Įkraunama...
Įkraunama...

Skruzdėlynas

QUOTE(Mrs. R @ 2012 06 16, 21:19)
Tesla kocioju ant viso stalo pavirsiaus, pries tai patepus ji aliejumi. Kocioju, kol pro tesla pasimato stalo rastas, neskubu supjaustyti, nes jei tesla per kieta- traukiasi. Kepame abu su vyru, nes viena nesuspeciau. Del sventos ramybes i gaminama tesla ipilu spirito- neva tai riebalo nepritraukia.
Kazkada ankstyvoje savo jaunysteje esu ragavusi susukto skruzdelyno, tai vis apie toki svajoju, taciau gamybos paslapciu niekas nenori isduoti:-)



As neseniai buvau idejusi savo sukta skruzde;yma. jei dar domina, galiu pasidalinti patirtim wink.gif
Atsakyti
:
QUOTE(jurgitat @ 2012 06 20, 12:35)
As neseniai buvau idejusi savo sukta skruzde;yma. jei dar domina, galiu pasidalinti patirtim wink.gif

mirksiukas.gif laukiam
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2012 06 20, 17:58)



Taigi, kaip jau rasiau, virdama puode aliejuje su dviem sakutem susuku toki vamzdeli kaip vafliai kad buna. Sukti reikia iskart idejus i alieju, bet jokiu budu ne pries dedant, nes vidus liks neisvires ir nepaveluot, nes tada jis pasidarys trapus ir nesusisuks. nu vnz pirmi blynai gausis "prisvile", bet veliau igundama. Beje, virti tenka tik po viena toki rutuliuka, kitaip nespesit sukti.. Pjaustyt reikia ilgesniais tokiais staciakampiais, kad butu patogu sukti.
As dar sukdama darau taip, kad vienas galas gautusi siek tiek siaurejantis, kitas - platejantis, tada lengviau susideda i kugi. Apatini sluoksni dedu is paprastu lapeliu, padarau toki kaip pagrinda.
Beje, darau neauksta, bet platelesni

user posted image


Jei dar kas neaisku, klauskit
Atsakyti
As tai nesuku tokio volelio. Suimu viena krasta i kruvele ir su ranka merkiu i alieju, kazkaip nemoku paaiskinti biggrin.gif Visai paprasta ir labai vargti nereikia. Gaunasi vienas krastas susigarbanojes. Kaip geles ziedas nelabai issiskleides.
Atsakyti
Labai norėjau ir aš išbandyti šį skanėstą, taigi užsiminkiau tešlą pagal Cipsiuką, tik iš dviejų kiaušinių ir vietoje spirito pyliau degtinę.Kas ragavo sakė, kad labai skanu ax.gif
Štai mano pirmieji nedideli skruzdėlynai smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo absonata: 18 rugpjūčio 2012 - 07:23
QUOTE(rusaite @ 2012 07 15, 17:06)
As tai nesuku tokio volelio. Suimu viena krasta i kruvele ir su ranka merkiu i alieju, kazkaip nemoku paaiskinti biggrin.gif Visai paprasta ir labai vargti nereikia. Gaunasi vienas krastas susigarbanojes. Kaip geles ziedas nelabai issiskleides.



O kaip tas kur pirsruose krastas isverda?
Atsakyti
Gal kuri yra dariusi skruzdėlyną iš tešlos su grietine bei be grietinės ir galėtų palyginti skonį? Beje, ar gaminant pagal Cipciuko receptą lakšteliai išeina traškūs?
Atsakyti
Man labai patiko skruzdėlynas pagal Cipsiuko receptą.Lakšteliai labai trapūs gaunasi, o ir po kelių dienų skruzdėlynas nei kiek nepakeičia skonio:)
Atsakyti
sveikos merginos skruzdelyna kepiau pagal cipciuko recepta,tikrai likau ir pati labai patenkinta ir kas ragavo sake nuostabaus skonio
Atsakyti
QUOTE(jurgitat @ 2012 08 20, 08:44)
O kaip tas kur pirsruose krastas isverda?

Paleidziu i alieju visa ta gelyte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*tiute* @ 2012 04 07, 14:16)
SOS!
Sveikos,
ką aš darau ne taip?  g.gif Kepant lapeliai pučiasi kaip balionai 4u.gif  Kai patį pirmą kartą gaminau skrusdėlyną, tikriausiai aplankė pradedančiojo sėkmė, kepant antrą ir dabar trečią kartą, lapeliai pučiasi ne mažyčiais burbuliukais, o visas lapelias pavista tikru balionu  doh.gif Kokia galėtų būti priežastis?
Kočioju labai plonai, nors tiesą sakant pamėginau visaip, vistiek balionai gaunasi. Receptas: 5 kiaušiai, 200ml grietinės, miltai. Nesuprantu, kur bėda  unsure.gif


As bandziau ivairius varijantus. Puciasi del to,kad blogai isminkyta tesla 4u.gif . Reikia isdauzyt isminkyt - tada atsiranda daugiau burbuliuku.
Pabandyk nedet grietines mirksiukas.gif .
QUOTE(IwonaBogd @ 2012 06 19, 08:37)
Sveiki. Pries kiek laiko galima iskept skruzdelino lakstelius? Ar juos reikia ta pacia diena sutept? Aciu labai.

Geras klausimas,domina ir mane g.gif .


Isbandziau beveik visus receptus. Labiausiai patiko mase - kiausiniai+miltai. Trapus,traskus,skonis geras. Su grietine puciasi,nebuna tokie ploni. Teliko su sirupu issiaiskint unsure.gif . Dar pastebejau istraukus is keptuves ir imerkus iskart i sirupa lakstas tampa toks kaip permatomas bigsmile.gif .



Gal kas bande su makaronu darymo masina unsure.gif ?
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2012 10 01, 17:44)
As bandziau ivairius varijantus. Puciasi del to,kad blogai isminkyta tesla  4u.gif . Reikia isdauzyt isminkyt - tada atsiranda daugiau burbuliuku.
Pabandyk nedet grietines  mirksiukas.gif .

Geras klausimas,domina ir mane  g.gif .
Isbandziau beveik visus receptus. Labiausiai patiko mase - kiausiniai+miltai. Trapus,traskus,skonis geras. Su grietine puciasi,nebuna tokie ploni. Teliko su sirupu issiaiskint  unsure.gif . Dar pastebejau istraukus is keptuves ir imerkus iskart i sirupa lakstas  tampa toks kaip permatomas  bigsmile.gif .
Gal kas bande su makaronu darymo masina  unsure.gif ?

Gal turi ta masina, faina butu isbandyt, tik ar nebus per stori...tikrai idomu, zimiai lengviau gal butu g.gif
Atsakyti