Įkraunama...
Įkraunama...

Skruzdėlynas

Atrodo tikrai gerai, o kaip skonis kita diena, sunku juos plonai iskociot, o jei truputeli storiau, tai kita diena ruputi kietoki gaunas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2012 02 10, 21:49)
jurgitat, labai graziai ir ispudingai atrodo  bigsmile.gif


Aciu wub.gif

QUOTE(airius @ 2012 02 10, 21:59)
Atrodo tikrai gerai, o kaip skonis kita diena, sunku juos plonai iskociot, o jei truputeli storiau, tai kita diena ruputi kietoki gaunas ax.gif


nesunku iskociot visai, na o kitos dienos nesulauke bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitat @ 2012 02 10, 09:49)
O as isbandziau ta is susuktu lapuku daryti ir va kas gavosi smile.gif

user posted image

Kaip pirmam kartui, tai manau visai neblogai. Susukt kepant tai nesunku, tik paskui sudeti jau sudetinga

kur rast recepta?
Atsakyti
niekur neradau, pati daug ieskojau, bet sugalvojau ir pabandziau. Aisku, dar tobulintina, nes kai darai, tai atrandi tai, ka blogai padarei.

O sukau as su dviem sakutem verdant aliejuje

QUOTE(mamkaa @ 2012 02 12, 08:38)
kur rast recepta?

Atsakyti
Laba diena,
na pagaliau ir aš susiruošiau parodyt savo skruzdėlyną.
Atsakyti
QUOTE(vaidagad @ 2012 02 12, 17:46)
Laba diena,
na pagaliau ir aš susiruošiau parodyt savo skruzdėlyną.

lens.gif
Atsakyti
My Webpage
My Webpage

nu tikiuos jau eis pamatyt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidagad: 12 vasario 2012 - 18:30
QUOTE(vaidagad @ 2012 02 12, 18:30)
My Webpage
My Webpage

nu tikiuos jau eis pamatyt


thumbup.gif
Atsakyti
Nezinau, pirma karta bandziau skruzdelyna... vyras pamate, sako oho svipiku kalnas blink.gif nu kietokia tesla uzsiminkiau, bet vistiek man plonai neissikociojo.. aij, tikiuosi bus valgomas biggrin.gif Pagal Cipciuka kepiau.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 02 13, 20:20)
Nezinau, pirma karta bandziau skruzdelyna... vyras pamate, sako oho svipiku kalnas  blink.gif nu kietokia tesla uzsiminkiau, bet vistiek man plonai neissikociojo.. aij, tikiuosi bus valgomas biggrin.gif Pagal Cipciuka kepiau.



jei kietoka tesla,reiskias miltu per daug mirksiukas.gif nes dar priklauso,kokio dydzio kiausai ,gal dar vanduo tirstesnis g.gif
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2012 02 13, 20:03)
jei kietoka tesla,reiskias miltu per daug mirksiukas.gif nes dar priklauso,kokio dydzio kiausai ,gal dar vanduo tirstesnis g.gif


Vanduo tirstesnis biggrin.gif as iskart uzvolinau visa norma miltu, o blogai padariau. Nu bet cia pirmas kartas, susivalgys.
Uzduminau visus namus kepdama..
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 02 13, 21:21)
Uzduminau visus namus kepdama..


todel ir nemegstu jo kepti schmoll.gif nes per dumus nieko nematyti rolleyes.gif
Atsakyti