Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 13 tema

Labai dėkoju Justei už naują temelę aciuks.gif 4u.gif 4u.gif
Lachesiuk, iš tiesų labai daili lėkštė. wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
siaip tai puseplus ateinancia savaite gaus mediuma stiklui, kurio paskui nereikia isdegti ir galima naudoti maistui....jau pati antra savaite laukiu ax.gif

ir aisku vakar kai uzsidare senoji tema, tai ir klausimu prisikaupe smile.gif
vakar vyras man parnese 2 lakus is seniu...vienas terracota efekta suteikia, kitas 3 d...kaip juos naudoti?purksti jau ant pacio galo ar kaip??ir kaip atrodo??? blush2.gif gal gali kuri tokiai zioplai papasakot??? ax.gif
Atsakyti
O aš įdėsiu nepavykusį darbelį...Sujaukiau Craklę...
user posted image
Atsakyti
as tai nelabai matau kas cia blogai... g.gif aisku, gal tu kaip nors kitaip norejai kad gautusi...bet siaip visai neblogai biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū Juste už didelį triūsą atidarant naują temelę clap.gif

Lachese, kaip visada labai labai gražu wub.gif

white tea - labai simpatiška ir miela lėkštelė, bent jau iš nuotraukos nesimato, kad ten kažkas ne taip mirksiukas.gif
Atsakyti
Skaitau ir ziuriu nuostabius jusu darbus jau seniai, noriu ir as su savo pasirodyt, aisku man dar nelabai sekas su tais skylinejimais, bet vis pabandau biggrin.gif

user posted image

dezute, i kuria idesiu pinigus ir vestuviu proga padovanosiu draugei blush2.gif

user posted image

cia bandziau skilinejimus gaut doh.gif
user posted image

sonai, reik tik dar pavalyt, nes like dazu ant varsciuko...nesugalvojau is kart nuimt doh.gif

user posted image

vidus

user posted image
Atsakyti
Nu jau labai graziai padarei tu cia - saunuole wink.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Koks gražus muzikinis kraštelis wub.gif
Atsakyti
VISU DARBELIAI LABAI GRAZUS wub.gif
Atsakyti
sveikos visos smile.gif , as cia pirma karta, siaip paskaitineju, bet niekad nieko pati neesu dariusi, norejau jus visas pagirti, tikrai bigsmile.gif labai kruopstus, grazus darbeliai, kad man tokios kantrybes...labai uzsimaniau ir as pabandyti, tad nusipirkau serveteliu su lelijom, lako akrilinio, lipalo, akriliniu baltu dazu, pigmento ir kelis teptukus...norejau pasiteiraut jusu, ar pirmam kartui to pakanka? blush2.gif ax.gif bandysiu ir as, gal kas gausis, o daryt bandysiu ant senu paveiksliuku...dekui uz pagalba...kaip matau, jus cia ir su seseliavimais ir kitais sudetingais dalykais, o as tik siaip...smalsu.aciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Doliki @ 2008 02 24, 16:58)
sveikos visos smile.gif , as cia pirma karta, siaip paskaitineju, bet niekad nieko pati neesu dariusi, norejau jus visas pagirti, tikrai bigsmile.gif labai kruopstus, grazus darbeliai, kad man tokios kantrybes...labai uzsimaniau ir as pabandyti, tad nusipirkau serveteliu su lelijom, lako akrilinio, lipalo, akriliniu baltu dazu, pigmento ir kelis teptukus...norejau pasiteiraut jusu, ar pirmam kartui to pakanka? blush2.gif  ax.gif bandysiu ir as, gal kas gausis, o daryt bandysiu ant senu paveiksliuku...dekui uz pagalba...kaip matau, jus cia ir su seseliavimais ir kitais sudetingais dalykais, o as tik siaip...smalsu.aciu blush2.gif

Labutis 4u.gif Tai ka nusipirkai parmai pradziai uzteks.Po to uzsimanysi pabandyti suskilinejima,tada nusipirksi lako Antiguje.Sekmes bandymuose ir kuryboje rolleyes.gif
Atsakyti
white tea niugi visai grazu thumbup.gif
Bretane pirmojoj nuotraukoj, net nezianu kas cia, bet man tai graziausiai tau gavosi mirksiukas.gif thumbup.gif , o dezutej gal tik nesinoretu kad angeliukai taip labai matytusi kad iskirpti, bet siaip tai thumbup.gif mirksiukas.gif
mergaites, kaip jus seseliavima daroje, nes toj pamokelej italu kalba tai kaip ziuriu lyg ir daro ant nulakuoto pavirsiaus, o kaip jus kuri nors darote, norejau paskaityti kur apie tai musu mergaites buvo snekejusios, bet ni kaip neatkapstau kurioj temoj doh.gif , gal netycia kuri zino kurioj temoj ax.gif
niu justess22 kaip visada saunuole, nauja temele thumbup.gif
Atsakyti