Įkraunama...
Įkraunama...

Skruzdėlynas

QUOTE(dekoratyvine @ 2008 03 27, 20:24)
čia ne skruzdėlynas, o trupiniuotis  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(diora @ 2008 03 28, 20:17)
reikia pilti spirita arba degtine ne i ikaitinta jau alieju, o kartu - ipili alieju ir ipili degtineles  mirksiukas.gif ir tada kaitini.. Bent jau as taip darau  thumbup.gif


visada dedu i tesla, net nebuciau pagalvojusi kad pilti i alieju bigsmile.gif
QUOTE(rusaite @ 2008 03 28, 20:26)
kazkaip maniau, kad i tesla spiritas pilamas

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kutvela @ 2008 03 30, 22:16)
na pasidariau tą skruzėlyną bet tas medus man gavosi toks skystas  doh.gif greičiausiai būsiu kažką ne taip padarius na bet pirmas blynas smile.gif

o i medu dar reikia ir cukrelio ideti, ir sviestelio ir vandenuko truputi, o dar reikia ir pavirinti gerokai, tada bus didis.gif
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2008 04 06, 13:24)
o i medu dar reikia ir cukrelio ideti, ir sviestelio ir vandenuko truputi, o dar reikia ir pavirinti gerokai, tada bus  didis.gif

sviesto g.gif pirma karta girdziu mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 04 06, 15:04)
sviesto  g.gif pirma karta girdziu mastau.gif

man tada taas tepalas daug skanesnis rolleyes.gif
Atsakyti
vaje prisiskaiciau as jusu receptuku,tikrai savaitgali pasigaminsiu skruzdelynuka, jei kas bus neaisku kreipsiuos pas jus pagalbos smile.gif
Atsakyti
Aš darau tokį smile.gif
Skruzdelynas :

tešlai: 200 gr. sviesto, 1/2 stiklinės grietinės, 1/2 stiklinės cukraus, 1 pakelis vanilino, žiupsnelį nugarintos sodos, 4 stiklinės miltų. Sumaišyt pirmą tirpinta sviestą su grietine, tada cukraus, vaniliną, sodos įdėti, viską gerai išmaišyti ir įpilti miltus. Tešlą labai tiršta turėtų gautis. Aš paskui darau tokius rutuliukus ir kepu orkaitėje 180-200 laipsnių, sutepų skardą alėjum truputį. Kepti kol įgaus auksinį atspalvį, šiaip gan greitai. Kai ištraukiu susmulkinu kažkiek , kad būtų ir didesnių gabaliukų ir trupinių.
Kremas: 200 gr. svietso ir rududu (arba aš patį verdu sutirštintą pieną saldintą, 2 val.) suplakti. Ir tos rutuliukus susmulkintus(atvesintus) įdėti į kremą sumaišyti padaryti formą. Šaldytuve apie 1 val. stovėti turi.

Atsakyti
4u.gif as gaminu skruzdelynus pardavimui. bet skniausias yra ne su medaus glajum, o su karvute, ar irisu. jei kam idomu, rasykit i a.z. : mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 04 06, 15:04)
sviesto  g.gif pirma karta girdziu mastau.gif

tada tepalas ne taip stipriai kieteja, kaip irisas, gaunasi minkstas
Atsakyti
QUOTE(dekoratyvine @ 2008 03 27, 21:24)
čia ne skruzdėlynas, o trupiniuotis  mirksiukas.gif

O pas mus sis gaminys vadinamas"Kosmosu" rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(diora @ 2008 03 28, 21:17)
reikia pilti spirita arba degtine ne i ikaitinta jau alieju, o kartu - ipili alieju ir ipili degtineles  mirksiukas.gif ir tada kaitini.. Bent jau as taip darau  thumbup.gif


As tai pilu spirita i tesla, tada tesla neprisitraukia riebalu 4u.gif
Atsakyti
skruzdelyno tema apmire nail.gif
Atsakyti
Matyt persivalge hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti