Įkraunama...
Įkraunama...

*Naktiniai klubai*

QUOTE(meskute @ 2007 03 02, 10:29)
Kur tu pati gyveni?

as gyvenu Kaune. paciame jo centre. smile.gif
Atsakyti
Mergytės, turiu smalsumą nueiti į kokį naktinį klubą rolleyes.gif MAn aišku kaip solidžiai merginai g.gif domintų tikrai ne studenčiokų naktiniai klubai. Galiu ir į Vilnių į išgirtą Pabo Latino, nu mane labai jis traukia norėčiau nuvažiuoti. Vyras man niekad nesuteikdavo progos pabūti ir pats niekur nekviesdavo. Dabar tikrai noriu kur nulėkti smile.gif . Taip kad jei pas ką nors gimė noras nueiti kur Kaune ar Vilniuje rašykit merginos, gal susiburtumėmė, kokiam sestadieniui pavasaris, bunda gamta reikia ir mums pabusti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute @ 2007 03 05, 10:04)
Mergytės, turiu smalsumą nueiti į kokį naktinį klubą  rolleyes.gif  MAn aišku kaip solidžiai merginai  g.gif  domintų tikrai ne studenčiokų naktiniai klubai. Galiu ir į Vilnių į išgirtą Pabo Latino, nu mane labai jis traukia norėčiau nuvažiuoti. Vyras man niekad nesuteikdavo progos pabūti ir pats niekur nekviesdavo. Dabar tikrai noriu kur nulėkti  smile.gif . Taip kad jei pas ką nors gimė noras nueiti kur Kaune ar Vilniuje rašykit merginos, gal susiburtumėmė, kokiam sestadieniui pavasaris, bunda gamta reikia ir mums pabusti  4u.gif

as mielai eiciau kartu, taciau man dar tik 20, tai ar noresi eiti su studencioke kaip sakai? blush2.gif o kas ten tam pabo latino vilniuje gero? sako kad ten visai nieko ir muszika lotyniska kokia man ir patinka lotuliukas.gif gal pasidometi reiketu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 03 04, 03:53)
Apie Kauno Latino nekokia nuomone susidariau  ax.gif muzika gal ir gera, bet kartais tai visai NE latino stiliaus smile.gif aplinka nebloga, bet vietos mazai, nuolatinis subinatrynis, o dar kur eiliu eiles prie WC..
Barmenas elgiasi kaip nori.. kol sulauki kokteilio akiniuotis "grazuolis" bando flirtuot ir dar siulo "Atsuktuva" 100 ml prie 100 ml degtine/sultys..nors uzsakei ka kita. kainu nera.. Gali sumoket 10 lt arba 5 lt - kaip pasiseks  doh.gif
O baisiausia, kad pasitaike tas vakaras, kai ten buvo savininke..na zinot - TV "zvaigzde" is "Keiciu zmona" I.Budriene. Ohoho...klientai jai nulis, jauciasi kaip savo asmeniniam uzdaram vakare. Nenoriu leistis i smulkmenas, bet taip pazeminta klube gyvenime nebuvau. Apsauga kaip suniukai vykdo jos nurodymus, o lauke patys galvom kraipo, kas cia anai uzejo..
Zodziu, isleidau pinigus, nieko nepasilinksminau, net neisgeriau normaliai... Tik apsiblioviau taxi smile.gif
Ka padarysi... taip jau yra - valdzia ir pinigai valdo.. Turbut net neverta bandyt ieskot teisybes..kokios gali but kalbos apie izeidima asmens orumo.. et...
Atrode bus vieta ir Kaune, kur galima be skustagalviu draugijos praleist vakara..bet...
Beje, visas aptarnaujantis personalas nekulturingas.

blink.gif uzjauciu tave  wub.gif  dabar niekur teisybes nera  doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aislanda: 06 kovo 2007 - 13:08
QUOTE(Qwertama @ 2007 03 06, 12:02)
as mielai eiciau kartu, taciau man dar tik 20, tai ar noresi eiti su studencioke kaip sakai?  blush2.gif o kas ten tam pabo latino vilniuje gero? sako kad ten visai nieko ir muszika lotyniska kokia man ir patinka lotuliukas.gif  gal pasidometi reiketu.  mirksiukas.gif

Pabo Latino zmones ir aplinka tikrai sauni, bet ten ileidziama tik nuo 21metu prie iejimo tikrina. Muzika ispaniska kam patinka tai tikrai bus super bet man kai visa vakara jos pasiklausau tai buna tikrai per daug ax.gif klubas tikrai mielas, interjeras jaukus labai sauni lauko teresa vasara ten turetu buti super thumbup.gif seip klbas turetu patikti tiems kas megsta sokti salsa.
Atsakyti
Taip, todėl taip ir traukia mane tas klubas(Pabo Latino Vilniuje) kad labai man patinka šokti ir klausyti ispaniškos muzikos, be to man patinka lankytis tikrai gražiose vietose, kur mano akiai ir širdžiai būtų malonu. TAi prisijunkite mergytės kam daugiau nei 20. Linksminkimės kol jaunos 4u.gif

Qwertama manau amžius nesvarbu, svarbiausiai sutarimas ir noras vienas. Tik va jei esi 20-ies o įleidžia tik nuo 21-ių tai tikrai labai gaila verysad.gif


Atsakyti
QUOTE(meskute @ 2007 03 07, 09:56)
Taip, todėl taip ir traukia mane tas klubas(Pabo Latino Vilniuje) kad labai man patinka šokti ir klausyti ispaniškos muzikos, be to man patinka lankytis tikrai gražiose vietose, kur mano akiai ir širdžiai būtų malonu.  TAi prisijunkite mergytės kam daugiau nei 20. Linksminkimės kol jaunos  4u.gif

Qwertama manau amžius nesvarbu, svarbiausiai sutarimas ir noras vienas. Tik va jei esi 20-ies o įleidžia tik nuo 21-ių tai tikrai labai gaila verysad.gif

verysad.gif gaila ir man verysad.gif bet gerai tai kad man greit jau 21 sueis. po vieno menesio. tongue.gif tada jau visur ir as galesiu eiti lotuliukas.gif
Atsakyti
Laplaya...iejimas 20Lt uzimama publika (ivairus zaidimai, aukcionai, konkursai ir t.t.) , nuo 1:30 dainuoja kokia nors grupe ar daininikas...
kaip kada, yra buve ir nelabai patikusiu vakaru, ypac kai Yva dainavo, tai tokiu piemeneliu prisirinko, speju, is Paradoxo atbego doh.gif
siaip smagu.
Atsakyti
Niu mergaites, gal kokiu pastebejimu turite? Kur verta nueiti vilniuje?
Man kolkas labiausiai patinka prospecto pub smile.gif Ten labai jauku ir personalas geras smile.gif
Pabo latino tai jauciu manes neileis, nes neturiu 21, nors drauges praeina biggrin.gif Bet cia kaip visur - nori tikrina, nori, jei patinki, ne smile.gif
Ir gal kur vyksta tusai darbo dienom? Ne tik savaitgaliais? Atvaziuoja sveciu, noretusi nusivest, bet tinka tik darbo dienos g.gif
Atsakyti
Bent jau pries metus kai gyvenau Klaipedoje geresniu klubu nei Honolulu ar Relax neradau. Piteris - jau vien vardas sako, kam jis skirtas, kiek zinau dazniausiai ten rusai linksminasi, Kalifornija kuo tolyn tuo labiau panasejo i bobuciu diskoteka, i La Playa ejo vienas mano draugas 30 metis ,kuris ieskojo nuolat draugiu iki 18 .Ex direktore pora kartu buvo uzejusi i El Calor sake muzika jega, tik labai mazai lankytoju, tad netiek tu ir linksmybiu .... Memelis su virsuje esanciu latino , vistiek liko man alaus baras .Nezinau ar nuo to laiko kas nors naujo pasikeite, bet jeigu atsirado kas idomaus butinai ivertinsiu kai busiu KLP smile.gif
Atsakyti
man tai patinka kalifornioje pasedeti tik gaila kad klaipedos klubuose labai mazai vietos pasokti...gaila bet visi klubai darosi mustyniu vieta g.gif gaila pripazinti taciau greitai nebebus jau kur nueiti pasedeti verysad.gif su draugem retkarciais nueiname pasedeti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 03 04, 02:53)
Apie Kauno Latino nekokia nuomone susidariau  ax.gif muzika gal ir gera, bet kartais tai visai NE latino stiliaus smile.gif aplinka nebloga, bet vietos mazai, nuolatinis subinatrynis, o dar kur eiliu eiles prie WC..
Barmenas elgiasi kaip nori.. kol sulauki kokteilio akiniuotis "grazuolis" bando flirtuot ir dar siulo "Atsuktuva" 100 ml prie 100 ml degtine/sultys..nors uzsakei ka kita. kainu nera.. Gali sumoket 10 lt arba 5 lt - kaip pasiseks  doh.gif
O baisiausia, kad pasitaike tas vakaras, kai ten buvo savininke..na zinot - TV "zvaigzde" is "Keiciu zmona" I.Budriene. Ohoho...klientai jai nulis, jauciasi kaip savo asmeniniam uzdaram vakare. Nenoriu leistis i smulkmenas, bet taip pazeminta klube gyvenime nebuvau. Apsauga kaip suniukai vykdo jos nurodymus, o lauke patys galvom kraipo, kas cia anai uzejo..
Zodziu, isleidau pinigus, nieko nepasilinksminau, net neisgeriau normaliai... Tik apsiblioviau taxi smile.gif
Ka padarysi... taip jau yra - valdzia ir pinigai valdo.. Turbut net neverta bandyt ieskot teisybes..kokios gali but kalbos apie izeidima asmens orumo.. et...
Atrode bus vieta ir Kaune, kur galima be skustagalviu draugijos praleist vakara..bet...
Beje, visas aptarnaujantis personalas nekulturingas.


nu man Latino gal ir nieko butu, bet minusu tai tikrai turi... jau minetos eiles prie WC ir spustys... jei nerezervavai stalo tai geriau neik doh.gif ir man dar publika nekokia pasitaike, pinigais apteke nagli diedai... kurie tiesiai paklausia kiek jiems sumoket kad galetu mane ***. o as tikrai nesu provokatore nei elgesiu nei apranga doh.gif . ir dar kai bandziau nueiti viena iki sales kur draugai jau soko, tai vienas kaip pagavo, kelia naglai uztvere... doh.gif tai va, jei su savais berniukais keliauti, tai fainai, bet tikrai niekada neiciau vien tik su drauge... nebent butu 10 draugiu.
Atsakyti