Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(r@siukas @ 2005 01 18, 12:42)
Netoli Kernaves, paziurek www.pusynelis.lt (tik tiek kontaktu teturiu, bet praeita vasara buvau ten nuvaziavusi, labai patiko)



dekui labai labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(r@siukas @ 2005 01 18, 11:49)
Perziurejau savo uzrasus ir dar radau:
Rukainiu pirtis 15 km Lydos plentu (be ezero tongue.gif );
A.Gedvilo sodyba 2 km uz Traku (del ezero taip pat negarantuoju);
Ir labiausiai tau tiktu Namija (kiek prisimenu, ezeras yra)esanti siek tiek uz Traku (kiek klausiau, tai galima imti visas paslaugas ju, tada apie 40lt/zm be nakvynes, arba nuomotis- tada 200lt nuoma). O geriausiai tai pati pasiskambink ir paklausinek, pasiderek tel.852822027, 86982203.

Nors dar neiskambinau, bet labai aciu, rytoj butinai paskambinsiu
Atsakyti
QUOTE(Irenute @ 2005 01 18, 18:32)
Nors dar neiskambinau, bet labai aciu, rytoj butinai paskambinsiu


na esu ten buvus, vestuviu kazkaip nenoreciau ten svesti.
atostogauti gal ir nieko.
na bet kiekvienam savo - pradziai nuvaziuok pasidairyk aplinka
Atsakyti
QUOTE(r@siukas @ 2005 01 18, 11:53)
Geriausia vieta- Pusynelis (100lt zmogui dviem parom:ieina 3 karsti, uzkandziai, po buteli ant galvos ir nakvyne), manau, idealu.
Imtumem sia vieta ir patys, tik mums toloka ir norim svesti tik viena diena be nakvynes

Savo vestuves ten svenciau beveik pries 5 m., o pernai drauge svente, mes su vyru pirsliavom. Vieta tikrai labai faina, ir viskas viskas faina, tik savininke labai bjauri. Ruske tokia pamaiva. Jei tarsites, butinai viska iki smulkmenu aptarkit.
Drauge kai taresi, nesuderino klausimo del duso. Vestuves buvo liepa, karstis ~ 30, visa diena baliavojom, as nescia 3 men. buvau, vakare norim nusipraust, ta boba sako-sudege dusas nera kur praustis. Man vos ne isterija, suprakaitave, susile visi. Sako, prasuskites prie sulinio-sulinys vos ne vidury kiemo, vanduo ledinis. Pabijojau del vaiko. Jau norejom namo vaziuot, bet paskui radom buda, kaip nusipraust. O puse sveciu isivazinejo vien del to, kad duso nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2005 01 19, 00:53)
Savo vestuves ten svenciau beveik pries 5 m., o pernai drauge svente, mes su vyru pirsliavom. Vieta tikrai labai faina, ir viskas viskas faina, tik savininke labai bjauri. Ruske tokia pamaiva. Jei tarsites, butinai viska iki smulkmenu aptarkit.
Drauge kai taresi, nesuderino klausimo del duso. Vestuves buvo liepa, karstis ~ 30, visa diena baliavojom, as nescia 3 men. buvau, vakare norim nusipraust, ta boba sako-sudege dusas nera kur praustis. Man vos ne isterija, suprakaitave, susile visi. Sako, prasuskites prie sulinio-sulinys vos ne vidury kiemo, vanduo ledinis. Pabijojau del vaiko. Jau norejom namo vaziuot, bet paskui radom buda, kaip nusipraust. O puse sveciu isivazinejo vien del to, kad duso nebuvo.



dekui uz tokia info - mes su brangiausiuoju planuojam gal si savaitgali nulekti ten, apsidairyt. nes variantas labai priimtinas thumbup.gif
Atsakyti
As tai jau pradedu depresuot. Mes planuojam issinuomot tik sale, o maistu rupintis patys, bet net negalvojau, kad bus tokia problema ta sale surasti. Skambinau i viena vieta (Vaisvydavoj), tai pasake, kad vien tik sales nuoma kainuoja 1500Lt. Tai nusprendziau, kad visai neapsimoka. Net nezinau, ka daryti, norisi, kad butu ir pigu, ir gerai, bet ziuriu, kad buvau per didele optimiste, pasirodo, kad ir pigiai, ir gerai nebuna sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijola @ 2005 01 19, 09:18)
As tai jau pradedu depresuot. Mes planuojam issinuomot tik sale, o maistu rupintis patys, bet net negalvojau, kad bus tokia problema ta sale surasti. Skambinau i viena vieta (Vaisvydavoj), tai pasake, kad vien tik sales nuoma kainuoja 1500Lt. Tai nusprendziau, kad visai neapsimoka. Net nezinau, ka daryti, norisi, kad butu ir pigu, ir gerai, bet ziuriu, kad buvau per didele optimiste, pasirodo, kad ir pigiai, ir gerai nebuna  sad.gif

Pabandyk: "Namija" prie Traku (paros nuoma 200lt)
tel.852822027, 86982203
Atsakyti
Sveikute, o ten paros kaina kaip..vienam žmogiukui ar kaip? unsure.gif Butu ydomu sužinoti salygas, nes ten labai gražu, pati duomiuosi vieta gražia šventimui. Niu va tai iš anksto dėkui už ats smile.gif
Atsakyti
čia aukščiau klausimėlis R@siukui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(r@siukas @ 2005 01 19, 10:51)
Pabandyk: "Namija" prie Traku (paros nuoma 200lt)
tel.852822027, 86982203


Labai aciu uz telefono numerius, bet gal gali patikslinti mobilu telefona, nes ten pagal mane truksta vieno skaiciaus
Atsakyti


ir dar buvom tokioj sodyboj uz karmelavos. ten visas namas yra. sale stalui, sale sokti, sale rusyje alui. antram ir treciam aukstuose irengti miegamieji. sake talpina apie 50 zmoniu. gal iseitu ir biski daugiau. bet ten butu truputi anksta, nes patalpa nera didele kur stoves stalas. siaip kokiam 40 zmoniu tai tikrai pats tas. nera ten naujausi remontai, bet viskas padaryta gana tvarkingai. kaina ten buvo 50 lt zmogui maistas + 5 litai nakvyne.


O gal galima butu gauti tos sodybos adresa arba telefona?
Atsakyti
o gal kas zino laba labai labai gera sodyba ar koki gera viesbuti su kiemeliu?
ir kaina nelabai svarbu blush-anim-cl.gif
matot sveciai is uzsenio ir dar is skirtingu visai saliu suvaziuos, tai nelabai jau faina juos vezti i sodyba, ir paguldyt i viena kambari!
beto man ir paciai nelabai patinka kai viskas iskalta mediena kaip pirtyje!

Vakar buvom Karpyne, gera vieta, man 20 rugpjucio jau uzimta, o gal kam ir tiks kita diena? vertetu ten pasiziuret rolleyes.gif
del grozio tai man labai Gyneve patiko, bet ir uzimta jau! cry.gif
Atsakyti