Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė

Pamelo, o kiek men gydeisi?
Atsakyti
QUOTE(m.jurga @ 2008 05 21, 09:53)
Pamelo, o kiek men gydeisi?



2 dozes direfalino, trecia laukia 20 cd jau bus ilgo protokolo pradzia IVF'ui. kai sulauksiu mmm daugiau zinosiu. Tada jau gausiu schema ir visus tyrimus reiks pasidaryti, kurie bus IVF reikalingi...tikiuosi, kad viskas bus ciki...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pamelo: 21 gegužės 2008 - 11:04
o naturaliai nebandysi pastot?
Atsakyti
sveikutes 4u.gif gal as pasikartosiu, bet ar kuri is jusu daret pertrauka tarp laparoskopijos ir pirmosios diferelino dozes? Jei taip - kokio ilgumo ji buvo?
Man baigiasi antrasis ciklas po operacijos, tai kaip ir leistis pradeciau treciojo pradzioje. galvoju, ar ne per velu dar? ar poveikis vaistu bus?
Atsakyti
zirza, as asmeniskai nedariau pertraukos...
manau pasikonsultuok su gydytoju (as taip pasielgciau).
Beje kelinta tau endo stadija?
Atsakyti
QUOTE(m.jurga @ 2008 05 21, 11:18)
avvka, o kelintadaze diferelino doze leisies?
o kokios tau isskyros buvo (rudos , baltos)?
nes man ir sviesios iskyros rodosi, as tik savaite po pirmos dozes

Vakar buvo dvi savaites po pirmosios dozes, tad as tokia pat naujokyte kaip ir tu mirksiukas.gif O isskyros tai skaidrut - skaidruteles, tik buvau sunerimusi, kadangi ju buvo neiprastai daug bigsmile.gif

Ryskiu pojuciu kol kas dar nejauciu. Tik siandien darbe truputi suirzusi ir nezinau ar cia jau pasalinis kalasi ar siaip del to, kad daug darbo blink.gif

Pamelo wub.gif zinoma viskas bus ciki thumbup.gif Ale laikas bega doh.gif

Zirza, tikrai pamenu, kad archyve esu skaiciusi apie tokia panasia situacija kaip pas tave g.gif
Atsakyti
QUOTE(m.jurga @ 2008 05 21, 12:48)
zirza, as asmeniskai nedariau pertraukos...
manau pasikonsultuok su gydytoju (as taip pasielgciau).
Beje kelinta tau endo stadija?


III pas mane. teks skambinti gydytojai..
Atsakyti
sveikos merginos, senai pas jus buvau uzejus, nes jau nestuke.gif .pries pat laparokopija pamaciau issvajotus II. kad man endo, sake gydytojas, jis jau apciuopos metu sake, kad pas mane yra saaugu ir kaire kiauside prilipusi ir susitraukusi, kazkas panasaus, plius nemaza endo cista, man tuo metu buvo sutrikes ciklas, tai paskyre gerti duphastona nuo 5 c.d.liepe ateiti po 3 menesiu, bet as neiskenciau ir nuejau po 2 ciklu, nes kadangi norejau kuo greiciau pastoti, jis man pasake, kad ta cista arba labai mazyte arba ten geltonkunis, ir apciuopos metu ne taip skaudejo, tada jis man skyre gerti duphastona nuo 15 c.d. ir po keliu menesiu pastojau pries pat laparoskopija. norejau pasakyti viena dalyka, tiksliai nzn ar tai padejo, bet tuo metu kai geriau duphastona nuo 5 c.d. pradejau gerti antpila, ten tokias zoles reikia uzpilti degtine, man viena moteris pasake, kad tai vienintelis budas pasveikti nuo endo ir jau daug moteru gerusios si antpila, kai daug metu negalejusios pastoti, pastojo. gydytojas, kai apziurejo mane po keliu menesiu, sake , kad toks cistos sumazejimas yra neitiketinas, kad duphastonas taip gerai gydo mano liga,as jam nesakiau, kad geriu dar kazka nuo sios ligos. p.s. endo pozymius jauciau ir kitus, ne tik tai ka rado gydytojas, tepliojimas pries ir po mmm, strenu skausmai buvo istisi, net viena koja istisai skaudedavo, skausmai lytiniu santykiu metu ir nepastojimas, mano puskei isopruota gimda del sios ligos , dabar kai laukiuosi, man nei nugaros , nei strenu skauda, jauciuosi puikiai
Atsakyti
QUOTE(zose123 @ 2008 05 23, 09:45)
...pradejau gerti antpila, ten tokias zoles reikia uzpilti degtine, man viena moteris pasake, kad tai vienintelis budas pasveikti nuo endo ir jau daug moteru gerusios si antpila, kai daug metu negalejusios pastoti, pastojo.


Na ir kokių žolių tas antpilas? Prašom pasidalinti receptuku smile.gif
Atsakyti
Zose 123, tikrai labai laukiam tavo antpilo recepto bigsmile.gif
Atsakyti
parasysiu i AZ, tik mamos reikia patikslinti dozes, nes as paprasiau, kad ji man padarytu, as kaip ir primirsau, bet NENORIU SUTEKTI DAUG VILCIU ar jums pades, man padejo, o gal tikejimas tomis zolemis padejo. vakare tureciau zinoti, tai parasysiu i AZ.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Na ir kur dingo pavasarine saulute, net i lauka daugiau nesinori kisti nosies schmoll.gif Buvau pasivaikscioti su suniu, einu susitraukusi is salcio ir galvoju: siuo atveju turbut tai butu vienintelis siluminiu bangeliu privalumas biggrin.gif
Jauciu, kad sausra po truputi arteja, isskyru jau daug maziau. mmm dar neatkeliavo ir pagal pojucius artimiausiu laiku nenusimato. Pilvas lengvutelis, jokio maudimo ir krutine siandien ryte jau ne tokia isbrinkusi. Ka tik paskaiciavau: siandien pas mane 22 c.d. kaip ir laikas butu "PMS'ui", o dabar viskas atvirksciai bigsmile.gif
Is salutiniu poveikiu, kol kas pasireiske tik pykinimas, vis karts nuo karto silpnai papykina.
Pas mane kol kas tiek, o kas pas Jus naujasnio wub.gif
Atsakyti