Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(Atėnė @ 2004 12 27, 15:43)
Jaunamartes, nepamirskite ir busimuju jaunuju smile.gif . Butu gerai jei tiesiog bruksteltumete KUR sventete savo vestuves. Aisku, butu labai gerai jei paminetumete kiek zmoniu tenai talpina ir kontaktus.
Si info labai svarbi besiruosiantiems tuoktis.
Labai aciu  notworthy.gif



O kaip ten kainos?

Pagrybavau truputeli tongue.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo r@siukas: 28 gruodžio 2004 - 08:07
QUOTE(Kate25 @ 2004 12 27, 15:56)
A.Gedvilo sodyba Jovariskiu km, Traku raj. Ji yra 2km uz Traku. Telpa iki 50 zmoniu. Ypac patogu, jei zmoniu maziau nei 50.



o kaip kainos?
Atsakyti
Nakvyne vienam zmogui kainuoja 40Lt ir 50lt maistas vienam zmogui, be alkoholio ir tortu. Vaisiai i ta kaina ieina.


QUOTE(r@siukas @ 2004 12 28, 08:07)
o kaip kainos?

Atsakyti
QUOTE(Kate25 @ 2004 12 27, 15:56)
A.Gedvilo sodyba Jovariskiu km, Traku raj. Ji yra 2km uz Traku. Telpa iki 50 zmoniu. Ypac patogu, jei zmoniu maziau nei 50.



na man cia vestuves gal butu nelabai smagu svest - siaip paatostogaut gal ir smagu - bet sale super maza. su vaikais stovyklavom, tai nieko - uzsiemimam vietos i valias.
Atsakyti
as jau siuliau kitosj temso cia irgi patariu dubingiu poilsio namus, atsileipimai geri,pati nebuvus, bet is patikimu saltiniu, kainu tiksliai nezinau, bet kad nelabai pigu, bet kokybe pagal kaina, manau reik skambint ir tartis, beja jei ka sudomino galvokit jau dabar nes vasara beveik visi savaitgaliai pas juos buna uziimti daug kas vestuves darosi
Atsakyti
Va va man irgi to reikai tik 50 zmoniu ir man tiktu netoli Utenos arba Moletu, gal kas ka zinot pasakykit, labai prasau sad.gif
Atsakyti
paprasciausias variantas padaryti paieška, per google "kaimo turizmas" ir ten išmeta tikrai nemažai sodybų su nuotraukom, kianom ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asdi: 18 sausio 2005 - 08:00
man reiketu kokios nors sodybos salia kernaves? any suggestions? book.gif
Atsakyti
Perziurejau savo uzrasus ir dar radau:
Rukainiu pirtis 15 km Lydos plentu (be ezero tongue.gif );
A.Gedvilo sodyba 2 km uz Traku (del ezero taip pat negarantuoju);
Ir labiausiai tau tiktu Namija (kiek prisimenu, ezeras yra)esanti siek tiek uz Traku (kiek klausiau, tai galima imti visas paslaugas ju, tada apie 40lt/zm be nakvynes, arba nuomotis- tada 200lt nuoma). O geriausiai tai pati pasiskambink ir paklausinek, pasiderek tel.852822027, 86982203.
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2005 01 18, 11:44)
man reiketu kokios nors sodybos salia kernaves? any suggestions?  book.gif

Geriausia vieta- Pusynelis (100lt zmogui dviem parom:ieina 3 karsti, uzkandziai, po buteli ant galvos ir nakvyne), manau, idealu.
Imtumem sia vieta ir patys, tik mums toloka ir norim svesti tik viena diena be nakvynes
Atsakyti
QUOTE(r@siukas @ 2005 01 18, 11:53)
Geriausia vieta- Pusynelis (100lt zmogui dviem parom:ieina 3 karsti, uzkandziai, po buteli ant galvos ir nakvyne), manau, idealu.
Imtumem sia vieta ir patys, tik mums toloka ir norim svesti tik viena diena be nakvynes


rasiukas, o tai cia pacioj Kernavej?? siaip tikrai normaliox gaunasi. ir planuojam su nakvyne. gal gali koki kontakta imest, jei nesunku.
dekui labai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laukine: 18 sausio 2005 - 12:15
QUOTE(laukine @ 2005 01 18, 12:15)
rasiukas, o tai cia pacioj Kernavej?? siaip tikrai normaliox gaunasi. ir planuojam su nakvyne. gal gali koki kontakta imest, jei nesunku.
dekui labai

Netoli Kernaves, paziurek www.pusynelis.lt (tik tiek kontaktu teturiu, bet praeita vasara buvau ten nuvaziavusi, labai patiko)
Atsakyti