Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė

QUOTE(avvka @ 2008 05 13, 17:52)
Idomu cia su Balvociute, reikes rimtai pasidomet g.gif Ulla, kai pradesi gerti arbatyte, parasyk, kaip ten skonis, kvapas, pojuciai blush2.gif
Merginos, man labai idomu pasidare: ar galetu vykti O po diferelino? Man visi pozymiai, kad vyksta O: tempia pilvo apacia, truputuka pasipute siandien ir gleives toookios, jau seniai tokiu nemaciau bigsmile.gif Tai ir nesuprantu kas cia vyksta g.gif

oho blink.gif nu, kad negali buti g.gif pas mane nuo diferelino vienos dozes jau buvo sachara blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(avvka @ 2008 05 13, 16:52)
Idomu cia su Balvociute, reikes rimtai pasidomet g.gif Ulla, kai pradesi gerti arbatyte, parasyk, kaip ten skonis, kvapas, pojuciai blush2.gif
Merginos, man labai idomu pasidare: ar galetu vykti O po diferelino? Man visi pozymiai, kad vyksta O: tempia pilvo apacia, truputuka pasipute siandien ir gleives toookios, jau seniai tokiu nemaciau bigsmile.gif Tai ir nesuprantu kas cia vyksta g.gif


parašysiu bigsmile.gif ale dar kol pradėsiu gert doh.gif

oi, net juokas paėmė apie O paskaičius lotuliukas.gif žinok kaip ir rašiau aš buvau kažkas ovuliaciniu laiku pas gyd. po pirmos dozės. tai dar paklausiau, ką pas mane gausybė folikulų veikia lotuliukas.gif , nes pilnas monitorius jų buvo lotuliukas.gif aišku, jie neovuliaciniai, o pilvą ir man maudeno ir nesausa buvo, gleivių buvo ir ką, tuoj atvarė mm lotuliukas.gif tos gleivės buvo dėl artėjančių mm:D

Kita vertus, būna gi stebuklų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 05 13, 18:42)

oi, net juokas paėmė apie O paskaičius  lotuliukas.gif žinok kaip ir rašiau aš buvau kažkas ovuliaciniu laiku pas gyd. po pirmos dozės. tai dar paklausiau, ką pas mane gausybė folikulų veikia  lotuliukas.gif , nes pilnas monitorius jų buvo  lotuliukas.gif aišku, jie neovuliaciniai, o pilvą ir man maudeno ir nesausa buvo, gleivių buvo ir ką, tuoj atvarė mm  lotuliukas.gif tos gleivės buvo dėl artėjančių mm:D

Kita vertus, būna gi stebuklų  biggrin.gif

Man dabar kaip tik yra ovuliacinis laikotarpis, tik keista pasidare, nes primine senus gerus laikus lotuliukas.gif As juk pries laparoskopija KT vartojau, del to tokiu ryskiu O pozymiu jau seniai nejutau biggrin.gif Zodziu, viskas aisku, laukiu ant dienu mmm, o po to, kaip sake Elijete bus sachara doh.gif
Kol kas nuotaikos thumbup.gif bet jauciu po mmm ateis visas dziaugsmelis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(avvka @ 2008 05 13, 22:55)
Man dabar kaip tik yra ovuliacinis laikotarpis, tik keista pasidare, nes primine senus gerus laikus lotuliukas.gif As juk pries laparoskopija KT vartojau, del to tokiu ryskiu O pozymiu jau seniai nejutau biggrin.gif Zodziu, viskas aisku, laukiu ant dienu mmm, o po to, kaip sake Elijete bus sachara doh.gif
Kol kas nuotaikos thumbup.gif bet jauciu po mmm ateis visas dziaugsmelis doh.gif


avvka, man gyde sake, kad jei kiausides pakankamai "stiprios", jos neuzsislopina taip greitai - kiekvienai individualiai. ir pasakojo, kad yra atveju, kai moteros su pirmaja diferelino doze pastoja.. uztat rekomendavo geriau vengti seksiuko potencialiai "vaisingu" periodu ta menesi. nors dideles tragedijos - sake - nebutu, net ir su dif pastojus.. thumbup.gif taip kad ziurek, geriau palik dieda ramybej ir lauk menesiniu biggrin.gif

merginos, o diferelino leidimasis skausmingas? bandau isivaizduoti, kaip visa ta kieki reikes susivaryti i shikniuka... ir dar su tokia adata.. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirza: 14 gegužės 2008 - 14:37
QUOTE(zirza @ 2008 05 14, 15:25)
avvka, man gyde sake, kad jei kiausides pakankamai "stiprios", jos neuzsislopina taip greitai - kiekvienai individualiai. ir pasakojo, kad yra atveju, kai moteros su pirmaja diferelino doze pastoja.. uztat rekomendavo geriau vengti seksiuko potencialiai "vaisingu" periodu ta menesi. nors dideles tragedijos - sake - nebutu, net ir su dif pastojus.. thumbup.gif taip kad ziurek, geriau palik dieda ramybej ir lauk menesiniu  biggrin.gif

merginos, o diferelino leidimasis skausmingas? bandau isivaizduoti, kaip visa ta kieki reikes susivaryti i shikniuka... ir dar su tokia adata..  verysad.gif

Nu geras blink.gif Reikalas tame, kad nepalikau as savo diedo ramybej, mes norejom isnaudoti kol kas vis dar "slapiaji" perioda blush2.gif Na, tiesa pasakius, as net neturejau tokiu minciu, kad gali kas nors iseiti irnesakyk.gif
Zirza, nebijok, ten tik pakuoteje viskas siaubingai atrodo. Pats leidimas tikrai neskausmingas, i dupce leidziama su zalia adata, ji daug plonesne uz ta rozine. Bet vat po suleidimo.. man tik nesenai nustojo skaudeti ta vieta ax.gif
Atsakyti
labas, prasau patarkite man ka daryti. dariau inseminacija antradieni geguzes 6 d. sekmadieni pasirode kazkoks tepymas, siandien vel. Nezinau gal cia ivyko persileidimas? o gal rytoj nueiti pas gynekologa?
Atsakyti
QUOTE(:)jolka @ 2008 05 14, 18:38)
labas, prasau patarkite man ka daryti. dariau inseminacija antradieni geguzes 6 d. sekmadieni pasirode kazkoks tepymas, siandien vel. Nezinau gal cia ivyko persileidimas? o gal rytoj nueiti pas gynekologa?


sveika, yra skyrelis IUI 4u.gif tas tepliojimas gali reikšt implantaciją mirksiukas.gif
Atsakyti
ku ku 4u.gif
ar čia tik aš viena endometriozinė-klimaksinė likau biggrin.gif
Avvka, kaip pojūčiai biggrin.gif
Zirza, kaip tau sekasi biggrin.gif
Pamelo, laukiam žinių mirksiukas.gif
o aš negaliu atsidžiaugt savo pilvuku, toks minkštutis thumbup.gif seniau atrodė kai kurie dalykai normalūs, bet pasirodo klydau doh.gif tik dabar suvokiu ką reiškia užgesinta endo thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galetumete kuri parasyti, kiek kainuoja laporoskopija ir per kiek laiko visi tyrimai, ir operacija atliekama, man reiktu kuo trumpesnio laikotarpio, kad issitekti i kokia savaite... ax.gif Dekui. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 05 16, 15:47)
ku ku  4u.gif
ar čia tik aš viena endometriozinė-klimaksinė likau  biggrin.gif
Avvka, kaip pojūčiai  biggrin.gif
Zirza, kaip tau sekasi  biggrin.gif
Pamelo, laukiam žinių  mirksiukas.gif
o aš negaliu atsidžiaugt savo pilvuku, toks minkštutis  thumbup.gif seniau atrodė kai kurie dalykai normalūs, bet pasirodo klydau  doh.gif tik dabar suvokiu ką reiškia užgesinta endo  thumbup.gif

Is kart po operacijos ir as rysku skirtuma pastebejau, o dabar vat jau pora dienu pilvukas pas mane pasiputes, truputuka tempia ir kazkoks kietokas. Gal jau vaistukai pradejo veikti, nes diferelino aprasyme skaiciau, kad gydymo pradzioj suaktyveja endo simptomai, kurie per pora savaiciu praeina g.gif
O siaip viskas thumbup.gif Lyg niekur nieko.. net pastebejau, kad vaikstau visa laika issisiepusi, nuotaikyte thumbup.gif Bet vat su isskyrom problema, kazkaip padaugejo ju, dabar labai jau skystos pasidare. Gal cia kas nors negerai blink.gif Sakiau, gal pas gine uzsirasyti g.gif
Atsakyti
Žinok po pirmos dozės man irgi kažkaip dar neaiškumų pilvo srities klausimuose buvo lotuliukas.gif Po 2 dozės viskas thumbup.gif tik kad sausuma ir kartas nuo karto šiliminės bangelės užplaukia lotuliukas.gif vakar buvo nemažai, šiandien tik kartą berods g.gif jeigu taip, tai galiu ilgai klimaksuot lotuliukas.gif
nueik dėl tų išskyrų, bus ramiau, aš ėjau irgi su kokias tais nusiskundimais po pirmos dozės, kai pasakė, kad nieko nėra, tai viskas ir praėjo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 05 16, 16:52)
Žinok po pirmos dozės man irgi kažkaip dar neaiškumų pilvo srities klausimuose buvo  lotuliukas.gif Po 2 dozės viskas  thumbup.gif tik kad sausuma ir kartas nuo karto šiliminės bangelės užplaukia lotuliukas.gif vakar buvo nemažai, šiandien tik kartą berods  g.gif jeigu taip, tai galiu ilgai klimaksuot  lotuliukas.gif
nueik dėl tų išskyrų, bus ramiau, aš ėjau irgi su kokias tais nusiskundimais po pirmos dozės, kai pasakė, kad nieko nėra, tai viskas ir praėjo  lotuliukas.gif

Jo, pas gine butinai reikes nueti, tikuosi, kad per savaitgali ateis mmm biggrin.gif
Kaip as noreciau, kad ir pas mane viskas taip lengvai praslystu. Kazkaip tu mane nuraminai, as jau nebebijau tu siluminiu bangeliu, o ir sausuma nieko tokio irnesakyk.gif Bet kuriuo atveju visos anksciau ar veliau TAI patirsim. Uztat senatvei, klimaksas musu organizmo nenustebins

hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti