Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenamosios vietos deklaracija

Sveiki,

Iškilo toks klausimas... ar galima išregistruoti žmogu iš namo, be jo parašo ar žinios?
Mūsų atveju, tai būtų - močiutė nori parduoti namą, bet jame įregistruotas jos sūnus, naujai gyvenamosios vietos nedeklaravęs... Sūnus be galo problemiskas, teistas lygtinai, kelia pavojų gyvybei, mosuojasi kirviais ir pan... blink.gif apie namo pardavimą nenori net girdėti, savo noru išsiregistruoti net nažada blink.gif gun_bandana.gif bash.gif

Ačiū blush2.gif
Atsakyti
Savininkas be problemu gali isregistruoti zmogu, cia seniau reikdavo kreiptis i teisma, o dabar turi keliauti i pasu poskyri ir ten viska sutvarko, na jei vel tvarka nepasikeite. g.gif
Siulau paskambinti i pasu poskyri ir paklausti, gal i kokia kita tarnyba reikia eiti, bet principas tas pats... thumbup.gif
Tikiuosi kad Jusu situacijoje nereiks susidurti su iskeldinimu, nes tada tikrai reiks kreiptis i teisma doh.gif
SEKMES drinks_cheers.gif
Atsakyti
Hmm kaip idomiai... Mano žiniomis, kad jei žmogus registruotas, tai nėra taip paprasta jį išregistruoti... nes tokiu atveju matyt pusė gyventoju tokiu neregistruotu vaiksciotu (susipyksti su vyru ar kuo, paimi pasą ir bėgi išregistruoti). Per daug jau čia paprastai atrodo g.gif biggrin.gif
Žmogų galima išregistruoti tokiu atveju, jei jis ten jau seniai negyvena ir kaimynai 100 metų jo nematė, kitaip tariant reikia liudininkų. Jei dar pavyktų jo dosjė gauti, tai irgi būtų kaip pretekstas jį išregistruoti (kas su tokiu gyventi norėtu?)
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2008 01 09, 08:59)
Savininkas be problemu gali isregistruoti zmogu, cia seniau reikdavo kreiptis i teisma, o dabar turi keliauti i pasu poskyri ir ten viska sutvarko, na jei vel tvarka nepasikeite.  g.gif
Siulau paskambinti i pasu poskyri ir paklausti, gal i kokia kita tarnyba reikia eiti, bet principas tas pats... thumbup.gif
Tikiuosi kad Jusu situacijoje nereiks susidurti su iskeldinimu, nes tada tikrai reiks kreiptis i teisma doh.gif
SEKMES drinks_cheers.gif


Jau pusė metų kaip reikia kreiptis ne į pasų poskyrį, o į seniūniniją dėl gyvenmosios vietos deklaravimo.
Atsakyti
QUOTE(AsJa @ 2008 01 09, 20:00)
Jau pusė metų kaip reikia kreiptis ne į pasų poskyrį, o į seniūniniją dėl gyvenmosios vietos deklaravimo.

o kokia ta pati tvarka?? ar galima taip paprastai zmogu issregistruoti? vienas teisininkas minejo, kad galima, jei tas zmogus nera deklaraves gyvenamosios vietos pagal naujaja tvarka?? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(VinDi @ 2008 01 09, 13:59)
Hmm kaip idomiai... Mano žiniomis, kad jei žmogus registruotas, tai nėra taip paprasta jį išregistruoti... nes tokiu atveju matyt pusė gyventoju tokiu neregistruotu vaiksciotu (susipyksti su vyru ar kuo, paimi pasą ir bėgi išregistruoti). Per daug jau čia paprastai atrodo  g.gif  biggrin.gif
Žmogų galima išregistruoti tokiu atveju, jei jis ten jau seniai negyvena ir kaimynai 100 metų jo nematė, kitaip tariant reikia liudininkų. Jei dar pavyktų jo dosjė gauti, tai irgi būtų kaip pretekstas jį išregistruoti (kas su tokiu gyventi norėtu?)
smile.gif

Teisingai, taip buvo anksciau kai savininkas turedavo kreiptis i teisma del asmens pripazinimo praradusiu teises i gyv.patalpa (ar kazkaip panasiai) tada reikdavo ir liudytoju, o dabar tvarka supaprastinta... drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Erikomama @ 2008 01 09, 19:23)
o kokia ta pati tvarka?? ar galima taip paprastai zmogu issregistruoti? vienas teisininkas minejo, kad galima, jei tas zmogus nera deklaraves gyvenamosios vietos pagal naujaja tvarka?? g.gif  g.gif  g.gif

butu geriausia kad pasiskambintum i seniunija ir viska suzinosi thumbup.gif
Atsakyti
As nezinau, kaip del giminaiciu, bet as buvusi savo buto seimininka tai be jokiu problemu isregistravau (nes po sutarto laiko ir po dar n laiko niekur kitur neprisideklaravo, o man tai kam ta licna "dusia" namie). Zodziu, parasiau prasyma ten pat, kur ir deklaruojama gyv. vieta, kad toks anoks mano bute negyvena (as savininke). Man pasake, kad bus atliktas tyrimas ir per kokias 3 savaites ar kiek ten jis bus isregistruotas. Tai is tikruju, buvo atejes policininkas i namus. As net nesupratau, kad cia del to lotuliukas.gif lotuliukas.gif Neklause, ar cia gyvena, sake, kad atejo pas ji ar kaip ten. Nu ir kad labai jo iesko. Tai as papasakojau, kad jau tiek va ten laiko as nusipirkus sita buta ir jis jau nuo tada cia nebuna. Na, o po kiek tai dienu atejo pranesimas pastu, kad jisai isregistruotas.
Atsakyti
Nuo šių metų liepos 1 d. gyvenamosios vietos deklaravimo funkcijas vykdo seniūnijos ar kiti savivaldybių administracijos padaliniai (Žin., 1998, Nr.66-1910, 2006, Nr.141-5395).
Pagal LR GYVENAMOSIOS VIETOS DEKLARAVIMO ĮSTATYMO 8 str. nuostatas reikia kreiptis į seniūniją su asmens dokumentu ir dokumentu, įrodančiu, kad gyvenamoji patalpa priklauso jums.
Gyvenamosios patalpos savininkas (bendraturčiai) deklaravimo įstaigai - seniūnijai - pateikia prašymą pakeisti jam priklausančioje gyvenamojoje patalpoje savo gyvenamąją vietą deklaravusio ir ją pakeitusio asmens deklaravimo duomenis.

Bet kadangi, kaip supratau, tai yra jūsų šeimos narys, močiutės sūnus, tai dalis buto priklauso ir jam, todėl sprendimas dėl deklaravimo duomenų taisymo, keitimo ir panaikinimo gali būti skundžiamas gyvenamosios vietos deklaravimo duomenų valdytojui arba teismui.
Atsakyti
Sveiki, gal tą klausimą čia ir aptarėte, bet aš nesuprantu iki galo vistiek blush2.gif

Esu registruota Kaune. Vyras Vilniuje, pas tėvus. Nuomojamės butą Vilniuje. Dabar laukiuosi ir kad būtų paprasčiau visus popierius tvarkyti gimus vaikeliui norėčiau kažkaip persirašyti į Vilnių.
Ar turiu išsiregistruoti iš mamos buto Kaune?
Kas paprasčiau? Ar registruotis tiesiog Vilniuje be konkrečios vietos? Tada ir vaikas būtų be konkrečios vietos? Kur tada reiktų kreiptis dėl pašalpos 97Lt?
Gal registruotis pas uošvius bute? Bet tada reikia visur eiti kartu su jais? Ar jiem nepadidėtų mokesčiai už butą dėl atsiradusių papildomų asmenų?

Atsakyti
jeigu bute yra deklaruotas nepilnametis, ar ta butą galima parduoti?
Atsakyti
QUOTE(RaGana Esu @ 2008 05 06, 14:42)
jeigu bute yra deklaruotas nepilnametis, ar ta butą galima parduoti?

zinoma kad galima, bet jei tai buto savininko vaikas tada reikia gauti teismo leidima...
Atsakyti
neseniai su vyru nusipirkom butą. Esam bendrasavininkai. Kolkas nė vienas ten nesam registruoti, bet kadangi į pasaulį beldžiasi naujas žmogutis noriu susitvarkyti savo deklaruojamą vietą.
Žinau, kad reikia kreiptis į savivaldybę, bet ar reikia ir vyro sutikimo, ar jis turi vykti kartu? g.gif Šiaip manyčiau, jei tas butas registruotas ir ant manęs, tai aš ir be jo sutikimo turiu teisę ten prisiregistruot? g.gif
P.S. gal kas žino, ar klaipėdoj ilgos eilės? nes mano nestuke.gif sunkus ir nenoriu sėdėt pusdienį tarp bobučių 4u.gif
Atsakyti