Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiau, nei vienas Cezario pjūvis

man liko maziau nei savaite iki trecio CP, doh.gif . bijau bijau. pirmadieni eisiu pas gyd, reiks issiklausinet dar rupimu dalyku. ir penktadieni ryte vaziuosiu I ligonine. apie kaledas net negalvoju siemet, yra sarbesniu dalyku, bijau, bet jau greiciau tos dienos praeitu ir butu jau po visko.
Atsakyti
QUOTE(zydra30 @ 2013 12 21, 14:07)
man liko maziau nei savaite iki trecio CP, doh.gif . bijau bijau. pirmadieni eisiu pas gyd, reiks issiklausinet dar rupimu dalyku. ir penktadieni ryte vaziuosiu I ligonine. apie kaledas net negalvoju siemet, yra sarbesniu dalyku, bijau, bet jau greiciau tos dienos praeitu ir butu jau po visko.



Viskas bus gerai. Laikykis. Naturalu, kad baisu, juk operacija. Bet viskas tau bus gerai. Lauksim geru ziniu..
Atsakyti
QUOTE(zydra30 @ 2013 12 21, 15:07)
man liko maziau nei savaite iki trecio CP, doh.gif . bijau bijau. pirmadieni eisiu pas gyd, reiks issiklausinet dar rupimu dalyku. ir penktadieni ryte vaziuosiu I ligonine. apie kaledas net negalvoju siemet, yra sarbesniu dalyku, bijau, bet jau greiciau tos dienos praeitu ir butu jau po visko.


paziurejus i tavo liniuote iki gimdymo dar 3 savaiteles.nejaugi 2 savaitem anksciau darys cp? g.gif
man tiek pirma tiek antra karta kai buvo cp operacija tai darydavo tik likus kelioms dienoms iki numatyto termino, tik i stacionara paguldydavo savaite pries.tai idomu, gal trecia karta kitaip, nelaukia tiek g.gif
Atsakyti
QUOTE(inetukea @ 2013 12 21, 20:57)
paziurejus i tavo liniuote iki gimdymo dar 3 savaiteles.nejaugi 2 savaitem anksciau darys cp? g.gif
man tiek pirma tiek antra karta kai buvo cp operacija tai darydavo tik likus kelioms dienoms iki numatyto termino, tik i stacionara paguldydavo savaite pries.tai idomu, gal trecia karta kitaip, nelaukia tiek g.gif


aha darys. man ir anuos du dare gerom 3 sav anksciau, nes pries tai esu turejus blogu pasekmiu. mano placenta pradeda senti anksciau laiko. tai man visada pries 3 sav jau ir daro.jei ne kaledos, tai jau antradieni, 24 diena butu, bet labai nenorejau leliuko gimtadienio per kucias.
o lietuvoj net savaite pries guldo I ligonine ar irgi del tavo kazkokiu priezasciu?
ryt einu pas gydytoja paskutini karta.
Atsakyti
QUOTE(zydra30 @ 2013 12 22, 13:03)
aha darys. man ir anuos du dare gerom 3 sav anksciau, nes pries tai esu turejus blogu pasekmiu. mano placenta pradeda senti anksciau laiko. tai man visada pries 3 sav jau ir daro.jei ne kaledos, tai jau antradieni, 24 diena butu, bet labai nenorejau leliuko gimtadienio per kucias.
o lietuvoj net savaite pries  guldo I ligonine ar irgi del tavo kazkokiu priezasciu?
ryt einu pas gydytoja paskutini karta.


kadangi planine operacija tai jau nelaukia kada prasides gimdymo veikla, todel ir daro keliomis dienomis anksciau.aisku niekada nzn kada tas gimdymas prasides, juk pasitaiko ir anksciau, ne visos gi nustatyto termino sulaukia g.gif
Atsakyti
As jau po trecio cp smile.gif. Pagaliau galiu nebebijoti smile.gif. Nepasakosiu cia visu smuklmenu, bet aisku malonu nelabai buvo. Siandie jau geriau jauciuos smile.gif, jau ruosiames namo vaziuot smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(zydra30 @ 2013 12 29, 20:07)
As jau po trecio cp smile.gif. Pagaliau galiu nebebijoti smile.gif. Nepasakosiu cia visu smuklmenu, bet aisku malonu nelabai buvo. Siandie jau geriau jauciuos smile.gif, jau ruosiames namo vaziuot smile.gif.


svarbiausia kad viskas gerai 4u.gif 4u.gif sveik 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zydra30 @ 2013 12 29, 19:07)
As jau po trecio cp smile.gif. Pagaliau galiu nebebijoti smile.gif. Nepasakosiu cia visu smuklmenu, bet aisku malonu nelabai buvo. Siandie jau geriau jauciuos smile.gif, jau ruosiames namo vaziuot smile.gif.



Sveikinu su treciu leliuku. Liniuote pasikeiski. smile.gif Nes rodo, kad dar esi nestuke.
Atsakyti
Aš irgi turėjau 3 CP. Pirmas buvo ekstrinis (dėl neatsidarančio gimdos kaklelio). Antras nėštumas - praėjus 7 metams po pirmojo. Artėjančio gimdymo požymių - nė su žiburiu. Ginekologė išrašė pažymą į ligoninę tik suėjus 41 savaitei. Kitą dieną iš pat ryto nuvažiavau su ta pažyma į VGN. Ten į mane pasižiūrėjo į kaip iš mėnulio iškritusią ir paklausė: kur buvai? Nori vaiko netekti? Pasirodo, jau seniausiai turėjau pas juos prisistatyti, jei pirmas CP dėl neatsidarančio gimdos kaklelio buvo.
Trečią CP atliko, kai po antrojo buvo praėję 2 metai ir 3 dienos smile.gif
Tąsyk tiesiog išprašiau iš ginekologės pažymos į ligoninę, kai nėštumas buvo 39 savaitės. Nuvykus į ligoninę apžiūrai ir patikrinus echoskopiškai gydytoja apskaičiavo, kad vaisiaus svoris tik 2,6 kg ir leido dar savaitę nešioti (tiesa, gimė 3,6 kg - tikras šešėlių mokslas ta echoskopija smile.gif ). Paskyrė operacijos datą (tą dieną suėjo 40 savaičių). Važiavau į VGN su niekuo nesitarusi, pataikiau į Razumo budėjimą, jis ir atliko operaciją. Jo teigimu, buvau tikras laimės kūdikis, kad gimda neplyšo. Viskas laikėsi, jo žodžiais tariant, "ant Marytės plauko". Iš esmės vien šlapimo pūslė laikė gimdą, todėl ši neplyšo. Dar vieno nėštumo nerekomendavo.
Atsakyti
man gine jau pries pora menesiu pasake kad bus treciasis cp 2 savaitem anksciau arba 10 dienu, priklausys nuo situacijos.sake jau trecia karta nerizikuoja ir visuomet daro anksciau nei nustatytas terminas rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu pasiteirauti kelintą savaitę paskiria trečią PCP? ax.gif Laukia termino ar čia individualu, priklausomai nuo mamos ir vaiko savijautos? Man aktualu, dėkoju už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliockas @ 2014 01 31, 12:10)
Sveikos, noriu pasiteirauti kelintą savaitę paskiria trečią PCP?  ax.gif Laukia termino ar čia individualu, priklausomai nuo mamos ir vaiko savijautos? Man aktualu, dėkoju už atsakymus  4u.gif


Mane norejo guldyt pora dienu pries numatyta termina, bet siaip gine minejo, kad geriau sulaukti nors bet kokios veiklos 4u.gif
Atsakyti