Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 13 tema

QUOTE(Lachesė @ 2008 02 23, 21:42)
valio valio aš pirma rodau darbelį  tongue.gif

Labai miela lekste wub.gif , net ir obuolius ant tokios gaila det butu - grozis uzsidengtu bigsmile.gif
QUOTE(white tea @ 2008 02 24, 12:26)
O aš įdėsiu nepavykusį darbelį...Sujaukiau Craklę...

Atrodo pavykes ir mielas thumbup.gif
QUOTE(Bretane @ 2008 02 24, 13:37)
Skaitau ir ziuriu nuostabius jusu darbus jau seniai, noriu ir as su savo pasirodyt, aisku man dar nelabai sekas su tais skylinejimais, bet vis pabandau  biggrin.gif

Nugi labai wub.gif
Beje, praeitoj temoj buvo daug puikiu darbeliu, visos labai gerai pasidarbavo! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tik as pagirt nesuspejau kol tema uzsidare, o citavimai kazkodel nepersikele... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 02 24, 14:35)
siaip tai puseplus ateinancia savaite gaus mediuma stiklui, kurio paskui nereikia isdegti ir galima naudoti maistui....jau pati antra savaite laukiu ax.gif

ir aisku vakar kai uzsidare senoji tema, tai ir klausimu prisikaupe smile.gif
vakar vyras man parnese 2 lakus is seniu...vienas terracota efekta suteikia, kitas 3 d...kaip juos naudoti?purksti jau ant pacio galo ar kaip??ir kaip atrodo??? blush2.gif gal gali kuri tokiai zioplai papasakot??? ax.gif



nugi kodel as esu taip ignoruojama?? verysad.gif nepatinku as jum labai?? verysad.gif bukit geros pakonsultuokit... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 02 24, 19:32)
nugi kodel as esu taip ignoruojama?? verysad.gif nepatinku as jum labai?? verysad.gif bukit geros pakonsultuokit... unsure.gif

na čia nėra vien konsultacijų centras lotuliukas.gif Todėl neįsipareigojam per 15min pateikti atsakymus į klausimus lotuliukas.gif Jeigu nupirko tau lakus, tai ant jų tikrai yra naudojimosi instrukcija. Aš su tokias nedirbu (t.y. efektiniais), todėl nieko ir negaliu pasakyt. Yra dekupazo foti.com albume sudėtos lakų nuotraukos, kuriais kai kurios naudojasi. O apie kitus geriausiai pasiklausti konsultantų dar prieš perkant 4u.gif Kiek pamenu, tai kažkuri buvo nusipirkusi 3D laką, bet ten jokio 3D efekto jis neduoda schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justess22: 24 vasario 2008 - 19:42
as gi nereiskiu pretenziju... blush2.gif tik maniau, kad jus mano zinute pro akis praleidot,o kadangi kaikurios tikrai daug isbande ir zino...pamaniau, kad gali man padeti... blush2.gif
Atsakyti
alio mano klausimuko nepamirskit verysad.gif sedziu ir laukiu kada kuri atsakys mirksiukas.gif
"mergaites, kaip jus seseliavima daroje, nes toj pamokelej italu kalba tai kaip ziuriu lyg ir daro ant nulakuoto pavirsiaus, o kaip jus kuri nors darote, norejau paskaityti kur apie tai musu mergaites buvo snekejusios, bet ni kaip neatkapstau kurioj temoj , gal netycia kuri zino kurioj temoj " kartrojuos,
justess22 tiu nesi darius seseliavimo, niu kas nors atsakykit alio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aurelija_ma @ 2008 02 24, 19:44)
justess22 tiu nesi darius seseliavimo, niu kas nors atsakykit alio  biggrin.gif

porą kartų dariau, bet aš ant nelakuoto paviršiaus papeckiojau 4u.gif
Atsakyti
Ant lakuoto paviršiaus šešėliuoja todėl, kad visada galima nuvalyti ir nesugadinti to ką esi užklijavus, neįgudusiam taip patartina daryti, jei manai, kad nesugadinsi darbo nepadengus laku tai šešėlius daryk neužlakavus smile.gif
Atsakyti
gabii, aš turėjau terakota, bet man nieko doro neišėjo. sugadinau porą vazonų ir baigėsi bandymai blush2.gif
pabandyk tu, gal išeis, tada pamokysi ir aš iš rūsio savą parsinešiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2008 02 24, 20:49)
porą kartų dariau, bet aš ant nelakuoto paviršiaus papeckiojau 4u.gif



QUOTE(pavonija @ 2008 02 24, 20:58)
Ant lakuoto paviršiaus šešėliuoja todėl, kad visada galima nuvalyti ir nesugadinti to ką esi užklijavus, neįgudusiam taip patartina daryti, jei manai, kad nesugadinsi darbo nepadengus laku tai šešėlius daryk neužlakavus smile.gif

valio valio valio, aciukas aciukas aciukas abiems mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif niu tada tikrai lakuosiu, nes gali gautis, kad viska reikes plauti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aurelija_ma @ 2008 02 24, 19:44)
"mergaites, kaip jus seseliavima daroje, nes toj pamokelej italu kalba tai kaip ziuriu lyg ir daro ant nulakuoto pavirsiaus, o kaip jus kuri nors darote, norejau paskaityti kur apie tai musu mergaites buvo snekejusios, bet ni kaip neatkapstau kurioj temoj  , gal netycia kuri zino kurioj temoj  " kartrojuos,
justess22 tiu nesi darius seseliavimo, niu kas nors atsakykit alio  biggrin.gif

as turiu priemone seseliavimui, esu bandziu kelis kartus -vienas nepavyko, kitas pavyko ax.gif
Atsakyti
kunigunda78 o gal galetum parodyti ta priemone kokia naudojei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(white tea @ 2008 02 24, 22:00)
gabii, aš turėjau terakota, bet man nieko doro neišėjo. sugadinau porą vazonų ir baigėsi bandymai  blush2.gif
pabandyk tu, gal išeis, tada pamokysi ir aš iš rūsio savą parsinešiu mirksiukas.gif


butinai isbandysiu biggrin.gif tik pasakyk man koks mazdaug ten efektas gaunasi???o tai pasarysiu ir nezinosiu, gavosi ar ne biggrin.gif
Atsakyti