pasalpas uz vaikeli reikia tos deklaruotos vietos.. g.gif Tai kur man kreiptis ir kokiu dokumentu reikia?
Padekite kas zinote..Busiu dekinga rolleyes.gif
Atsakyti
4u.gif Asja prasau pagalbos,mano gyvenama vieta yra deklaruota uzsienyje,bet pase yra irasas su mano gyvenama vieta Lietuvoje,ar tinka man visas sitas LR istatymas..........Pagal Lietuvos Respublikos gyvenamosios vietos deklaravimo įstatymo įgyvendinimo įstatymo (Žin., 2000, Nr. 27-717; 2002, Nr.123-5556) 2 straipsnį asmenys, kurių galiojančiame Lietuvos Respublikos piliečio pase ar leidime nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje yra įrašas apie gyvenamąją vietą arba šio įrašo nėra, tačiau duomenys apie gyvenamąją vietą Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka iki Lietuvos Respublikos gyvenamosios vietos deklaravimo įstatymo įsigaliojimo dienos buvo įrašyti gyvenamosios vietos duomenų apskaitos dokumentuose (namų knygoje, buto, įregistravimo kortelėje ar adresų lapelyje), laikomi deklaravusiais savo gyvenamąją vietą. Tokiems asmenims iš naujo deklaruoti gyvenamosios vietos nereikia. g.gif nes kaip ir vel prisiregistruoti pas tevus jau nebera galimybiu,tevai issiskyre,o butas perpus,ir gauti is tevo puses reikiamu dokumentu nera sansu

gun_bandana.gif sossssssssssssss help.gif help.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2007 08 19, 22:11)
Gal kas galite paasikinti.. g.gif  As esu gimus NE LIetuvoje, bet jau keli metai kai gyvenu Kaune. Mano vyras kaunietis, cia turi buta. As turiu ir Lietuvos pilietybe bet neturiu deklaruotos gyvenamosios vietos (pase irasyta tik kad gimus ne Lietuvoje)..Dabar laukiuosi ir nezinau kaip susitvarkyti dokumentus: kad gauti pasalpas uz vaikeli reikia tos deklaruotos vietos.. g.gif  Tai kur man kreiptis ir kokiu dokumentu reikia? 
Padekite kas zinote..Busiu dekinga rolleyes.gif


Kreipkitės į savo seniūniją pagal faktiškai gyvenamą vietą, jeigu norėsite deklaruoti gyv. vietą pas vyrą bute, reiks jūsų vyro sutikimo.
Papildyta:
QUOTE(sayonara2 @ 2007 08 22, 15:01)
4u.gif Asja prasau pagalbos,mano gyvenama vieta yra deklaruota uzsienyje,bet pase yra irasas su mano gyvenama vieta Lietuvoje,ar tinka man visas sitas LR istatymas..........
  gun_bandana.gif sossssssssssssss help.gif  help.gif  help.gif


Šiaip tai tas įstatymas galioja, bet nežinau, o kai jūs dekleravote gyv. vietą užsienyje, ar tik neišregistravo jūsų iš senosio gyv. vietos Lietuvoje?
Atsakyti