Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 13 tema

QUOTE(Tsile @ 2008 03 15, 10:55)
Sukazkuom dar galima drabuzelius ishgelbeti nuo akrilo dazu? Ar jau viskas?

jei tik ka ištepei, tai kol neišdžiūvo su vandeniu gerai praplaut reikia, bet jei jau išdžiūvo tažai tai viskas hihihi.gif bent jau man taip, gal kas žino kokį būdą biggrin.gif
Atsakyti
inguse, tavieji darbeliai oj kaip kvepia pavasariu wub.gif wub.gif wub.gif Labai šaunūs thumbup.gif thumbup.gif Ir kėdutė superinė - mažuliukui turėtų laaabbbbaaaaiiii patikti mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Tsile @ 2008 03 15, 11:55)

Sukazkuom dar galima drabuzelius ishgelbeti nuo akrilo dazu? Ar jau viskas?


Bijau Tsile, kad vargiai beišplausi, na gal su kokiais skiedikliais g.gif unsure.gif . Mano rūbai (tiesa darbiniai) tai nuo to akrilo ir per 10 skalbimų neatsiplovė doh.gif
Tuo akrilas dekupaže ir geras, kad neplaukia thumbup.gif na o rūbams - akrilas ne draugas mirksiukas.gif ax.gif
inguse labai neblogi "blynai"....kėdė thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
HELP! Gal kas nors galėtų pametėti idėją. Padariau mamai pakabuką su tokia dama, tai dabar užsimanė, kad aš jos mylimus aktorius kaip nors dekupažinčiau. Bet kad man niekaip neateina į galvą koks nors daiktas, ant kurio neatrodytų aktoriai kvailai g.gif Gal turit minčių? ax.gif būčiau dėkinga. 4u.gif
Atsakyti
na paprasciausia mintis butu ireminti juos ...remeliuose juos padaryti....paskui gali padaryti padekliukus kavai su aktoriu veidais....as tai ri kokia vaza padaryciau...pvz su kampais...na keturkampa kur buna....
Atsakyti
Vilnietes mergaites...bukit geros patarkit...pirmadieni vaziuoju i vilniu...ir bus proga nuvaziuot i parduotuves....gal galit parasyti kur verta nuvaziuoti...ka ors dekupazui isigyti..ar siaip kokia gera parduotuve.... rolleyes.gif
Atsakyti
dar turiu viena dideli klausima visu...gal kuri zino kur galeciau nusipirkti auksra stikline vaza....na kokiu 60 - 100 cm...tokio tipo kaip sita...tik be nieko paprast...
http://picasaweb.goo...275861134605026

gal kokia stiklo parduotuve zinot?????
Atsakyti
Kazkada maciau senukuose dideliu aukstu paprastu stikliniu vazu wink.gif Kazkokia dar stiklo parde yra Akropolyje..bet tikrai nzn ar yra kas ten.

Apsilankyk "Meno muzoj" prie Siuolaikinio meno centro wink.gif ir gal jau "Artmanija" bus pradejusi savo darba smile.gif
Atsakyti
na reikes pasiziurineti vilniuje...siandien visa miesta apvaziavau...niekur neradau...auksciausia 30 cm nusipirkau:)
Atsakyti
Ingusia,labai šauniai padirbėjai ,aš su tuo voru irgi vieną dariau tai sakiau daugiau jokių vorų doh.gif


QUOTE(Tsile @ 2008 03 15, 10:55)

Sukazkuom dar galima drabuzelius ishgelbeti nuo akrilo dazu? Ar jau viskas?



aš turiu atskirus rūbus ,kai dirbu ir visiškai nesaugau jų.

O aš labai noriu pasigirti,kokį stebuklą šiandien patyriau,tai va kitaip ir nesugalvosi tik stebuklas- VYRAS,KURIS PATS ATĖJO Į DECUPAŽO KURSUS ir padarė super darbelių,pirmadienį įdėsiu nuotrauką,ką daro vyrai smile.gif pasakysiu tiek,kad padarė dvi pakabas,vieną sau,kitą savo moteriai wub.gif gal čia tik man stebuklas ,gal kitų vyrai vakarais atsidėdę kartu decupažina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rroonneettaa @ 2008 03 15, 19:42)
HELP! Gal kas nors galėtų pametėti idėją. Padariau mamai pakabuką su tokia dama, tai dabar užsimanė, kad aš jos mylimus aktorius kaip nors dekupažinčiau. Bet kad man niekaip neateina į galvą koks nors daiktas, ant kurio neatrodytų aktoriai kvailai  g.gif  Gal turit minčių?  ax.gif  būčiau dėkinga.  4u.gif

o kiek tų aktorių ? biggrin.gif aš tai fotomontažą padaryčiau, pvz lapą padalint į daug gvadratėlių smulkių su aktoriais, gali ir kartotis. Ir ant pedėklo kkokio didelio bigsmile.gif ir svečiams kavos bigsmile.gif
QUOTE(Lachesė @ 2008 03 15, 23:16)
gal čia tik man stebuklas ,gal kitų vyrai  vakarais atsidėdę kartu decupažina rolleyes.gif

stebuklas bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mijaka: 15 kovo 2008 - 23:29
na jo stebuklas....bet as nenoreciau, kad mano vyras irgi uzsiimtu...tada namuose tikrai bardakas butu lotuliukas.gif as tai dziaugiuosi tuo, kad manasis visa laika paprasius pataria...pagiria...visada man kazko uzsimanius be zodziu nuvaziuoja nuperka..apveza per parduotuves ir kantriai per jas eina..nors zinau kokia kancia jam tai yra.... rolleyes.gif
siandien net apskambino visas parduotuves ir apvaziavo kartu visa miesta, kad susirasciau norima vaza...kurios taip ir neradau.... schmoll.gif
na as cia gal truputi persigiriau...bet siaip i ta tema pagalvojau.... smile.gif
Atsakyti