Įkraunama...
Įkraunama...

*Naktiniai klubai*

na kur brandesniems nueiti tai tikrai nzn g.gif bet jaunesnems mamytems arba ne mamytems tai siulau SIENA Kaune. man tai ten faina, nes dvi sales yra: vienoje klubine muzika, kitoje tokia senesne,bet labai linksma. galima sales rinktis pagal nuotaika thumbup.gif man labiau patinka retro sale, bet zmoniu ten daug.
vilniui labai patinka prospekto pub. ten man tokia miela aplinka. kaip namie jauciuos. tik va labai nervina, kad zmoniu daug, tai didesni laiko tarpa prasistumdai ir praleidineji zmones, kurie pro tave praeiti nori, negu soki. bet siaip tai ten labai fainai. thumbup.gif
Atsakyti
na man tai idomu kokia situacija Vilniaus klubuose kur eiti, kad butu normali publika t.y. kad butu kuo maziau studentu? Seip as einu kartais i Pabo Latino ten zmones ir aplinka tikrai sauni, bet ta ispaniska muzika doh.gif doh.gif doh.gif kai visa vakara jos pasiklausai tai po to savaite negali klausyti jokios muzikos kazkokia alergija atsiranda biggrin.gif bent jau man taip yra bet klubas tikrai mielas ir turetu patikti tiems kas megsta sokti salsa. Nuo studentisku laiku likes klubas Brodvejus jau liko praeityje nes ten vienas zalias jaunimelis (studenciokai) o muzika tai thumbup.gif pagal mano skoni?
Ne per seniausiai lankiausi Forum Palace All Staruose biggrin.gif tai muzika ir nieko tai kas dabar grojama per radija publika ir nieko nors jaunimelio tikrai daug, bet man ten nelabai patiko tai kad mazai vietos sokti g.gif
Dar buvau ir FashionClub tai man ten nepatiko aplinka ir publika kuri ten renkasi berdauk man ten viskas sumoderninta. Kai telikai net tulike tai ka as zinau schmoll.gif man ten nepatiko
Dar gal pries kokius metus buvau Mitelicoje doh.gif na jau tai kad ten rusiska muzika viska pasako. Zmones ten renkasi ir labai kaip cia pasakius idomus ten publika sudaro 90% merginu ir 5% vaikinu o visa kita aptarnaujantis personalas. Beje cia man patiko sistema kai ieinant gauni kortele kuria viso vakaro metu atsiskaitineji biggrin.gif aisku tokiu budu gali labai nemazai isleisti biggrin.gif
Na tokie mano pastebejimai apie Vilniaus kaikuriuos klubus.
Gal kas gali pasiulyti koki gera kur ir publika butu "solidesne" t.y. 25 -30 metu ir interjeras butu jaukus, vietos butu pasokti na ir aisku muzika kad nebutu labai vieno stiliaus kaip Pabo latino mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jufka: 26 vasario 2007 - 09:52
QUOTE(Giselle @ 2007 02 24, 11:51)
Brandesniems rekomenduociau COMBO, Raudondvario pl.  smile.gif


Ane...dėkui, o tu gal ten buvusi, gal gali plačiau papasakot apie jį 4u.gif

QUOTE(Qwertama @ 2007 02 25, 00:18)
na kur brandesniems nueiti tai tikrai nzn  g.gif  bet jaunesnems mamytems arba ne mamytems tai siulau SIENA Kaune. man tai ten faina, nes dvi sales yra: vienoje klubine muzika, kitoje tokia senesne,bet labai linksma. galima sales rinktis pagal nuotaika  thumbup.gif  man labiau patinka retro sale, bet zmoniu ten daug.
vilniui labai patinka prospekto pub. ten man tokia miela aplinka. kaip namie jauciuos. tik va labai nervina, kad zmoniu daug, tai didesni laiko tarpa prasistumdai ir praleidineji zmones, kurie pro tave praeiti nori, negu soki. bet siaip tai ten labai fainai.  thumbup.gif


Matai, jei eidavom su vyru kur tai į Sieną...Patrankos nepatiko....zepeline su draugėm buvau, bet įsivaizduoju, kad su vyru man ten nepatiks....

O vat žmonių gausa ir man nepatinka ax.gif ale, ką padarysi...
Atsakyti
Hmmm o gal kuri lanketės Absento fėjose? Butų labai įdomu sužinoti kaip ten aplinka ir kainos, nes iš aprašymų internete atrodo, kad visai fainas baras, tik niekur nerandu info ar pas juos dirba virtuvė ar ten tik baras. Tai gal kuri buvote ir viska žinote?
Atsakyti
Sveikos, ką jūs darote jei nerandate su kuom nueiti į naktinį klubą, kaip kažin atrodytų šiais laikais, jei ateitų mergina viena į naktinį klubą. Man šiuo metu isškilo dilema ax.gif
Visai neseniai isiskyriau su vyru, kažką norisi atras naujo savo gyvenime, gėda prisipažinti bet nebuvau buvusi naktiniame klube blush2.gif Ir va draugės turi šeimas ir visai noro nėra, visalaiką taikytis prie jų, galvoju turiu pati tavrkytis su savo liūdesiu. g.gif
Atsakyti
Vasara buvau Pramogu banke. Tai ten yra dvi sales, viena jau tokia siuolaikiska, o kita muzika mazdaug kas per radija. Apie pirma sale susidariau nuomone, merginos keksytes, su dideliais krentanciais biustais, isikabinusios seniems, pilvotiems diedams biggrin.gif . Aciu dievui apie 2-3 nakties ju apmazejo. Su padruskem nusprendem, kad nuejo dirbti lotuliukas.gif
O vat kitoje saleje, tai jau solidesne ir uzsienieciu yra. Tik va, kai pasakydavom, kad einam i pirma auksta, tai visi kreivai ziuredavo blink.gif
Bet galutine isvada: "neuzkabino" schmoll.gif .

O apie Absento fejas irgi neblogu atsiliepimu girdejau, ir baras, ir virtuve tikrai yra thumbup.gif

QUOTE(meskute @ 2007 02 28, 15:06)
Sveikos, ką jūs darote jei nerandate su kuom nueiti į naktinį klubą, kaip kažin atrodytų šiais laikais, jei ateitų mergina viena į naktinį klubą.


manau tikrai neatrodysi keistai, as irgi ruosiuosi viena eiti i koki kluba, kai atsils orai biggrin.gif , bendraminciu kazkaip nerandu mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 28 vasario 2007 - 15:20
Aristokrate 4u.gif tai jau radai bendraminčių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute @ 2007 03 01, 08:22)
Aristokrate  4u.gif tai jau radai bendraminčių  biggrin.gif


kol kas ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute @ 2007 02 28, 16:06)
Sveikos, ką jūs darote jei nerandate su kuom nueiti į naktinį klubą, kaip kažin atrodytų šiais laikais, jei ateitų mergina viena į naktinį klubą. Man šiuo metu isškilo dilema  ax.gif

zinok ir man kyla tokia problema kartais. daznai tempiuos vaikina kartu, bet kartais taip noretusi nueiti tik su merginomis ir gerai paselti ax.gif mirksiukas.gif bet kad as irgi nelabai atrandu su kuo, nes drauges vakinus turi ir nenori be ju eiti arba kokiu kitokiu problemu kyla.
Atsakyti
QUOTE(Qwertama @ 2007 03 01, 10:34)
zinok ir man kyla tokia problema kartais. daznai tempiuos vaikina kartu, bet kartais taip noretusi nueiti tik su merginomis ir gerai paselti  ax.gif  mirksiukas.gif bet kad as irgi nelabai atrandu su kuo, nes drauges vakinus turi ir nenori be ju eiti arba kokiu kitokiu problemu kyla.




Kur tu pati gyveni?
Atsakyti
QUOTE(meskute @ 2007 02 28, 15:06)
Sveikos, ką jūs darote jei nerandate su kuom nueiti į naktinį klubą, kaip kažin atrodytų šiais laikais, jei ateitų mergina viena į naktinį klubą. Man šiuo metu isškilo dilema  ax.gif
Visai neseniai isiskyriau su vyru, kažką norisi atras naujo savo gyvenime, gėda prisipažinti bet nebuvau buvusi naktiniame klube blush2.gif Ir va draugės turi šeimas ir visai noro nėra, visalaiką taikytis prie jų, galvoju turiu pati tavrkytis su savo liūdesiu.  g.gif


Labai palaikau tavo norą eiti vienai smile.gif Mano vyras sakė, kad kai pamatydavo vieną merginą šokiuose, tai drąsiausiai prieidavo prie jos, o kai krūva merginų, tai jau problematiška...na, bet tai senokai buvo, kitaip viskas buvo...gal biggrin.gif šiaip kai pamatydavau merginą vieną klube, o mačiau nemažai, nes lankydavaus karts nuo karto, manydavau "Ot, šaunuolė" thumbup.gif
Atsakyti
Apie Kauno Latino nekokia nuomone susidariau ax.gif muzika gal ir gera, bet kartais tai visai NE latino stiliaus smile.gif aplinka nebloga, bet vietos mazai, nuolatinis subinatrynis, o dar kur eiliu eiles prie WC..
Barmenas elgiasi kaip nori.. kol sulauki kokteilio akiniuotis "grazuolis" bando flirtuot ir dar siulo "Atsuktuva" 100 ml prie 100 ml degtine/sultys..nors uzsakei ka kita. kainu nera.. Gali sumoket 10 lt arba 5 lt - kaip pasiseks doh.gif
O baisiausia, kad pasitaike tas vakaras, kai ten buvo savininke..na zinot - TV "zvaigzde" is "Keiciu zmona" I.Budriene. Ohoho...klientai jai nulis, jauciasi kaip savo asmeniniam uzdaram vakare. Nenoriu leistis i smulkmenas, bet taip pazeminta klube gyvenime nebuvau. Apsauga kaip suniukai vykdo jos nurodymus, o lauke patys galvom kraipo, kas cia anai uzejo..
Zodziu, isleidau pinigus, nieko nepasilinksminau, net neisgeriau normaliai... Tik apsiblioviau taxi smile.gif
Ka padarysi... taip jau yra - valdzia ir pinigai valdo.. Turbut net neverta bandyt ieskot teisybes..kokios gali but kalbos apie izeidima asmens orumo.. et...
Atrode bus vieta ir Kaune, kur galima be skustagalviu draugijos praleist vakara..bet...
Beje, visas aptarnaujantis personalas nekulturingas.
Atsakyti